Jump to content

KingRiku

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2471
 • Clan

  [-HSR-]

About KingRiku

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KingRiku

  Co robię źle ?

  Nie gram za dużo w randomy...w sumie prawie wcale Ale : Dmg na BB to pusty dmg, żeby coś za niego dostać, musiałbyś sklepać go całego. Lepiej Klepać DD ,i krążki. Przejmować capy, mieć dużo obrony. Dmg nie jest aż tak ważny. W wygranej bitwie na Aobie, jako jedyna 6 przeciw 8, przejąłem capa, broniłem, zrobiłem te 15 k dmg, i byłem w top 3 w wygranej. Wiadomo, czym więcej dmg tym lepiej..ale nie zawsze ;)
 2. KingRiku

  Wungle - na co wydać?

  Ja tam sobie Aigle wykupiłem. Fajnie się gra, ale to na botach, na 20 minut gry, 400 k się zarabia..Na randomie zależy co się zrobi, ale to wiadomo..no i czy wygramy. Zbierałem na Salema,ale jak się dowiedziałem że to nie zarabia jak premka, to zrezygnowałem. Lepiej brać Musashi, albo na coś innego co będzie.Właśnie, wiadomo czy będą jakieś nowe okręty w arsenale?
 3. KingRiku

  De Grasse

  W sumie na każdym Krążowniku czuję się jak na beczce z prochem :) Jak leci salwa, to jestem gotowy na zejście. W sumie Gali mi się gra średnio, głównie przez tylne działo, i to, że czasami obrażenia nie wchodzą wcale...nawet od boku takiej Aoby. Mogłem strzelać PP, ale Ob też powinny robić obrażenia i pożarki. Mołotow to taki Kirow na 6 tierze. Więc w sumie średnio. Niby walnięcie ma,ale jednak taki nieruchawy . De grasse widziałem, że bardzo często podpala, i trafia więcej niż Gali. Jeszcze mam Błyskawicę w planach. Na razie gram tylko na botach,żeby mieć fun. Na randomy wchodzę powoli. Od następnego roku będą musiał grać na randomach, bo granie BB na 6 tierze na botach, jest kompletnie nieopłacalne . Zresztą krążownikami powoli też. Jedynie DD jest dobrze. Takim Aigle zarabia się w ciągu 4 minut przeważnie 100K na czysto bez premki... Ciekawe ile na randomach wyciąga.
 4. KingRiku

  Kontenery Royal Navy

  Event jest jednym z lepszych. Misje masz prościutkie, za darmo masz jedną premkę, a za 8 zł masz premium 8 poziomu. I jeszcze ludzie narzekają XD Fakt że wyleciała mi tylko Acasta z kontera, a chciałoby się 7 tier do misji..ale już trudno. Znając moje szczęście, wyleci ostatniego dnia przed wejściem DD . I mam nadzieję, że jak będą wchodzić Włoskie krążki, i Ruskie BB, będzie tak samo. Z Włoskich można by zdobyć Duca d' aosta, a z Ruskich Mołotowa :) Fajnie by było.
 5. KingRiku

  wywala mnie z gry do ekranu logowania

  Wina tego cudnego silnika i serwerów. Jak wot miał stary silnik, to miałem dokładnie takie same problemy, zmienili na ten nowy, i problemów nie ma. Wows ma dalej ten komiczny silnik, i problemy są. Nie jakoś często ale jednak. Szczególnie jak mam oddać ważną salwę, to gra nagle ma ping z kosmosu, zamraża mnie, i wsio wywala .
 6. KingRiku

  0.7.9 - Royal Navy

  Widzę że jedne zadanie, to zdobądź 10 gwiazdek w operacji..nie dało się tej misji dać wcześniej..tylko jak się kończy, i trzeba sobie ludzi szukać . Ktoś coś? W sobotę chciałbym to ogarnąć.
 7. KingRiku

  De Grasse

  Czy de Grasse dalej ma tak świetne działka? W sensie że prawie wszystko trafia? czy dostał nerfa od zeszłego roku? Nie wiem co za golda kupić. Mołotowa czy De Grasse.
 8. KingRiku

  Punkty dmg z spota.

  Niszczarki na botach to nie problem ;) Takim Aiglem czy Amerykańskim 3 na 1 daję radę XD chociaż to z dymem. Bardzie boję się krążków...mają tak chorą celność, że szkoda gadać...na randomie gracze tak nie trafiają jak boty . No i właśnie gram bez dymka. i też nic nie daje. Może postawię dym przed innym graczami, i będę świecił bez . To jest jakiś sposób.
 9. KingRiku

  Punkty dmg z spota.

  No tak. Głównie chodzi o misję . Nie muszę jej szczególnie robić, bo tam ledwo 3 flagi. Ale jednak przydałoby się zrobić. Bo misje na spot są proste, bo to pancernikiem albo krążkiem zrobi się szybko. Ale Acasta robi się to tragicznie. Raz się udało w 3 bitwy, a teraz mam problem dobić do 3 k spota. A i tak przeważnie mam zero.
 10. KingRiku

  Szukam klanu wyłącznie dla bonusów.

  Ja tam jestem w klanie dla bonusów, Dostałem zapro, więc przyjąłem. Klan nie gra klanówek,ot każdy jest tam dla bonusów. I co? tak trudno? Nie każdy klan rąbie klanówki.Gdybym miał dużo dublonków, sam bym klan założył, i sprowadzał graczy, którzy chcą bonusów, ale grają regularnie, żeby ropa wpadała..
 11. KingRiku

  PTS 0.7.10 - Dyskusja Ogólna

  Jak tam wygląda zaopatrzenie? Raz na miesiąc 200 golda i premka na koniec? Bo tak inne nagrody, to pewnie miła drobnica, jakieś flagi, kamo, węgiel, wolny exp, kredyty.
 12. KingRiku

  Punkty dmg z spota.

  No ale to chyba nie działa. Bo wszyscy widzieli wrogie bb, a dmg nabijało. Muszą go widzieć centralnie? Np jak wroga widzę, ale za górki, to wtedy nalicza? Cudowny system..jak szczęście dopisze, to tak banalną misję można i kilkadziesiąt bitew robić.
 13. KingRiku

  Punkty dmg z spota.

  Jak to działa? Bo nie rozumiem kompletnie tego genialnego systemu . Jak to jest, że świecę niszczycielem ,i mam zero dmg z spota,a stoję BB daleko, i mam z spota 15 k...jakim cudem. To DD jest od świecenia. Powinno to być na zasadzie , kto pierwszy świeci, to jego dmg po spocie. Jak wróg się straci, to kto go ponownie wykryje, wpada na jego konto. Albo kto jest najbliżej ,temu wpada dmg z spota. Mój brat gra, i w ciągu 3 bitew zrobił Acastą te 20 k spota do misji...ja zagrałem 5 mam chyba 3k... Nie rozumiem tego systemu. A krążkiem dmg z spota czy z bb nabija się szybko...
 14. KingRiku

  Dallas

  Gram tylko na copie..i mam parę okrętów, którymi mi się źle gra. Ale Dallas..hmm pierwsza bitwa ponad 100k, Bo akurat botki wypływały XD kolejne 7 to tragedia. Jak zrobiłem 13 k dmg to było dobrze. Boty trzepały dallasa jak chciały, jedna pestka od pancernika, i nie miałem hp. Ale potem jakoś nagle zacząłem bardziej agresywnie nim grać, i zaraz lepiej. Z perkiem na burzaki robi rzeźnię (jedna bitwa na randomkach całkiem całkiem ) Ale czegoś nie rozumiem. Jak strzelam z ponad 7 km w pancerniki,od przodu, to podpalam, robię od 2-6 k dmg na salwę...jak podpłyną poniżej 7 km, to nagle nic nie robię. Czemu? Może dlatego, że na dalszy dystans pociski spadają i lepiej trafiają, a czym bliżej , tym gorszy kąt? i się nie wbijają od góry...to by miało sens XD Jedynie drażni mnie w nim taka jakaś powolność, i słaby zasięg.
 15. KingRiku

  0.7.9 - Royal Navy

  Ale jest to trochę chamskie .Chcesz zrobić misję z DD na premium kontener? kup sobie statek premium... albo miej fuksa i wylosuj z kontenera 7 tier. Mnie się na razie udało 5 tier dostać.
×