Jump to content

CNW

Players
 • Content Сount

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12499
 • Clan

  [IDDQD]

1 Follower

About CNW

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

645 profile views
 1. CNW

  1. výročie reworku CV

  OK Čas se jít ztrapnit s Ryujem
 2. Yep, got Black a year ago for full price (blew ze discount on Balansgrad). Now I have a minor buyer's remorse. - Kinda wonder what the coal prices would be - IMO Flint and Black would be more expensive than just ×10, b/c the steel prices were apparently already discounted on the ground that they're old ranked rewards. - IMO Neustra shouldn't have been steel ship in the first place, and the price it was sold for was, to put it mildly, outrageous. - Also lol Yashima as a steel ship.. It'll be a Neustra style shelf warmer, or WG turn it into Pobeda 2.0..
 3. CNW

  Zpravodaj vývojářů 0.9.1

  Bude si to brát stejná sorta lidí, kteři si doteď brali Target Acquisition.. prostě potato armor.. A nebo ani ne, koneckonců to je typ lidí, kteří do těch torpů najedou i s aktivním hydrem..
 4. V aslainu tentokrát nebyly moje oblíbené UI panely, a náhrada byla mírně řečeno.. rozptylující. Zobrazení spoileru může mít za následek krvácení očních bulv..
 5. CNW

  STOP Henri IV nerf !

  The nerfs themselves are one thing.. The truly shocking thing is the fact that there's been less than one week between nerf announcement and it coming live. That tells me there was no testing, no evaluation of impact, just WG balancing team randomly pushing buttons to see what they do and then shoving the results down out throats, "it's a done thing, don't examine this too closely".. Gonna have to assume malicious intent here, because calling it amateurish would be a serious insult to all those who create games as a hobby..
 6. Fuso když se splaší, tak propukne zlo.. Taky mám libovej screen, asi 3 roky starej.. Resetnul jsem německý křižníky, a až na pár zášprců (Karlsruhe vs. letecké dny) si to zatím vyloženě užívám... Jsem zvědavý na Yorck, ten mě při prvním průjezdu málem přivedl k šílenství..
 7. Jako odreagování a "and now for something completely different" dobrý, vůbec bych se nebránil tomu přidat to jako občasný herní mod A je znát, že hodně dobrých hráčů si to odjezdilo hned první den a zůstali jen zoufalci, pozdní příchozí a lidi, kteří si to dávkují po troškách, protože teď vyhrávám i věci, který bych fakt vyhrát neměl - Cossack vs. Eugen, Le Fantasque vs. Graf Zeppelin (Kdyby pushnul capy, tak mám problém, ale asi neměl sekundárkový build a bál se mě, takže zdrhnul do rohu a snažil se mě sundat raketama..) Z prozatimních 22 her 2 prohry a 1 plichta, a jen v jedné hře jsem opravdu neměl nárok (Kidd vs. Bismarck, který věděl, co dělá), zbylé dvě byly moje chyby. Letadlovku jsem potkal jedinou (viz výše). Zkoušel jsem leccos, a technika roli hraje, a ne malou - jsou lodě, u kterých na losu skoro nezáleží - cokoli německého (snad mimo Z-23, mezi DD jsou lepší volby), to samé Masska a francouzská DD, ti si poradí snad se vším. Ostatní jsou odkázaní na los nebo jde o obecně méně vhodnou volbu. Co jsem vypozoroval - u DDček jsem měl problém vždycky, když mám jen jeden torpédomet, hodně to limituje možnosti. Ne vše se dá ustřílet, a s jedinou sádkou jsou ty rushe a torpení obecně takové.. smutné. A něco je vyloženě nevhodné - kdo chce, může si najít jedince, který i s 0.6% WR po 360 bitvách s Asashiem nepoznal, že tudy cesta nevede.
 8. Just got my first T8 reward Christmas permacamo, but.. I can't mount the damn thing on a CV. Is this intentional, or an oversight (and if so, will it be fixed)? I apologize in advance if this has been asked or said somewhere, I generally tend to limit myself to balance changes when reading patch notes etc.. EDIT: NVM, it's BB, CA/CL or DD only, and with ARP/HSF ships specifically exempted to boot.. Wonder about the reasoning behind no CVs.
 9. CNW

  Holiday Lottery 2019 - Try your luck !

  This. Count me in. Gambling is baaad, m'kay..
 10. Previous years' standard was a T6 or T7 that wasn't particularly good, but hey, free ship.. Gorizia fits the bill. And the rest is neatly summed by a little formula on one side - ludicrous (all other adjectives that I can think of are either massive understatements, or banhammer bait) missions in the later directives on the other side a T10 ship with zero historical importance (didn't even progress past design study), nor is it particularly good End result - WG made my decision here easy. Not even going to bother beyond earning Gorizia. This is so much worse than Benham..
 11. CNW

  Duplicate drop rate for Italian collection?

  I'm at 8/16 No duplicates until the 9th container, and nothing but duplicates since..
 12. CNW

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak. Výroční akce. Statistika (nuda je) - 22× SC Z toho padlo: Azuma Monaghan (= 4k dublonů protože duplicitní) 2× 15k uhlí 2× 1000 dublonů 1× 7 dní PÚ 1× 50ks Dragon Flag (+kap xp) 3× 100ks Zulu (+kredity) 1× 100ks Sierra Mike (+rychlost) 1× 100ks Victor Lima (+zápal a flooding) 2× 100ks India Yankee (rychlejší hašení) 1× 100ks November Echo 7 (AA) 1× 50ks kamo Restless Fire 2× 50ks kamo Valentine's Day 1× 50ks kamo Ocean Soul 2× 50ks kamo Gamescom (ty původní černošedé)
 13. CNW

  SAP munice - ANKETA

  Moc se mi to v současném stavu nelíbí je to hrozný min/max - DDčka a křižníky dostávají sodu, ale když se mi nějaká bitevka postaví přímo čelem, tak je vysmátej a já na něj můžu akorát vztekle koukat.. Další věc je ta, že díky SAP je AP skoro zbytečné, pokud není šance na citadely, je SAP vždy lepší volba. Za mě alfu dolů (rozhodně pod úroveň AP) a vrátit alespoň symbolickou šanci na zápal (2-3% pro 152mm, kolem 5% pro 203), DPM se pak dá kompenzovat reloadem. Malé rýpnutí směrem k WG:
 14. CNW

  Hall of Fame - question about rewards

  Yep, same here.. Was on the 10%/25% border (like 200pts into 10%, but that was unlikely to hold in the few remaining hours). Only camos.
×