Jump to content

ORP_Macierewicz

Beta Tester
 • Content Сount

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [QTAZ]

1 Follower

About ORP_Macierewicz

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday December 30
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

1,543 profile views
 1. ORP_Macierewicz

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Hmmm... jutro? Od ponad roku sklep premium aktualizuje się co piątek, a chiński nowy rok jest w sobotę... więc nie ma pośpiechu.
 2. ORP_Macierewicz

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Chyba oddzielnie. https://www.youtube.com/watch?v=9enOZ5Du6LA na tym filmiku talent aktywował się dopiero po 30 trafieniach rakietami, mimo że wcześniej miał ponad 30 trafień łącznie z rakiet i torped.
 3. ORP_Macierewicz

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Może nie do końca błędy w tłumaczeniu... ale błędy z dziennika kapitana: Fujin ze zdjęciem Kamikaze Kronshtadt ze zdjęciem Nagato Indianapolis z fotką Nueve de Julio Vanguard, a fotka Dreadnought
 4. ORP_Macierewicz

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  premium... i to nie jednym :D
 5. ORP_Macierewicz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  U mnie w robocie taki mistrz planowania i marketingu za taką wtopę juz by pakował kaktusika do kartonika :P
 6. ORP_Macierewicz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  @WG_Lumberjack Czy szanowny Wargaming może trochę rozjaśnić ten fragment? W jaki sposób będzie można dokończyć budowę okrętu, że w sumie nie ma pośpiechu z jego budowaniem? Za dublony, czy po prostu dalszy etap budowy?
 7. ORP_Macierewicz

  Kontenery świąteczne

  Z 32 małych za 10T Viribus Unitis + do tego z kontenera za dublony co wpadły z małych za 10T
 8. ORP_Macierewicz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  My, rzesza bezrobotnych osób bez rodzin i świąt domagamy się jednak, by WG relacjonowało nam postępy w budowie swojego "darmowego" PayTo Rico...
 9. ORP_Macierewicz

  Kontenery świąteczne

  z 8 dyżych (te średnie):
 10. ORP_Macierewicz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Zrób, udowodnij... ale tylko na streamach żeby było pokazane, że się da i że to nie wał. Jak udowodnisz to uwierzę w każde Twoje słowo.
 11. ORP_Macierewicz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Jak co rok z okazji Świąt Wargaming uraczył nas wspaniałymi nagrodami w postaci przeróżnej maści kontenerków, węgla, trochę mniejszej niż przed rokiem ilości stali i dyrektywami, których ukończenie pozwala nam odblokować kolejne boostery stoczni aby zbudować wyczekiwany przez wielu graczy krążownik Puerto Rico. Jak wam, współtowarzysze podobają się wymagania postawione graczom przez WG? Nadmienię tylko, iż aby wybudować PR za free przy aktualnych założeniach, należy budować poszczególne budynki praktycznie co do minuty wraz z ukazaniem się kolejnych dyrektyw. Wykonalne .... teoretycznie. Praktycznie bez wydawania cebulionów nie jesteśmy w stanie wybudować PR. Co do samych dyrektyw... chylę czoła osobie, która postawiła przed graczami takie wymagania. Dla niektórych zapowiada się totalne olanie tematu, dla innych niemożliwy i najtrudniejszy do wykonania grind w historii gry. Pytanie tylko, czy opłaca się zawalać święta i okres poświąteczny i do tego wydawać pieniądze na dublony/dublony tylko po to, aby dostać Alaskę z 1 wieżą więcej? Co myślicie? Jakie są wasze opinie? Dla niezaznajomionych z tematem wrzucam kilka screenów z serwera RU, aby zobrazować wymagania postawione graczom przez kochany Wargaming.
 12. ORP_Macierewicz

  Ocena Osobista

  Widać, że się nie znasz. Z męskiego punktu widzenia liczy się odpowiedni wiek i aparycja (tak 18-25 lat, wymiary 90-60-90, niebrzydka z ryja). Z kobiecego punktu widzenia liczy sie portfel ... im grubszy tym lepszy. W obu przypadkach jesli spełniasz odpowiednią ilość wymienionych cech, ocena osobista wzrasta.
 13. ORP_Macierewicz

  Na randomach nie da się grać....

  serio? Za 200 PLN + vat podpowiem Ci jak to zrobic... chociaz z tymi wykresami też bym uważał bo to może byc mistyfikacja (mój klan to sami kłamcy) :P
 14. Raczej stożka miał na myśli :D Swoją drogą wątpię, żeby w tym przypadku cokolwiek pomogło :P
 15. ORP_Macierewicz

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  To zależny ile tego węgla masz. Możesz wziąć "najbardziej zbalansowany" okręt w grze Smoleńsk. Z 9T JB jest spoko.
×