Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12719
 • Clan

  [T-N-T]

About cer243

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. cer243

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Řeknu Ti jen ten rozumný důvod, "proč instalovat instalované". Po přeinstalaci Windows jaksi chybí v registrech údaje o tom, které programy byly před přeinstalací OS již nainstalovány (tedy v případě, že se dělá čistá instalace a ne že do té zprasené stávající instalačky narvu znovu to samé) - platí obecně, samozřejmě vyjma portable aplikací, tam se pouze znovu namapují typy souboru k otevření. Co se týká Tvého problému, sám vždy po aktualizaci ukládám kopii WoWs na externí disk. Odtud pak v případě potřeby nakopíruji data na jakýkoliv počítač. Funguji tímto způsobem přes dva roky a zatím jsem se s podobným problémem nesetkal. Pro instalaci jsem použil klasický instalátor, WG center mě neoslovil - hraji jen lodě a automatické stahování aktualizací mám zakázáno.
 2. cer243

  Vlhká zpovědnice

  Tohle náhodou není špatná hra pro RN DD. Máš nízký spot, slušná děla, torpéda umí taky pokousat, u enemy jen jeden radar, za mě "cajk" MM. Hurá na cap a expy a kredity se jen sypou
 3. cer243

  Otázky pro WG

  Ahoj Žabáku, vítej zpět. Mám na Tebe jednu otázečku, tedy spíše námět na malou změnu. Pokaždé, když si koupím PÚ, případně mi vypadne z kontíku, se mi automaticky "domovský přístav" změní na prémiový. Nešlo by zařídit, aby toto přepínání nebylo automatické? Stačila by např. hláška, že je zdostupněn prémiový přístav, kdo bude mít zájem, ten si to přepne. A druhá otázka se týká vlajek, které lze doplŇovat za dublony. Už jsem si párkrát koupil nechtěně vlajky po tom, co mi došla zásoba. Defaultně je při zapnutí automatického doplŇování zaškrtnuta volba "doplnit za herní měnu". Je to moje hloupost, že jsem si toho nevšiml, ale pokud je možnost změnit, aby defaultně bylo odškrtnuto, bylo by to super. Díky za předání návrhů dále a za zpětné info.
 4. cer243

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Pokud máš replay nebo prtscr, postni ho, bez něj nemá smysl se v tom dále hrabat. Spot je jedna z věcí, která dle mého názoru funguje...
 5. cer243

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  No, ono Fubuki má opavdu menší spot, jak psal Bergi, jen je k tomu potřeba ještě čtyřbodová schopnost kapitána, která Ti sníží spot o 10%. Jak jsi psal, máš spot 6,8 km, tzn., že pravděpodobně kapitánský skill na maskování nepoužíváš. Z toho vyplývá, že někdo, kdo jej používá a nebyl viditelný Tě naspotoval. Paranormální jev bych v tom fakt nehledal.
 6. V poho, však jsem psal, že je to čístý obchod, nedělají to pro hráče, ale za účelem zisku, proto ta reakce na ten "chvalozpěv", se zbytkem jsem souhlasil To, že nerfnou/buffnou loď je ok, člověk to odsouhlasil, když "odentroval" EULA, jen to, že změní kompletně herní styl CV, to těm hráčům, kteří hrát začali právě hlavně CV ty vražené peníze do CV nevrátí. Tímto bych asi ukončil OT a popřál všem, kdo si koupili/koupí vánoční balíčky napadalo to, co si nejvíce přáli/přejí.
 7. Zase to tak moc neprožívej. V něčem máš pravdu, nikdo nikoho nic kupovat nenutí (to je záporů v jedné větě :-D) a stěžování si taky není na místě. Když si kupuju los, taky je to s vědomím, že pokud tam výhra bude, tak minimální. Jen s tím podporováním stvořitele to prosím nepřeháněj. Málokdo nenasypal do WoWs aspoŇ nějakou kačku, v mém případě by z toho byly minimálně dvě plnohodnotné hry včetně datadisků (ano vím, jsem skrblík). A jako dárek pak od WG dostaneš "bouřku", eventy, které ne každého nadchnou, kompletní přepracování CV (oni CV hráči taky sypali do hry peníze, ne že ne a najednou se zcela změní herní mechanika CV). To, že do hry přidávají lodě mi teda jako vývoj kupředu nijak nepřipadá, jde jen o čistý business. Neberte to prosím jako hejt na WG, je to jen prosté konstatování faktu, jak to vidím já.
 8. cer243

  Lightning

  Tak hraju skoro všechny stejně (až na lenina a haru) - snažím se spotit enemy lodě (především dd), pokud to jde tak urvat cap, posílat torpéda na nicnetušící bitevky. A pokud je to nezbytné, tak jít na souboj na děla (tady si díky nižšímu spotu můžeš vybírat)... Bohužel ten smoke je spíše na krytí útěku, než na ofenzívní využití. Tzn. spíše hraju na spot a capy. Pokud si chci zastřílet, Lenin/Kite/Haru poslouží. Ale jak jsem psal v původním příspěvku, jsem špatný DD hráč, teprve se učím a je toho na učení fakt dost
 9. cer243

  Lightning

  Bergi, jak jsem psal, proti japonským rychlopalným a anglánům na devítce, desítce nemáš šanci, pokud se nesejdou příznivé okolnosti, ale hrát se s ním obecně dá velmi dobře. Kdyby se tak hrálo s Hsieng-něco, tak by to bylo super. Tam máš děla na pytel, torpy jen proti CL/CA/BB/CV, vyšší spot. A popravdě ani se Z-23 se mi nehrálo kdo ví jak dobře. U mě tedy Lightning zůstane, navíc jsem si pro něj vyjel kamo (děkuji WG), které mu sluší...
 10. cer243

  Lightning

  Člověče, já Ti nevím, asi hrajeme každý jiného Lightninga. Jsem hodně špatný dd hráč (viz staty), ale s touhle lodí se mi nehraje vůbec špatně. Jasně, není to na férovku s Kitakaze/Harekaze či Daringem, ale i tak je to velmi hratelná loďka. I přes moje "olšové" ruce jsem s ním včera nahrál pro mě neuvěřitelných 150k (4 killy) na DD. Mimochodem, hodnotit loď, se kterou jsi nahrál 6 her v koopu není zrovna moc košér...
 11. Ono zrovna u těch procesorů někdy nefungovaly korektně úsporné profily, tzn. procesor jel pořád na plný výkon. U pracovní stanice to moc problém není, ale na ntb už to nepotěší. Jinak teda u mě jsou desítky méně náročné na místo než sedmičky. Sedmy mi braly cca 23 GB na disku, desítky si vzaly 19 GB. Oba systémy jsem používal/používám k plné spokojenosti. A spokojený jsem byl vlastně i když jsem používal linux (mint). p.s.: Nevyhlásil náhodou M$, že Win10 bude poslední verze a ta se bude pouze aktualizovat? Abys nečekal déle, než je zdrávo...
 12. cer243

  Otázky a odpovědi

  Díky moc za info. Sbírka aktivní je, tak si počkám, až to prostě napadá. Holt Lightning dostane nové "šaty" o něco později.
 13. cer243

  Otázky pro WG

  Spíše bych to viděl na britské mise... A otázečka na WG - Žabáku, prosím Tě, jak je to se sbírkou britské torpédoborce. Sbírka se mi aktivovala, ale např. dneska ze dvou kontejnerů nevypadl žádný předmět do sbírky. Padají předměty do sbírky náhodně nebo je tam nějaké pravidlo kdy něco padne? Díky za info.
 14. cer243

  Otázky pro WG

  A víš, že i proti takovým hráčům existuje obrana? Jen nevím, zda to můžu zmínit, aby to WG nezakázalo... Ale risknu to, jmenuje se to WSAD hack. Pak může ten ťunťa klikat na červené kolečko jak uvalený, ale pokud nejedeš přímku konstantní rychlostí, tak má smolíka.
 15. Bergi, to, že o něčem nevíš, neznamená, že to neexistuje... Možná jeden ze známějších případů, kdy win 7 nepodporují HW je v případě procesoru AMD Ryzen a tuším i intelů 8. generace a výše... Jasně, jde si upravit instalačku a ovladače do ní nahrát, ale nikdo Ti pak nezaručí plnou funkčnost a stabilitu. To zda si ti grafické provedení líbí nebo ne, je subjektivní věc, ale mohl bys rozvést tu "nechuť uživatelskou"?
×