Jump to content

Arika303

Beta Tester
 • Content Сount

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3636

About Arika303

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Arika303

  USS Wichita [VIII] [PREMIUM]

  Miałem frajdę to zobaczyć w teamie, tzn. miałem zamiar podpłynąć i oblukać ale wraży CV wyświecił na chwilę i bidulka zeszła na salwę od NC, nawet kuźwa nie zdążyłem podpłynąć :/
 2. Arika303

  Giulio Cesare

  Ja się przymierzałem do zakupu brytola do przeszkalania załóg, jakoś bardziej mi pasował Vanguard niż Nelson. Ale teraz już wiem że na pewno nie wydam złamanego grosza jeśli odwalą kitę z Julkiem. Zresztą po tych zmianach z "Air cancer" to moje fun shipy nadają się na żyletki ( Ishi i Arkansas, Gallant, Asashio). GC też już ma nie tak fajnie. Zamiast grzebać przy CV dali by graczy z WoT'a na wysepki to byśmy sobie postrzelali do tarcz :D
 3. Arika303

  Giulio Cesare

  Muszą Julka przenieść na VI inaczej Mikasa nie trafi na jego miejsce na V ;) GC jest op ale w rękach dobrych graczy. Ale to samo można powiedzieć o wielu innych okrętach. Często widuję Julio na V, VI i tak naprawdę w 85-90% przypadków to nie jest to aż tak straszna łajba żeby wywalać ją na T6. To samo powinni zrobić z Texasem bo przecież ma za silną pelotkę, zasięg 19km OP jak cholera. ps. Ciekawy jestem co byś Greyshark napisał gdyby Ci zostawili na Enterprise 30 samolotów bo przecież jest OP... jak nim grasz Ty przeciwko takim średniakom jak ja. Pozdr.
 4. Arika303

  Giulio Cesare

  Dzisiaj na 5 rozegranych 3 detonacje Julka w tym jedna od Omahy, załamka :/ Chyba założę flagę jak do desek.
 5. Arika303

  Giulio Cesare

  Wiecie może czy specjalna flaga z paczki za 200 zeta daje jakiś bonus? thx Scarrry, biorę za 120
 6. worthless selfish wanker

 7. Arika303

  Wersja 0.6.0 - perk Radiolokacja

  Szkoda że do tego perka nie dołożyliście jeszcze by wszystkie okręty teamu będące w zasięgu strzału automatycznie kierowały się w kierunku bez udziału gracza, byłoby jeszcze fajniej
 8. Arika303

  Błąd połączenia

  Jedyna jak na razie najskuteczniejsza rada - skasować plik 'preferences.xml'. Jak to nie pomoże przeinstalować grę. Pio_86 : mnie WG zrobiło właśnie na 2 tygodnie świeżo zakupionej premki a support wali w głąba i udaje że problemu nie ma.
 9. Arika303

  Brak muzyki w grze

  Pisz do supportu, na pewno rozwiąże Twój problem ( pewnie każą Ci zainstalować nowe sterowniki od karty graficznej ale o tym sza ;) ).
 10. Arika303

  IDES_ TITLE co to jest?

  Pisz do supportu, i tak Ci nie pomogą bo przecież jak mi dzisiaj napisali nikt nie ma problemów z logowaniem i nikogo nie wywala z gry.
 11. Arika303

  Critical Error Occurred

  Czułem że tak będzie ( cyt) Witaj Afrika Dziękujemy za kontakt z naszym supportem. Chciałbym Cię uprzejmie poinformować, iż nie odnotowaliśmy podobnych problemów wśród innych graczy, dlatego też wina nie leżała po naszej stronie i rekompensaty nie zostaną przez nas przydzielone. Czyli nikogo poza mną w ciągu ostatnich 3 tygodni nie wywaliło z serwera i nikt nie miał problemów z logowaniem, żeby tego było mało nawet skopiować nicka nie potrafią. Wypada mi tylko życzyć takim pracownikom rychłego zasilenia rynku bezrobotnych. Dla mnie WG właśnie umarło.
 12. Wrzucę Ci to co mi spece z wg radzili. W moim przypadku nic to nie dało ale może Tobie pomoże. Właśnie uzyskaliśmy odpowiedź od naszego specjalisty. Najiperw prosimy wejść w folder z grą i skasować plik 'preferences.xml'. Następnie prosimy wejść w ustawienia NVidia (NVidia Control Panel na pulpicie), następnie wybieramy Ustawienia 3D i resetujemy do ustawień domyślnych Jeżeli to nie pomoże, poprosimy o nowy raport WGCheck.
 13. Arika303

  Wersja 0.5.15 - znane problemy

  Dziwna sprawa, klient gry ściągnął aktualizację 0.15.2 i problem zniknął O_O. Ofc cieszy mnie to bardzo ale pozostaje pytanie jak WG ustosunkuje się do straty jaką poniosłem.
 14. Arika303

  Wersja 0.5.15 - znane problemy

  Od ośmiu dni mam "błąd połączenia z serwerem" , od chwili gdy po zakupie premki w grze wywaliło mnie z serwera a staff uparcie daje porady dotyczące karty graficznej. Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :/
 15. Arika303

  Critical Error Occurred

  No i masz ci babo placek, porada speców " zresetować ustawienia karty graficznej" .. nie wiem, może głupi jestem ale co ma cholera karta graficzna do błędu połączenia z serwerem?
×