Jump to content

hugys14

Players
 • Content Сount

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13302
 • Clan

  [HUG]

About hugys14

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. hugys14

  0.9.2 - Všeobecná zpětná vazba

  No, už přes rok se držím oceánu, a zatím furt dobrý. Ta samota ...
 2. hugys14

  0.9.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Jinými slovy řečeno, udělejte s tím něco do prdele!
 3. hugys14

  0.9.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Ahoj, hele instaluju věci na novém compu. A překvapilo mě, že wow jsou větší než win 10 a ta rychlost instalace je prostě tragická ...
 4. "Např. pokud odehrají divize tvořené náborářem a lodníkem během týdne 8 000 bitev, bude výherní fond pro daný týden tvořit 40 balíčků s Dárky od Ježíška (8 000 / 200 = 40)." Ten, kdo to napsal asi upad na hlavičku, ne? Každý den odehrát 1150+ misí? Chci to vidět, aspoň jednou! Den má 1440 minut, jak se za tu dobu dá odehrát cca 1150 bitev??!! The_EURL_Guy posím o odpověď, fakt mě to moc zajímá! Díky!
 5. Bývalo dobrým zvykem uvádět celkovou velikost souborů ke stažení. Ale třeba už je to po třech letech moc retro ...
 6. Vaším prostřednictvím: prosím uzpůsobte si kapacitu serverů na případ, že si aktualizaci stahuje víc lidí. Tohle je po více než dvou hodinách celkem tristní stav. A né, jinak než při stahování z WG moje 5g připojení takhle dementní rychlost fakt neumí. Předem díky
 7. hugys14

  Bojové mise v aktualizaci 0.8.8

  PRO ADMINY: proč, když přepnu z Hodnocené bitvy na cokoliv jiného, mám k dispozici pouze lodě VII úrovně? A další úrovně si musím ručně docvakat? Asi nějaký nedodělek?
 8. Jojo, ale myslim si, že booti se v koopu dostanou dneska ke hře v týmu "hráčů" až dost po půlnoci
 9. No, já ho hrál se 457mm celkem rád. Že to bude jinak je rozhodnutí WG, ale tohle pro mně nadbytečný zdůvodnění je teda čistý DMNC (ale třeba je to jen překladem): Hráči si řádně užívali 419mm děla na lodi Conqueror, a to kvůli jejich vysokému poškození za minutu, jež mohla způsobit pomocí svých HE granátů – vlastnost, která dokonale odpovídá ostatním operačním možnostem lodi. Místo toho, abychom udělali to samé se 457mm děly, rozhodli jsme se je namontovat na Thunderer...
 10. hugys14

  Ponorky

  Takhle radikální nejspíš nebudu, na to se mi ta hra pořád ještě příliš líbí. Ale nemožnost vypnutí toho extra čupr príma vývojového centra a zavádění ponorek znamená, že od teď v prémiovém obchodě neutratím už ani kačku. Tož tak, hoši z WG.
 11. Protože všechno důležité popsali jiní, zeptám se jednoduše: Půjde prosím to tlačítko, které je asi realizovaným mokrým snem vývojářů WG, někde ve volbách jednoduše vypnout? Abych se někdy ve stavu snížené příčetnosti blbě neuklik? Díky!
 12. Hele, zatím mi vždycky přišly, většinou poté, co byla testovaná aktualizace zprovozněná na live serveru. Takže spíš "počkej si a dočkáš se"
 13. Zdravím, píšu ohledně Vývojového centra. Zkusil jsem vynulovat vývojové větve lodí Francie, Německa, USA a Velké Británie (dohromady za cca 5000 možných vývojových chechtáků). Abych si mohl koupit Trento, potřeboval bych jich 3500 (cena za Trento celkem 4500, ale 1000 už bylo v základu). Ovšem abych je získal (píšu pro ty, co náhodou neví, já blb si toho všim až během nulování), tak je nutné znova lodě vyzkoumat a vyhrát s nima bitvu. Což mi přijde vzhledem k té kupě lodí neúměrně časově náročná záležitost ( i kdyby to bylo vítězství v kooperativní bitvě). Prosím, máte někdo pozitivnější pohled na věc?
×