Jump to content

hugys14

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8947
 • Clan

  [HUG]

About hugys14

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Hele nevim Thenostheonmk2, osobně trable s DD co se dostanou do nepříjemných pozic vůči BB co hraju řeším v zásadě třemi způsoby / teda ne že by to zdaleka vždycky pomohlo/. Kde to jde díky extraskillům kapitánů využívám rychlé výměny AP a HE (Missouri a Montana: nabíjení za 26,4 sec - 75 % za vylepšený skill hodí hodně slušné číslo), druhá varianta je používání co nejdelší a nejpřesnější střelby sec. battery (např. G. Kurfurst 11,6 km dostřel), třetí možností je prostě v zásadě furt střílet HE, protože se to vyplatí (Conqueror). No a jinak... prostě jak to vyjde, ale o štěstí to přeci taky tak trochu je, ne ;) (protože, jak by jinak mohly třeba fungovat tak dlouho americké DD a lehká CV u Samaru během bitvy o Leyte proti japonskému svazu?)
 2. hugys14

  Návod na WGCheck

  Díky moc za pomoc! H.
 3. hugys14

  Návod na WGCheck

  Sry, ale stránka se mi zobrazuje v módu 404 ;( Je už vypnutá?
 4. hugys14

  Nová pravidla fóra

  Posluž si, nic jinýho si nezasloužím. Až teď jsem si navíc totiž všiml, že jsem něco takovýho napsal ;(((
 5. hele, zkoušim to hrát.... A furt se mi vrací jedna myšlenka , KOLIK [edited] LYSERGINU POTŘEBOVALI VYJECT, ABY TAKOVOUHLE VĚC DALI DO PROVOZU??!!! A TEDA, A TO HLAVNĚ, eh kletě setsakra PROČ??? poslední dnešní postřeh: dementní muzika+semidementní grafika - proč něco takového?????? dělat u lodí 2WW mi opravdu uniká/nedává smysl/doplňte si podle sebe
 6. hugys14

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Nyní , na úplném začátku hry s Ch. Martelem se hra trhala natolik, že než jsem vystřelil, mě uprostřed oblouku (asi ;) jedním výstřelem a prvním hitem sejmula BB. Mapa Past, nadvláda, stalo se u ostrovů u B.
 7. hugys14

  [Round 1] Public Test 0.7.0

  until

  TAKŽE, TA VĚC JMÉNEM PUBLICK TEST 7.0 UŽ NĚKOLIK HODIN NEFUNGUJE!!! PROČ??!!
 8. hugys14

  Vykopnutí ze hry

  Tak dneska mne to na začátku hodnocené hry vykoplo , nalogoval jsem se už jenom, abych se dozvěděl, že jsem ztratil hvězdu, a od té doby mi tohlásí tak akorát přetížený server. K vzteku, když má člověk prémium a asi deset hodin času konečně si v klidu zahrát. Na [edited], milé WoW!!!
 9. hugys14

  Graf Spee

  Tak teď sem fakt smutnej, chtěl jsem si zahrát s GS, říkal si, že poslední možnost tuhle kapesní loď získat je 19. , zbývalo mi cca 10 000 a najednou po půlnoci koukám, že mi probíhající úkol zmizel z kampaně a je neaktivní. Tak nevím, je to špatný překlad nebo něco jiného... Přitom: https://worldofwarships.eu/cs/news/common/graf-spee-marathon/ Honba za Graf Spee začíná 23. prosince 2016 a kampaň bude ukončena 19. ledna 2017! Pozor! Mise můžete plnit vícekrát, ale odměnu získáte pouze za první splnění.
×