Jump to content

Sokoltaner80

Beta Tester
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5124
 • Clan

  [RP]

About Sokoltaner80

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Sokoltaner80

  Oceń moje staty

  Proszę o podpowiedz i ocenę ostatnio gram głownie ddkami ale coś czuję że stanąłem w miejscu a nawet bardziej zamiast progresu jest regres. http://wows-numbers.com/pl/player/516109179,Sokoltaner80/
 2. Sokoltaner80

  USS Iowa

  Nasz kolega całkiem niedawno polecał swój poradnik o Indianapolis polecam normalnie zrywa sufit Ponawiam pytanie z tamtego postu, po cholerę robiłeś Iowe przeskakując z NY jak grać nie umiesz(nawet 5)....? Ech... a potem człek się dziwi czemu na 9 i 10 nikt nie pomaga a jedyną formacją jest Ta jedynie słuszna czyli tarło....
 3. Sokoltaner80

  Zniżka indywidualna (msc premki za 3 ojro)

  Miałem tak wczoraj ,co lepsze po zaakceptowaniu i zagraniu 1 bitwy przyszła nowa oferta na 1 dzień premium ale za ...free. No oczywiście że przytuliłem. Gram od CB ale takie coś pierwszy raz widziałem.
 4. Sokoltaner80

  Jak w temacie

  https://worldofwarships.eu/pl/community/accounts/516109179-Sokoltaner80/!/pvp/overview/
 5. Sokoltaner80

  USS Indianapolis

  Bardzo mnie ciekawi twoja Iowa, rozumiem że z NeyYorka od razu do niej przeskoczyłeś?
 6. Sokoltaner80

  USS Indianapolis

  Zawsze mile widziani gracze z taką pulą doświadczenia zdobytą podczas grindu a nie nabytą na samych premkach ;) Do zobaczenia w przeciwnej drużynie (chociaż z moim szczęściem to .....).
 7. Sokoltaner80

  Kod bonusowy dla istniejących kont. Campeltown, flagi, miejsce w porcie

  Działa dziękować.
 8. Sokoltaner80

  North Carolina (VIII)

  e tam dużo do Iowy już nie brakuje i na żyletki a przynajmniej będzie porównanie do Amagi którego sobie wtedy odpuściłem.
 9. Sokoltaner80

  North Carolina (VIII)

  Wróciłem do gry po półrocznej przerwie więc na start poszły niemieckie bb, po ogólnym przypomnieniu sobie zasad (oj celowanie się ....), myślę zagram starym koksem i ch.. dupa i kamienia kupa. Celność śmieszna, obrażenia śmieszne. Pamiętam jak płakałem na Colorado i nie mogłem się doczekać NC teraz tylko na sprzedaż.
 10. Sokoltaner80

  Misje Dzienne

  Nawet jeżeli ktoś nie gra niszczarkami to na misje torp proponuje kupić Umikaze, mała popierdółka ze spamerskim przeładowaniem, rzuca max na 3 tiery i ogólnie jest fun okrętem.
 11. Sokoltaner80

  Losowanie map

  Ale to standard i nie zmieniony od cb, u mnie najrzadsza to chyba ocean czy jak to się zwie (całkowicie otwarta).
 12. Sokoltaner80

  Czat

  Nie używam podczas gry a problem istnieje nadal.
 13. Sokoltaner80

  Czat

  Witam od jakiegoś czasu mam problem z czatem a dokładniej podczas bitwy jak i w porcie mogę sobie pisać co chcę ;) ale po naciśnięciu enter wyświetla tylko 2 ostatnie litery. Czy ktoś wie o co z tym chodzi ? U mojego znajomego pojawia się ten sam problem.
×