Jump to content

Marusa007

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  428

About Marusa007

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Marusa007

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak v tom případě díky. Zde je post, není to nějaký úplně super dmg, ale mrkněte na výdělek. Komu se podaří podobný?
 2. Marusa007

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Chtěl jsem taky dát obrázek, ale po 20 minutách marného hledání, jak se to sem vkládá jsem se na to vy...prd. Možná by stálo za to udělat, aby šel obrázek vložit přímo z kompa a né přes nějaký dementní linky.
 3. Marusa007

  Ryujo

  Naprostej souhlas. Samej fighter deck a k tomu ty katapulty a AA. Teď jsem jednu takovou zrovna dohrál. Ani jsem si neprd.
 4. V nastavení crosshair jsou type1,2,3.... a ty poslední 2 jsou psaný rusky. Asi se to pak změní připřekladu na češtinu, ale je to tam. Taky mě napadlo, že u letadlovek by mohly být moje letadla jinou barvou než ostatních. Všechno je zelený a červený a když je toho víc po kupě, tak je v tom celkem zmatek. Hraju to teda přes minimapu, protože klasika je pro mě nepřehledná. To jen takový nápad. Kdybych měl letadla třeba žlutý, hned by to bylo přehlednější.
 5. Ajoooo Na to jsem uplně zapomněl
 6. Nevím jestli je to na mé straně, ale nelze se nyní přihlásit
 7. Marusa007

  Problém s přihlášením do hry

  To samé zde. Že by někdo nahlásil problém serveru to ne. Na co tady jsou ty moderátoři? Evidentně to nejde už několik hodin, ale nikoho to nebere. Zas jedna z povedených miniaktualizací. Kdy už se WG poučí?
 8. Marusa007

  Aktualizace 0.5.4.2...

  Psali, že to bude od 7:00-8:30 SELČ, tak buď jsem v jiným pásmu, nebo maj blbě hodinky. Bylo 5:40, začla aktualizace a do hry se dostat nelze. Asi technik nemoh dospat a tak to spustil dřív.
 9. Marusa007

  Verze 0.5.4 - Vylepšené zvuky

  Já nevím, mě to dokonce blbne, že to jako zachrčí a pak teprve se ozve něco jako výstřel. Zvuky si můžeš změnit nějakým modem, jako je třeba aslain´s apod.
 10. Marusa007

  Verze 0.5.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Vidíš, jsem to ale vemeno, na todle jsem zapomněl, a jasně, je to tak. Díky.
 11. Marusa007

  Verze 0.5.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Nevím, jestli je to touto aktializací, nebo už to bylo předtím, ale ve výzkumu mi to ukazuje, že na Hosho potřebuji 8400 zk., celej natěšenej, že si koupím svojí první CV na ní kliknu a hle! ono to po mě chce 14600 zk. !!!! Docela dezinformační.
×