Jump to content

CNW

Players
 • Content Сount

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6549
 • Clan

  [IDDQD]

1 Follower

About CNW

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. Lightning je nový držitel rekordu v době mezi pořízením lodi a první bitvou s ní (hrubým odhadem měsíc).. a asi jsem se k němu měl dostat sakra dřív, protože tohle mě bavilo..
 2. CNW

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  Gambling is bad, m'kay.. with that out of the way.. can I join too? !raffle.. err, I want to join the lottery
 3. Za notné asistence enemáckého týmu (lol citadela do stojící Montany na 20)
 4. T10 ekonomika, co chcete.. Jak to zlepšit? "Git gud" už není reálně (v podstatě není kam) zbývají 3 varianty: zainvestovat dublony do prémiové kamufláže začít používat ekonomické vlajky (zdá se mi to, nebo je Rolf na tomhle screenu kromě ZH nemá? Minimálně Zulu a ta na -10% ceny oprav..), lehce omezit prémiové spotřebáky (Rolf dle cenovky vozí plnou sadu, já bych se vyprdl minimálně na letadlo, ale Rolf je narozdíl ode mě už ve fázi, kdy tohle řešit nemusí)
 5. Přijde mi, že s Kitakaze mám jen dva druhy bitev.. buď jako jelito vjedu ve třetí minutě do torpů, nebo.. A kombinace nových vlajek je fakt smrtící, ještě 2-3 takové a Harugumo je doma.
 6. 7ks 1500 oceli 15000 uhlí 2× po 100 regulérních vlajkách (rychlost + cooldown spotřebáků) 50k freexp 50 rudých draků 50× camo (restless fire) za mě gut.. do konce akce mám jakžtakž reálnou šanci vygrindit další 1-2 T10, tak snad bude pokračování
 7. 'murrica EDIT: Jsem killstealerské čuně
 8. Úspěšná rozlučka s Martellem..
 9. Jako křest Kronshtadtu fajn, ni?
 10. Rozlučka se Seattlem..
 11. Zábavná loďka..
 12. CNW

  Statistika obsahu kontejnerů

  první dvojice superkontíků z kampaně 50× Restless Fire (ta oranžová +250% kapitánských XP) 100× Red Dragon vlajky (celkem jsem čučel, že jich bylo 100, u těhle extra vlajek bývá v kraji zvykem 20) Hodnocení: bretty gud, zvlášť Dragoni (měl jsem poslední 4)
 13. Není nad to se jednou za čas vrátit ke klasice.. (a ne, ten devstrike nebyl z detonace :)
 14. CNW

  Vlhká zpovědnice

  Hele, měl jsem něco podobného v poslední bitvě s Ibuki (je v příslušném fóru), a dali jsme to.. Midway 2k base XP mezi poraženými se jen tak často nevidí :)
 15. CNW

  Split USS křižníků

  Kupované permacamo se ti zduplikuje - zůstane na tieru (tedy na T6 Pensacole) a zkopíruje se na nového Clevelanda.. permakamo na NO z 2. výročí WoWs (to šedé s červeným a bílým pruhem) zůstává na NO, to samé novoroční 2016 camo na Clevelanda (pokud je tedy někdo taková fosílie, že ho má , ani nevím, jak vypadá)
×