Jump to content

seleten544

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [DR-KS]

About seleten544

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. seleten544

  Gascogne

  Gascogne merak ettiğim bir gemiydi. Şu an satın alamıyorum teknoloji ağacında da yok.
 2. seleten544

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Özetle Wargaming biz Türk oyunculara "Bizimle deyılsınız" dedi. Her neyse biz bu siteyi hep dilek ve şikayetler kutusu olarak gördük bir bilgi paylaşım platformu olarak değil.
 3. seleten544

  Armalar

  Biliyorum ama bunlar bana yeterli gelmedi. Arka planın yahut armanın rengini değiştirebilmek daha güzel olurdu.
 4. seleten544

  Armalar

  Bence armalar özelliği yavan kalmış. Renklerini dahi değiştiremediğimiz bir arka plan ve logo Bu armalar bize özelse eğer üzerilerinde daha fazla oynama yapabilmeliyiz, daha özel hale getirebilmeliyiz. Ayrıca gemiler üstüne ekleyebilmek güzel olurdu
 5. seleten544

  Yeni Gemiler

  Japon zırhlıları İse ve Hyuga oyuna gelir mi ? Oldukça ilginç gemiler çünkü. Uçuş güverteleri kısa olduğu için kalkan uçaklar inemiyormuş. Fakat şu şekilde kullanılabilirler bence. Hangarlarında sadece kamikaze uçakları olur böylece kalkan uçakların geri dönmesi gerekmez. Uçak kalmayınca ana silahları ile savaşmaya devam eder.
 6. seleten544

  İzumo Aim

  İzumo'nun ALLAH BELASINI VERSİN. Oyunda onun kadar kötü bir zırhlı yok.
 7. seleten544

  HMS Duke Of York

  Demek istediğim şey sınıfların rolleri giderek ortadan kalkıyor. Ve denge bozuluyor mesela alman muhriplerine hidroakustik koydular ve alman muhripleri diğer muhripler karşında üstünlük kazandı. Özetle oyun düzeni bozuluyor.
 8. seleten544

  HMS Duke Of York

  Full Broadside Tier VII İngiliz zırhlısı(!) Duke Of York oynanış ile bir videosu yayınladı. Video da açıkça görülüyor bu gemi de uçaksavar ateşi, hidroakustik arama sarf malzemeleri bulunuyor onarım ekibi sarf malzemesi ise hiç bulunmuyor. Sormak istiyorum bu nasıl bir zırhlı ? Demek istediğim hangi gemi hangi sınıfa ait belli değil. Video linki:
 9. seleten544

  7. seviye Gneisenau

  O geminin Allah belasını versin geçene kadar canım çıktı. Merminin biri Edirne'ye diğeri Kars'a gidiyor diğerleri başka şehirlere gidiyor.
 10. seleten544

  Yeni Gemiler

  Şu an ben new orleans'dayım bu gemiler gelince bana baltimore mu verecekler ?
 11. seleten544

  İnceleme: Blyskawica

  Bu gemiye baktıkça maçın 4. dakikasında batan Nagato'm gözlerimin önüne geliyor Torpidoları hızlı ilerliyor gizlenme konusunda iyi. Verdiğiniz paraya değer bence. Tabii bunlar benim fikirlerim.
 12. seleten544

  Amagi

  Vallahi ben Amagi'yi beğendim.
 13. Benim yaptığım gözlemlere göre uçakların nişanlarını bozabiliyor. Muhtemelen kaptan yeteneklerini uçaksavar ağırlıklı verdiğim için. Uçaksavar modifikasyonları yerleştirmeminde etkisi vardır.
 14. Manevra kabiliyeti yüksektir. Topları yavaş döner. Uçaksavarları pek başarılı değildir. Çok fazla köşk yer. Top menzili kısadır.
×