Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  915
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  22043
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About cer243

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

1,674 profile views
 1. Takže Tobě připadá fér, že kdo má Missouri z minula dostane za povedenou bitvu 1,5 mio, kdo si ji koupí nyní, vydělá např. 1 mio? A je mi zcela šumák, že ten rozdíl je pouze v té misi, prostě tam rozdíl je a právě ten rozdíl je to, co hráče nově kupujícího Missouri diskriminuje. Když už chcete takto odrbávat hráče, měli jste vydat např. Wisconsin, případně New Jersey, koupili by to i sběratelé, kteří Missouri v přístavu mají. Pokud ten rozdíl nevidíš, případně nechceš vidět, stačí dát vědět, např. prostřednictvím PM, aspoň příště ušetřím čas a prsty a nebudu se už namáhat s žádným dotazem.
 2. Osobně si myslím, že ta úroveň hráčů je spojena s tím, jak veteráni přestávají hrát. A přestávají hrát z důvodu, že ze hry se stává něco, co se jim nelíbí (to můžou být změny k horšímu, snaha vytáhnout z hráčů co nejvíce zdrojů a donutit je utrácet a podobné věci). Takže napřímo tu úroveň WG ovlivnit nedokáže, ale nepřímo už ano. Všimni si, na co tady brblají lidi, kteří testují hru. Po testování napíšou report, kde zhodnotí změny a co udělá WG, tento report vytiskne a použije ho namísto toaletního papíru. Taky na fóru je plno žádostí, aby se ze hry odstranily staré i nově vzniklé bugy. Jenže to nepřinese napřímo žádný zisk, takže proč s tím ztrácet čas. A tak máme např. ve hře torpéda, u kterých si nejsi jistý, zda poplavou kam míříš či někam jinam. Občas problém s tím, že ačkoliv máš nabito, nejsi schopný vystřelit. A dva dny zpátky se mi na Ibuki opět otáčela věž A skrz věž B, to už je taky hodně letitý bug...
 3. @YabbaCoe, není to pánům ve WG trapné, že noví majitelé Missouri budou vůči těm původním značně diskriminováni? A to za tu loď zaplatí de facto cash. Opravdu jde na tomto příkladu vidět, jak Vám teče do bot, když se snažíte zpeněžit i loď, která měla být dostupná už jen z SC, případně ze slavných Santa "cinknutých" boxů. A ne, nic dohledávat, že jste se takto vyjádřili, opravdu nebudu. Takže kdy se opět objeví Kutuzov, Belfast, Musashi a další, které jste stáhli z oběhu, protože byly populární?
 4. cer243

  Tusso a jeho královna

  Pravidla jsou od toho, aby se měnila. Screenshot netřeba, stačí to, co postla @LucyCZ Ještě počkám na třetího, kdo Mr. Tusso pošle okoupat a pak už bude mít možnost vyhrát jen @Wolffnstein a @Toivia
 5. cer243

  Tusso a jeho královna

  @TheComedian1983, koukni do obchodu, měly by tam na Tebe čekat zlatky. @LucyCZ, díky za post. Com už zase nafasoval banán?
 6. Ad hra s Atagem - sestřelení letadel se strašně přeceňuje. Nedávno jsem měl v týmu CV, která byla AFK celou hru, jen nějak sestřelil jedno nebo dvě letadla. Na konci hry měl úžasných 19 expů. A teď vážně, úroveň hráčské základny má (výrazně) klesající tendenci dlouhodobě. Je to způsobeno odchodem starých hráčů (klidně i průměrných) a příchodem nových rychlokvašek (bohužel nových hráčů, kteří hru berou vážně je minimum). Vypadá to, že lepší to nebude, jen horší, protože bugy se neřeší, jen se přidává zpeněžitelný obsah. A tak se bitvy "desetiminutovky" a kratší stávají standardem a v budoucnu si ještě budeme chválit že desetiminutovou bitvu jsme si užili a něco i nastříleli.
 7. cer243

  Výzkumný ústav

  A to píšeš až teď Dave, když mám skoro doexpenou Ibuki? Ale zase bez toho resetu a expení bych už neměl důvod hru ani zapínat. Jen se ještě zeptám, zda má smysl resetovat další lajnu, abych dosáhl na Ohio (Slava mě neláká) nebo sáhnout po Druidovi (Vampire II je taky mimo hru, nemám tolik free kpt. expů, abych na něj měl vhodného kapitána). Díky za názory.
 8. cer243

  Výzkumný ústav

  Osobně jsem to nezkoušel, ale myslím si, že tu lajnu bez koupeného Worčestra a odjeté jedné bitvy ani znovu resetovat nepůjde.
 9. cer243

  Vývojářský blog

  No, pro dobrý pocit, že máš přesnější laufy přeci. @YabbaCoe opět krásná ukázka toho, jak WG pracuje systematicky dle plánu (plánují přece dlouhé měsíce a roky dopředu, tak nějak jsi to říkal). Mění se věci, které jste před pár měsíci slavnostně předali hráčské komunitě, a na zavření úst dostaneme dokonce reset kapitánů zdarma. Sorry, ale musím si ulevit - "že jste kua museli do těch skillů hrabat, do zádele". A jen malý dotaz na závěr - "Jak CV, ještě je balancujete?"
 10. cer243

  Elbing

  Devítka je doma, vyzkouším, uvidím. Pokud se budu trápit, freečka na desítku to jistí.
 11. cer243

  Elbing

  Jj, se Z-31 souhlasím, tak skočím na devítku a pak se budu těšit na "velké finále". Díky za info.
 12. cer243

  Vývojářský blog

  Nejsem Wolffík, přesto si dovolím přidat svůj subjektivní pohled. Hraju přes čtyři roky a v začátcích mého hraní se o přidané lajně dlouho mluvilo, až následně byla přidána, v takovém tempu, jako je teď, se nové lajny nepřidávaly. A taky neexistovaly zhůvěřilosti jako "předběžný přístup". Prostě v porovnání s aktuálním stavem "byl svět WG tenkrát ještě v pořádku".
 13. cer243

  Elbing

  Wolffíku, má smysl se zdržovat expením TVIII-IX nebo v rámci zachování duševního zdraví skočit raději za freečka na Elbing? (ono za freečka aktuálně nějak není co vzít, bohužel) Díky za info a všem sorry za mírné OT.
 14. Vyzkoušej jiný prohlížeč, on to může blokovat i samotný prohlížeč. U mě zkoušeno na Vivaldi / Opera / Edge, video viditelné ve všech. OT: Možná bych nahradil adblock za ublock origin, ale Tvůj problém s videem to asi nevyřeší.
×