Jump to content

Arika303

Beta Tester
 • Content Сount

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3422

About Arika303

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Arika303

  Giulio Cesare

  Dzisiaj na 5 rozegranych 3 detonacje Julka w tym jedna od Omahy, załamka :/ Chyba założę flagę jak do desek.
 2. Arika303

  Giulio Cesare

  Wiecie może czy specjalna flaga z paczki za 200 zeta daje jakiś bonus? thx Scarrry, biorę za 120
 3. worthless selfish wanker

 4. Arika303

  Wersja 0.6.0 - perk Radiolokacja

  Szkoda że do tego perka nie dołożyliście jeszcze by wszystkie okręty teamu będące w zasięgu strzału automatycznie kierowały się w kierunku bez udziału gracza, byłoby jeszcze fajniej
 5. Arika303

  Błąd połączenia

  Jedyna jak na razie najskuteczniejsza rada - skasować plik 'preferences.xml'. Jak to nie pomoże przeinstalować grę. Pio_86 : mnie WG zrobiło właśnie na 2 tygodnie świeżo zakupionej premki a support wali w głąba i udaje że problemu nie ma.
 6. Arika303

  Brak muzyki w grze

  Pisz do supportu, na pewno rozwiąże Twój problem ( pewnie każą Ci zainstalować nowe sterowniki od karty graficznej ale o tym sza ;) ).
 7. Arika303

  IDES_ TITLE co to jest?

  Pisz do supportu, i tak Ci nie pomogą bo przecież jak mi dzisiaj napisali nikt nie ma problemów z logowaniem i nikogo nie wywala z gry.
 8. Arika303

  Critical Error Occurred

  Czułem że tak będzie ( cyt) Witaj Afrika Dziękujemy za kontakt z naszym supportem. Chciałbym Cię uprzejmie poinformować, iż nie odnotowaliśmy podobnych problemów wśród innych graczy, dlatego też wina nie leżała po naszej stronie i rekompensaty nie zostaną przez nas przydzielone. Czyli nikogo poza mną w ciągu ostatnich 3 tygodni nie wywaliło z serwera i nikt nie miał problemów z logowaniem, żeby tego było mało nawet skopiować nicka nie potrafią. Wypada mi tylko życzyć takim pracownikom rychłego zasilenia rynku bezrobotnych. Dla mnie WG właśnie umarło.
 9. Wrzucę Ci to co mi spece z wg radzili. W moim przypadku nic to nie dało ale może Tobie pomoże. Właśnie uzyskaliśmy odpowiedź od naszego specjalisty. Najiperw prosimy wejść w folder z grą i skasować plik 'preferences.xml'. Następnie prosimy wejść w ustawienia NVidia (NVidia Control Panel na pulpicie), następnie wybieramy Ustawienia 3D i resetujemy do ustawień domyślnych Jeżeli to nie pomoże, poprosimy o nowy raport WGCheck.
 10. Arika303

  Wersja 0.5.15 - znane problemy

  Dziwna sprawa, klient gry ściągnął aktualizację 0.15.2 i problem zniknął O_O. Ofc cieszy mnie to bardzo ale pozostaje pytanie jak WG ustosunkuje się do straty jaką poniosłem.
 11. Arika303

  Wersja 0.5.15 - znane problemy

  Od ośmiu dni mam "błąd połączenia z serwerem" , od chwili gdy po zakupie premki w grze wywaliło mnie z serwera a staff uparcie daje porady dotyczące karty graficznej. Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :/
 12. Arika303

  Critical Error Occurred

  No i masz ci babo placek, porada speców " zresetować ustawienia karty graficznej" .. nie wiem, może głupi jestem ale co ma cholera karta graficzna do błędu połączenia z serwerem?
 13. Arika303

  critical error occurred o co chodzi?

  HMM< coś mi się przypomniało, kilka dni temu, nie pamiętam dokładnie treści komunikatu ( miałem to na mejlu w robocie) ale wyszło coś do użytkowników win10 ( jakaś aktualizacja microszrotu) która powoduje potężne problemy z połączeniami, sytuacja dotyczy nie tylko Polski. Niestety jako że sam nie używam win10 wyjechałem tego mejla. edit. Zorientowałem się co nieco w temacie i chodzi o to że przy kompilacji 10.0costam występuje problem w systemie z dns resolwe, podobno tymczasowym rozwiązaniem zanim ms wypuści łatkę jest restart kompa i uruchamianie go z wciśniętym klawiszem shift. Czy to pomoże i rozwiąże problem trudno powiedzieć jako że nie mam win10. W każdym razie spróbować warto
 14. Arika303

  Wyrzuca mnie do ekranu logowania

  Podobna sytuację masz w http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/66691-critical-error-occurred/ Wal tiket do supportu
 15. Arika303

  Critical Error Occurred

  FM6 Cierpliwości, ja po zakupie premki jak pisałem wcześniej od ubiegłego piątku dalej nawet zalogować się nie mogę, dziś mi odpisali że przekazali sprawę do specjalistów, po połowie korespondencji dotyczącej mojego sterownika do grafy ( co ma piernik do wiatraka). Wkurza mnie 8 dzień premki psu na budę, o Takao mogę zapomnieć :/ Jeden fakt mnie pociesza, nie jestem sam z tym przypadkiem edit: Oczywiście sterowniki zaktualizowane, dostali dxdiag, log z ping plottera, wgcheck jak nie działał tak nie działa ( "błąd połączenia z serwerem aktualizacji" ). Gra zainstalowana na próbę na innym sdd i dalej dupa, modów nie mam, zresztą jedyny jakiego używałem to anime crew. Jak nic nie wymyślą do poniedziałku zażądam zwrotu kasy.
×