Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  529
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19361
 • Clan

  [T-N-T]

About cer243

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

930 profile views
 1. Tohle už ve hře přece je (obdoba) ==> Thunderer A právem je řazen k "broken" lodím. A reakce WG - vydá Slavu (aka vlhký, nerealizovaný a nerealizovatelný sen ruských mužiků), aby toho kempení nebylo málo...
 2. cer243

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Gratulace @LucyCZ Taky mi před delší dobou padla (z nějaké krabice či odkud, to už si nepamatuju). Vlastně to byl pro mě impuls rozjet CV. . . . . . Teď mám všechny kromě němců dojeté do desítky a reznou v přístavu...
 3. Jj, říkal jsem si, že pokud dají jako náhradu za GS dublony, tak pustím chlup a pořídím Massu. Jenže dublony nedali, takže nepustím chlup a nebude Massa ani jiná komodita z prémiového obchodu. A nemyslím si, že jsem jediný, kdo takto přemýšlí.
 4. cer243

  Otázky pro WG

  Ahoj @YabbaCoe, chci se zeptat, zda je možné nadhodit menší omezení týkající se "noob protection". Např. že tuto ochranu by nováčci měli do tieru 5 - 6. To už by měli být schopni vstřebat základní mechanismy hry. Ono fakt není moc veselé, když ve hře potkáš hráče s odehranými šesti sty bitvami jak si lebedí v Massachusetts, když bojuje se mnou, je tak zaujat, že se zapíchne do ostrova cca 7-8 km odě mě a to tak, že mi krásně ukáže bůček. Jenže ze salvy, která by jiného hráče smazala se stanou tři overpeny... Možná by navržená změna hráče s méně hrami naučila, že se nemají hnát rychle dopředu, pokud nejsou schopni zvládnout základní mechaniky hry, protože za chyby budou potrestáni. Díky.
 5. Příspěvek úplně mimo mísu, hlavně že jsi nezapomněl zmínit tučně označené. Kdypak ses do Phy přestěhoval z vesnice?
 6. Koukal jsem do zbrojnice (webová verze) a opravdu tam není. @jurij96, nemáš náhodou nainstalovaného aslaina?
 7. cer243

  Vlhká zpovědnice

  @Toivia b1bečci sedí v čemkoliv. Asi týden zpátky jsem měl ve hře fajnové DD. Nejdříve pět minut AFK (nutno podotknout, že to byl režim nadvláda a na každé straně byly 2 DD), takže po chvíli jsme prohrávali na capy, pár hráčů, co se potkalo s inteligencí jen vzdáleně šlo taky v krátké době pod vlny, ale vyjma DD nám zůstalo pět hráčů, kteří jakžtakž tušili smysl a cíl hry a i něco uměli. Takže jsme to horkotěžko potopili co se dalo, minutu a něco před koncem jsme sebrali druhý cap, za půlminutku se pak ujali vedení na body. No naše DD (měl cca 3k HP) nenapadlo v tu chvíli nic lepšího, než jít si to z očí do očí vyříkat s křižníkem. A tak jsme ve finále prohráli na body. Mimochodem, byla to čistě osmičková bitva a naše "super truper" DD mělo odehráno přes 3000 bitev. Jo, včera jsem zase měl v týmu letadlovkáře s GZ, který déle než deset minut se snažil uzobat Buffalo, které bylo v divizi (a zároveň) blízkém kontaktu s Massou. Výsledek asi je nabíledni, neuzobal vůbec nic a ve finále při jeho toulkách s letadly po mapě a hledání nejnevhodnějšího cíle ho setřela California se Shchorsem. Enemy Lexington pak poslal do přístavu obě naše DD. Nakonec se ale podařilo vyhrát, potopili jsme posledního enemáka (CV) cca minutu před koncem (ale bylo to o hubu, prohrávali jsme o body, a to jakože o dost).
 8. cer243

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Jj, to se fakt povedlo klukům ušatým. Myslel jsem, že jsem si někde něco dodrbal, že přece takovou věc, jako zobrazení expů na lodi přímo na obrazovce přístav nedají pryč. Mýlil jsem se. A na to, že mi někdy nenajede inventář/klan/profil hráče, na to už jsem si zvykl.
 9. cer243

  Tallinn

  On Tallinův "průkak" je ten, že to chytá fest dardy z jakýchkoliv úhlů. Snažil jsem se úhlovat např. proti Petropavlovsku, zbytečná práce, na salvu mi sundal snad 15-20k HP Proti BB je to dokonce kontraproduktivní, odhalím při úhlování větší plochu. A když se na mě škaredě podívala na začátku hry BB, tak jsem po jedné salvě odjížděl s 5k HP. Osobně mi teda moc Tallin nesedl (stejně jako např. Buffalo). U Rigy mi připadá, že už to něco i odrazí (i když citadelu občas fásnu taky), Tallin ty citošky snad přitahoval. Jo, ještě tomu někdo uřízl půlku kormidla, točit se tomu taky moc nechtělo. Přitom K-berga, N-berga, Hippera si zahraju rád a přepnutí z HE na AP a zpět (dle situace) mi problém nedělá. (berte to jako pohled průměráka-brambory)
 10. Ono je totiž WG převedeno na osobnostní typologii takovým sangvinikem. To je pouští se ihned do realizace nápadů s velkou vervou, ale problém je pak to dotáhnout do zdárného konce (tj. aby výsledek měl smysl).
 11. No jo, jenže co jiného jim zbývá, když recenze vytvořené mimo WG nevyznívají moc lichotivě. Nevím, zda obdobnou (oprávněnou) reakci, jako napsal @Wolffnstein by CC ustál a nebyl ze strany WG "usměrněn" (stále si vzpomínám, co se stalo po reworku CV - komentáře od CC a následná reakce WG).
 12. cer243

  Výber správne dd

  @Bergham skvěle napsáno, jen si dovolím doplnit - panasijec trefí hlubinným torpédem i křižník (BB a CV jsou jediné "žrádlo" pro torpéda Asashia)
 13. Čím více německých CV, tím lépe pro DD. Má to AP rakety, AP bomby, mělo by to dávat do DD menší poškození. Pokud se pletu, opravte mě prosím. Akorát mi to s těmi AP raketami a AP bombami moc neštimuje s vyjádřením kluků z WG, že rakety mají CV proto, aby se ubránily útokům DD
 14. cer243

  0.9.5 - Hlášení chyb

  Asi to sem nepatří, ale co už... Modi se postarají Ad. 1. Jasně, budeme hrát mód "deadmatch", jen nevím, jak moc by se Ti to líbilo, kdybys zůstal jako poslední s bitevkou a proti Tobě týpek s DD. Případně DD vs. CV, BB vs. CA/CL atd. Ad. 2. Jak chceš potom penalizovat týpka, který Ti přijede před čumák a tam zastaví? Dle Tvé logiky by šla penalizace opět za Tebou. A navíc, jedná se o jednotky, max. desítky hp, tohle fakt Tvou výdrž v bitvě moc neovlivní (tu hodnotu HP Ti vezme na salvu jakékoliv DD). Mimochodem, pokud jsi byl v DD a měl problémy s připojením, tak je možné, že Tě chtěl někdo dotlačit do capu. Sám se pokouším probudit AFK hráče tak, že jedu těsně kolem nich a použiju lodní sirénu - u toho doufám, že mají volume zcela doprava.
 15. Tolik (zbytečných) slov...
×