Jump to content

EugeniuszBodo

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2102

About EugeniuszBodo

Recent Profile Visitors

43 profile views
 1. EugeniuszBodo

  Szczors (poziom VII)

  Bardzo fajny okręt do ... strzelania. Jeśli jednak ktoś pozwoli sobie na takie faux pas, by strzelać również do nas, jest dużo gorzej, bo okręt ten ma zdolność wsysania wręcz pocisków (na poziomie La Galissonierre, albo nawet lepiej). Cała sztuka to grać tak, żeby nikt do nas nie strzelał ;) Generalnie jednak mimo wybitnie noobowskich umiejętności udaje mi się kończyć Szczorsem bitwę na topce, w przeciwieństwie do krążowników niemieckich, którymi o wiele bardziej lubię grać ...
 2. EugeniuszBodo

  Yorck, VII tier

  Drogę do Hippera przeszedłem na HE :D Nie byłem w stanie opanować trajektorii PP. W sumie to jednak dobry okręt :)
 3. EugeniuszBodo

  New Orlean [VII]

  Zacząłem właśnie grać. W porównaniu z Yorckiem jest tragiczny :( Panowie, wiele razy już uzyskałem od was cenne rady: jak tym grać? AP, HE? blisko, dystans. Każda rada cenna :(
 4. EugeniuszBodo

  La Galissonnière (VI)

  Dopóki strzela jest w miarę ok, jak zaczynają strzelać do niego (praktycznie ktokolwiek) już ok. nie jest ... Po wymaksowaniu różnicy nie ma.
 5. EugeniuszBodo

  La Galissonnière (VI)

  Moim zdaniem to najsłabszy krążownik VI tieru, jakim dotychczas miałem okazję grać (Aoba, Nurnberg, Budionny, Pensacola). Jest tak irytujący w grze, że trudno mi wyskrzesać z siebie chęci do jego wymaksowania. O dziwo, bijąc pociskami AP dość często wsadzałem komuś cytadelę, ale przeżywalność tego okrętu i jego zdolności manewrowe są po prostu mierne. Zastanawiam się, czy w kontekście VII i VIII tieru krążowników francuskich warto coś z tym okrętem jeszcze robić, czy lepiej sprzedać i kasę przeznaczyć na ... utrzymanie Hippera :(
 6. EugeniuszBodo

  Admiral Hipper, VIII tier

  Panowie, mam jeszcze takie pytanie: przytrafiła mi się taka bitwa: i jak się okazało byłem z tym wynikiem 7 w drużynie. Nie bardzo kumam co wpływa na końcowy rezultat w teamie: czy ten wynik jest przeciętny, czy pozostali byli dużo lepsi? Myślałem, że stoczyłem Bóg wie jaką heroiczną batalię. Ostro sklepałem Tirpitza i King George;a, zatopiłem Cleveland'a a na koniec okazało się, że to przeciętny wynik. Przy okazji dodam, że po 2 modyfikacjach: układ kontroli ognia i kadłub B, gra się dużo lepiej tym okrętem!
 7. EugeniuszBodo

  Admiral Hipper, VIII tier

  Opcja druga jest dla mnie bardziej realistyczna. Losowania są bowiem tak tragiczne (następne przed chwilą ...), że niszczarki i krążki też są wyższego poziomu i niewiele się da nastrzelać. Ogólnie z całego takiego katastrofalnego losowania losowania "najniewinniej" wyglądał mi Tirpitz. Żeby walić do niszczarek i krążków muszę się do nich albo zbliżyć (a zasięgu brak), albo je zobaczyć (a raczej to oni mnie szybciej widzą). Niestety, ale wziąłem najpierw nowy kadłub, a dopiero teraz kończę lepszy zasięg,. Jedna rzecz tylko się sprawdziła (a przynajmniej tak mi się wydaje): wziąłem aż 2 moduły ulepszenia sterowania i Hipper potrafi - manewrując - uciec znacznej części nadlatujących pocisków. To widać (porównując z Yorckiem, czy Nurnbergiem). Za następne 25k PD będę mógł zweryfikować pierwsze obserwacje, choć nie powinno się wiele zmienić, kolejny kadłub daje bonus głównie do obrony p-lot. Dziękuję za rzeczowe porady. Jak widać można rozmawiać, nie deprecjonując słabszych graczy.
 8. EugeniuszBodo

  Admiral Hipper, VIII tier

  Problemem są takie losowania.: http://<a href=https://zapodaj.net/796b7acfcdf6f.png.html>2018-08-31_00h26_16.png</a> Dzisiaj 3/4 losowań tak wygląda. W czasie większości walk czuję się jakbym oglądał youtube: ludzie się nawalają z 18-20 km a ja jak głupi pływam po całej mapie próbując znaleźć Clevelanda lub innego Hippera. Mała frajda z takiej gry, szczególnie że nie mam powymienianych modułów :( Generalnie zaczynam dochodzić do wniosku, że WOT i WOWS bazują na tym samym modelu: gra się fajnie do siódmego tieru ... Okręt, przy "normalnych" losowaniach, nie jest zły. Yorck dawał mi jednak o niebo więcej przyjemności z gry.
 9. EugeniuszBodo

  Błędy

  Póki co zmiana żadna w logowaniu nie nastąpiła :(
 10. EugeniuszBodo

  Błędy

  12 gb śmiecia na dysku i dokładnie ten sam problem.
 11. EugeniuszBodo

  Myogi

  Rozrzutnik gnoju, jeszcze gorszy niż ten tier niżej. To pierwszy moment, w krótkiej przygodzie z WOWs, że mam chęć rzucić to w cholerę. Jak znam życie (i WOT) pewnie piętro (dwa?) wyżej jest coś dużo lepszego, więc pokusa by użyć dublonów by skrócić sobie cierpienia jest duża.
×