Jump to content

Metal_Duck

Beta Tester
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2674

About Metal_Duck

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 05/13/1988
 • Insignia

Contact Methods

 • Skype
  maro.stalker

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Praha
 1. Metal_Duck

  Námořní zaměřovače, optiky

  No vida člověk očekává kupu nadávek tak si to vygoogli. A přitom se tu rozjelo zajímavé téma. Stačí tedy ve hře zvolit zaměřovač v podobě kříže. Ono taky nebude z čeho vybírat je tam takový pouze jeden.
 2. Metal_Duck

  Námořní zaměřovače, optiky

  Bude to složitější na překlad ale mnohokrát děkuji. Když jsem vyhledával v angličtině zaměřovací systémy, dělové věže, nebo námořní dalekohledy nic mi to neukázalo. Tady mám alespoň nějaké vodítko.
 3. Metal_Duck

  Námořní zaměřovače, optiky

  Dobrý den kapitáni. Přicházím sem s otázkou jak lodě druhé světové války dokázaly zasáhnout cíl. Odborná literatura tvrdí za pomocí bipolárního dalekohledu a radarů. Dobře to mi je jasné. Jak ale takový dalekohled vypadal? A jak asi vypadal pohled přes něj? Hra nám nabízí několik zaměřovačů tak že si mohu udělat představu. Jsem ale zvědavý jaký pohled měl střelec z Bizmarku, Jamata a podobně. Nemohu najít žádné snímky nebo obrázky. Proto prosím pomozte, poraďte, posílejte. Děkuji
 4. Metal_Duck

  Aktualizace 0.5.8 - Změny zvuků

  Diskutuji o tom že když už máme tanky a letadla v českém jazyce, mohl by v budoucnu český dabing zavítat i sem.
 5. Metal_Duck

  Jak hlásit chyby

  - Než se hra s aktualizací spustila trvalo dlouhou dobu než se přístav načetl + lodě v technickém stromě. Nyní po několikátém zapnutí přihlášení a se hra načítá normálně - Při nahrání do bitvy nás server oba vyhodil. Nevím proč chovali jsme se slušně. - Při naspotování nepřítele nebo výstřelu z naší lodi nebo spojenecké vypadává zvuk na více než třicet vteřin. - Chvilkové zvednutí ping 100-200 záleží na mapách a týru lodi. Tento problém nastal jedině se Sovětskými křižníky. Japonci a Němci šli celou dobu v pořádku. - Při přechodu na zaměřovač vypnutí zvuků a zásek. Ping vzroste nad dvě stě a nepřátelská loď se zneviditelní. - Stálá a známá chyba druhoválečných lodí s technologií stelth. Standardní scénář. Dva týmy proti sobě. Bitevní loď naspotována spojenci kteří na ní pálí. Minimapa zobrazuje její ikonu ale na obzoru v dálce 4km nic není. Pouze létající projektily které létají z neviditelného Konga.
 6. No čekal jsem OP stroje jelikož jsou to stroje převážně pro Ruskou komunitu. Otestovat je ale plně nelze jelikož má nová verze potíže se stabilitou a optimalizací. A však se mi líbí zpracování textur. Má to euforickou atmosféru. I když to tak jiní necítí je tomu tak i v tancích a letadlech. Přechod z plechového vozidla nebo lehkého letadýlka s dřevěnou vrtulí na obrněný kolos a proudový stroj. Bavíme se tu sice o Sovětských strojích ale vždy mne překvapí každá linie stromu. Lodičky z plechu se spoustou děl které potom přecházejí v obratné lodě s velkou primární baterií. Použil jsem to co zbylo z volných zk a přešel rovnou na Budyonny který má stejné vlastnosti jako M. Kutuzov. Né že by vydělával ale moc toho nevydrží ale dokáže před tím napáchat dost škod ostatním. Díky rychlopalným dělům. Tak že toto asi bude hlavní rys tohoto národa. Rychlost, obratnost, nízká výdrž, a rychlopalná děla. Na nízkých týrech hráče pobaví množství děl tak že si užije několik letících dávek projektilů.
 7. Metal_Duck

  Verze 0.5.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Ještě že jsi to napsal. Další chyba je že na křižník Tenriu to po mě žádá šest milionů.
 8. Metal_Duck

  Verze 0.5.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Zdravíčko Ivy. Nejdříve se vyjádřím pak stručně popíšu chyby. Wowp začalo velmi dobře ale pak ho vývojáři domršili tak že počet hráčů klesl pod tisíc. Ale nyní se to na štěstí byť neparně lepší . Doufám tedy že kletba nepřejde i na wows. Dnes jsme s kolegou testovali připojení, chod hry a nějaké ty bugy. Jak je vidět každý z nás měl podobné problémy. Stažení klienta proběhlo u obou v pořádku. Spuštění hry pak trvalo pár minut. - Než se hra s aktualizací spustila trvalo dlouhou dobu než se přístav načetl + lodě v technickém stromě. Nyní po několikátém zapnutí přihlášení a se hra načítá normálně - Při nahrání do bitvy nás server oba vyhodil. Nevím proč chovali jsme se slušně. - Při naspotování nepřítele nebo výstřelu z naší lodi nebo spojenecké vypadává zvuk na více než třicet vteřin. - Chvilkové zvednutí ping 100-200 záleží na mapách a týru lodi. Tento problém nastal jedině se Sovětskými křižníky. Japonci a Němci šli celou dobu v pořádku. - Při přechodu na zaměřovač vypnutí zvuků a zásek. Ping vzroste nad dvě stě a nepřátelská loď se zneviditelní. - Stálá a známá chyba druhoválečných lodí s technologií stelth. Standardní scénář. Dva týmy proti sobě. Bitevní loď naspotována spojenci kteří na ní pálí. Minimapa zobrazuje její ikonu ale na obzoru v dálce 4km nic není. Pouze létající projektily které létají z neviditelného Konga.
 9. Metal_Duck

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Přátelé a kapitáni. Již se plavím na mořích delší dobu ale stále mi nejde na rozum toto. Některé funkce jsem pochopil ale zbytek červeně označených si řikám co to k čertu dělá? Vypnul jsem to/zapnul to a prostě nemám ánunk co to ve hře dělá. Má li z vás někdo lepší pozorovací schopnosti napište. Otázka mimo téma nenerfovali nějak bitevní loď Fuso? Nějak se s ní tak dobře netrefuje a vydrží nějak hodně málo.
 10. Metal_Duck

  Verze 0.5.3 – Chyby

  Dobrý den. Bylo by moudré ke VŠEM aktualizacím a tím myslím i těm mikro napsat co obsahují. Cítím se jako bych si stahoval program z nebezpečné stránky. Ale nyní k jádru pudla. Stejně jako 80% lidí mám i já zasekaný přístav, doba nahrání lodě v přístavu nebo technického stromu trvá stejně dlouho jako uvaření kávy. No dále jako vždy výpadky zvuku, ping hore a nejde v bitvě překlikávat mezi hráči. Podpora mi poradila toto. Hru smažte, opět pár hodin stahujte a vychutnejte si další opětovné problémy. Podpora s tím neudělá nic, to se musí starat páni vývojáři.
 11. Přátelé nechci nějak obhajovat WG ale přiznejme si že každý dělá chyby. WG přišlo s tanky, letadly a loděmi. A ihned se do toho začalo vměšovat pár herních studií. Některé tituly od nich znáte. War Thunder, Armored Warfare a nyní Steel Ocean. Klidně ať si každý hraje svoje, proto že každý má jiný vkus. I když tu jsou tací lidé kteří prostě nesnesou tu skutečnost a za každou cenu nablábolí cokoliv a jejich fanouškové a nově příchozí si hru ani nezkusí a rovnou řeknou že to je ........ proto že člověku co hru recenzuje slepě důvěřují. Hry od WG jsou na oddych a pro zábavu. Podíval jsem se na recenze tohoto člověka. Pokud vím měla by být recenze nestranná a člověk by neměl být zaujatý. Co se týče jeho recenzí na WG hrál to z odporem, schválně minimální grafikou atd. Ale jakmile mu přišla pod ruku jedna ze tří her výše uvedených rozplýval se nad nimi jako malé dítě co dostalo bonbon. Možná Tomáše Petráčka z kanálu Tartarus Cast znáte a možná ne. Zde dávám odkaz na jeho další zaujatou recenzi. https://www.youtube.com/watch?v=GH4PsRG6IiU Spousta z vás má určitě vymazlený tank, letadlo nebo loď a nechtěli by jste kvůli takovému případu o ně přijít. Jak jsem již zmínil WG není dokonalé ale to ani jejich konkurenti. Tímto děkuji že jste si můj referát přečetli a přispějte nějakou větou. (Já mám smůlu jelikož uživatel tohoto kanálu s radostí maže komentáře a banuje lidi že mají pravdu)
 12. Metal_Duck

  Aoba

  Přátelé měl bych na vás prosbu. Již i já mám tuto krásku zakotvenou v přístavu. Ale je třeba ji vymazlit. Je to věcí vkusu a stylu hry ale zajímal by mne váš názor na doplňky pro tento křižníček. Pochlubte se prosím co jste si na ni namontovali a proč. A zda je lepší jako spotřební doplněk dát zvýšenou efektivitu AA nebo sonar. Díky
 13. Metal_Duck

  Veřejný test verze 0.5.1 - Hlášení chyb

  Bitevní loď Fuso má mm o dva týry výše. Hudba se začala sekat. Při přechodu do zaměřovače obraz zamrzne+ zvuk.
 14. Pánové založíme vlastní zákaznickou podporu. Vždyť si dokážeme poradit sami.
 15. Bohatě stačí odebrat soubor permision ve složce hry. Jak se zmínil Grumler.
×