Jump to content

HeJin_cz

Beta Tester
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1191

About HeJin_cz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. HeJin_cz

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Ahoj te,Ashiro, mam stejný dotaz jako ty. Dva dny jsem nehral jo, dnes mi to natahlo nějaky udate a EHLE on nejde ruční shoz.TO je pěkně na ho....A za další letadla skoro nic nevydrží,padají jak švestky k zemy.No to je pěknej hnus.Dotaz Hoši co jezdíte CV máte to taky tak? dík.
 2. HeJin_cz

  Sekaní hry

  Zdravím,dnes tři hry a na víc nemám nervy. Je to jak animovaný film,seká se to poskakuje to, no hnus,neustale svítí lag.Co stím zase provedly
 3. HeJin_cz

  Nejde spustit hra

  Jo jo,píše to,že maj přetížen server. Přitom je tam 37tisíc hraču? Tak nevím?
 4. HeJin_cz

  Nejde spustit hra

  Ahoj,dnes taky tak,nelze se přihlásit do hry.
 5. HeJin_cz

  Poznámky k aktualizaci 0.4.0

  INFO pro Naší cz PODPORU,po dnešním update se snížil ping na suprových 35ms. Paráda.
 6. HeJin_cz

  Vlhká zpovědnice

  Zdravím,klucí jak se aktivuje PVO u letadlové lodi,na to auto,to nějak nefunguje,dík.
 7. HeJin_cz

  Poznámky k aktualizaci 0.4.0

  Načítání do hry je v pořádku,za v času.
 8. HeJin_cz

  Poznámky k aktualizaci 0.4.0

  Zdravím,mám dotaz,pročpak se tak rapidně zvedl ping kolísá150-200ms.Předtím jsem měl 50ms. Bude se s tím něco dělat,dík.
 9. HeJin_cz

  Všeobecné reakce

  Ano přesně tak, souhlasím,ping se nehorázně zvedl na 150-200ms.Také jsem měl předtím ping 50ms.
 10. HeJin_cz

  Vlhká zpovědnice

  Ahoj te,taky něco přihodím,stalo se mi to před 10min.Jedu s Nicholasem a vidím Nagato,říkám si dám ho.Ale ejhá on se mi začal na 4,5km strácet,ukázal se o 0,5km dál tak na jeden výstřel a zase se stratil,hodím torpéda jo on se stratí a ukáže se 0,5km za torpédama,takhle to trvalo asi 3min,no nedostal jsem ho,přijel mu na pomoc křižník a ten mi dal.Nejde mi do hlavy jakto že se bitevní lod muže ani né na4km ztrácet z dohledu,jsem z toho hotovej.
 11. HeJin_cz

  Hlášení chyb a bugů

  Ahojte,mám dotaz na Vás co zde píšete,sice má otázka semka nepatří,chápu beru, ale nejde mi do hlavy že máte tak nízký ping,kolem 30ms.Mám připojení od O2 po optickém vláknu a rychlost připojení mám 20/2,což je dobrý si myslím jo,no jo ale ve hře se pohybuji na ping 60-80ms,jsem z toho hotovej.Co je špatně?Dík.
 12. HeJin_cz

  Nápady a návrhy na vylepšení

  Ahojte,souhlasím a žádám to samé co Springspeace. Z počátku se mi taky nedařilo odhazovat torpéda aniž bych přišel o pulku letky,čekal jsem až uvidím svá letadla a nepřátelskou lod a to bylo už pozdě,chce to větší zoom.Díky moc.
 13. HeJin_cz

  Nováčci & Tipy, triky, návody

  Ahojte Kapitáni,Díky za odpovědi a rady.
 14. HeJin_cz

  Nováčci & Tipy, triky, návody

  Ahoj kapitáni,mám na Vás žádost o pomoc.Jedná se mi o latadlovky 4ky a 5ky.Vyšlu torpédové bombry aby shodily topéda jo,udělá se ta výseč,oni ale hnedka neutočí ale dělají nad nepřítelem jakýsi oblet a pak až shodí torpéda. jasný je že soupeř mi pulku letky sestřelí a zbývající mi shodí torpéda kde už neni nepřítel. To samé mi dělá i střemhlavý bomry,napřed kruh pak shoz do vody,nepřítel už odplul.Zkoušel jsem i utočný režim,nasledovalo to samý v bledě modrém.Proto se Vás ptám jak jim dát povel aby utočily hnedka jak přilétavaj k nepříteli a né aby mi napřed zakroužili nad nepřítelem a pak shodili. Co si pamatuji,mám li křižník nebo bitevní lod tak nepřítel na mne utočí s letadly přímo,bez jakéhokoliv kroužění nad mojí lodí.Nevíte co dělám špatně a nebo mám před tím nežli dám povel k utoku držet více klávesnic?Už jsem z toho na prášky, snad mi poradíte,Dík Jindra.
 15. Paráda moc velký dík,myšleno pro podporu.Balíček zakoupen a už se tostahuje,sice hodně pomalu ale to nevadí.Tu hodinu ještě počkám a večír lodě probíren,DIKY MOC.Jindra
×