Jump to content

hugys14

Players
 • Content Сount

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11211
 • Clan

  [HUG]

About hugys14

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. hugys14

  Ponorky

  Takhle radikální nejspíš nebudu, na to se mi ta hra pořád ještě příliš líbí. Ale nemožnost vypnutí toho extra čupr príma vývojového centra a zavádění ponorek znamená, že od teď v prémiovém obchodě neutratím už ani kačku. Tož tak, hoši z WG.
 2. Protože všechno důležité popsali jiní, zeptám se jednoduše: Půjde prosím to tlačítko, které je asi realizovaným mokrým snem vývojářů WG, někde ve volbách jednoduše vypnout? Abych se někdy ve stavu snížené příčetnosti blbě neuklik? Díky!
 3. Hele, zatím mi vždycky přišly, většinou poté, co byla testovaná aktualizace zprovozněná na live serveru. Takže spíš "počkej si a dočkáš se"
 4. Zdravím, píšu ohledně Vývojového centra. Zkusil jsem vynulovat vývojové větve lodí Francie, Německa, USA a Velké Británie (dohromady za cca 5000 možných vývojových chechtáků). Abych si mohl koupit Trento, potřeboval bych jich 3500 (cena za Trento celkem 4500, ale 1000 už bylo v základu). Ovšem abych je získal (píšu pro ty, co náhodou neví, já blb si toho všim až během nulování), tak je nutné znova lodě vyzkoumat a vyhrát s nima bitvu. Což mi přijde vzhledem k té kupě lodí neúměrně časově náročná záležitost ( i kdyby to bylo vítězství v kooperativní bitvě). Prosím, máte někdo pozitivnější pohled na věc?
 5. Rád bych tomu věřil, ale chci mít jistotu, že to WG nepřeklopí zpátky/neodečtou.
 6. To, že jsou překlopené věci z live serveru znamená, že například ocel nebo uhlí se mi odečtou v případě použití v testu i z live serveru? Tahle věta umožňuje minimálně dvojí výklad: Během Veřejného testu aktualizace 0.8.7 budou moci všichni účastníci, kteří odehráli alespoň jednu bitvu během Veřejných testů aktualizací 0.8.4 – 0.8.6, využít mnoho věcí z obsahu svých účtů na živém serveru, s výjimkou volných ZK a dublonů. Nerad bych si totiž testem ku*vil hru. Díky předem za vysvětlení.
 7. Omlouvám se za další negativní názor, hra jako taková mě celkem baví, že ... Ale hrát v hodnocených bitvách jen epicentrum teda fakt není můj šálek čaje. 7x a dost! Někdo holky, jiný vdolky, ale za mně teda na tuto sezónu hodnocených bitev nadále prdím.
 8. Hodnocené: ve čtvrtek - nic, dneska nic. Náhodné - včera jsem vyčekal dvě, pak se má trpělivost odlogovala ...Tím jsem s testem skončil. Btw, jo a trochu mě to s*re, protože tím odmáznu závěrečnou odměnu za 3 testy, ale čekat jako ko*ot i na náhodné bitvy XX minut fakt nehodlám ...
 9. Ahoj, omlouvám se, že to píšu sem, ale zkrátka: Test 0,8,6,1 zatím teda moc nefunguje. A) včera po osmé se do něj nešlo vůbec přihlásit a B) dneska po odehrání 3 bitev jsem teď 20 minut marně čekal na hodnocenou bitvu. A když jsem to chtěl napsat na příslušné fórum, tak mě to opakovaně házelo na stránku se všemi novinkami. Takže asi tak ...
 10. hugys14

  [Round 1] Public Test 0.7.0

  until

  TAKŽE, TA VĚC JMÉNEM PUBLICK TEST 7.0 UŽ NĚKOLIK HODIN NEFUNGUJE!!! PROČ??!!
×