Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  1,239
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  24395
 • Clan

  [T-N-T]

1 Follower

About cer243

Recent Profile Visitors

2,525 profile views
 1. No hlavně si to nějak odůvodnit, ať je to hloupost sebevětší. Jinak ekonomiku jste si rozdrbali sami a úspěšně v tom pokračujete dále. Jaká "vzácná" loď přijde na řadu po Belfastu? Kutuzov? Musashi? Smalland? WG najelo na velmi "pěkný" model, stáhli jste lodě z prodeje, protože byly příliš oblíbené, tak je teď dražíte. Logika pláče...
 2. cer243

  Aktualizace 0.11.8 - Hlášení chyb

  Takže snaha najít cestu, jak upozornit na chybu je přísným pohledem brána jako snaha obejít pravidla? Ono de facto i to samotné upozornění na chybu může být "přísnou optikou" bráno jako snaha zdiskreditovat WG, když na to přijde... Ale chápu, že pravidla nenastavuješ Ty.
 3. cer243

  Aktualizace 0.11.8 - Hlášení chyb

  Díky za info@YabbaCoe K tučně zvýrazněnému - chceš snad říct, že jsem alter ego Johna? Tvá hláška týkající se porušování pravidel mi připomněla dopravní policisty, kteří mě zastavili za nečitelnou/špinavou SPZ. Jeden z nich mlel něco ohledně toho, že jim kamera mou SPZ nepřečetla. Tak jsem se slušně zeptal, zda je směrodatné, zda to přečte lidské oko, což problém nebyl, nebo jejich kamera. Začal mlít o pokutě až 10 tis. Kč. No doma jsem na to kouknul, 10 tis. je za úmyslně pozměněnou/znečitelněnou SPZ - čili mlel o zcela jiném případu. Jinak pro mě za mě si mě zabanuj, mi to žíly fakt netrhá.
 4. cer243

  Aktualizace 0.11.8 - Hlášení chyb

  Ahoj @YabbaCoe, můžeme se někdy v budoucnu těšit na korekturu českého překladu ve hře? Již drahnout dobu nás doprovází denní mise, nazvané (pravděpodobně za pomocí google translate) "Denní zkušební doba". Mě osobně např. nedělá problém orientovat se a používat i anglickou lokaci hry, přesto mám raději hru v češtině. Ale jsou i lidi, kteří si z jazyky moc netykají. Bylo by fajn, aby překlad prošel někdo, kdo zná kontext. Druhý dotaz se týká issue, které řešil v minulosti Flamu (řeší ho opět) a zde na něj upozorňoval @John_Selfprinter - budete to ještě nějak upravovat nebo je to již tak dodrbané, že se to prohlásí za vlastnost? (tyto dotazy jsou položeny za výše zmíněného Johna, který si za svou podvratnou a společensky vysoce nebezpečnou činnost vysloužil banán) Přesunuto z Otázky pro WG
 5. Z aktuálních událostí vyplývá, že "když se chce, všechno jde" (možná problémy s vůlí na straně WG). Už se těším na další eventy, až zase budeme číst, že nic změnit nemůžou v jejich průběhu. To bude moc hezký shitstorm. :)
 6. K tomu stačí jedna jediná věc. Zapomeň na zadní věž(e) a nežeň se moc do capu, ať to neschytáváš z obou stran (pokud lze jednu stranu krýt ostrovem, tak cajk). Hawke jsem taky potkal, v jednom exempláři, šel první dolů.
 7. Tak jsem do toho tedy zkusil jít, aspoň jsem po dlouhé době vyvenčil Massu. Dokonce jsem měl i štěstí na teamy (dvě hry, dvě výhry). Mi osobně připadá Massa jako více než vhodná pro tento event. Tirpitze nemám, ale z těch dvou her mi nepřipadalo, že by nějak vyčnívaly. Naopak velmi nevhodná mi přišla Amagi, ve chvíli, kdy chtěl hráč vystřelit plnou boční salvu dostal pěknou čočku. A Atlantico dostávalo taky sodu, protože nestíhalo zdrhat. A musím říct, že tolik nacouváno, co mám za ty dvě hry, to mám standardně tak za měsíc a více. :D
 8. Tak já si užil divizi (T4) 2 DD a 1 BB, na naší straně pak 2 BB a 1 CL (Phoenix). Jak to dopadlo asi není třeba zdůrazňovat. Další věcí je, že WG nikdy neřešilo vyváženost týmů (kdysi jsem si raději odinstaloval MM monitor, protože ten pohled před začátkem bitvy byl kolikrát dost deprimující), tak proč to řeší teď. ;)
 9. Ehm, a že jsem tak smělý, proč tedy byly divize povoleny v předchozím kole (3 vs. 3 na tieru 4)?
 10. Jak su staré, tak su blbé...
 11. Hm, jsem se nechal od Tebe nalákat na gambling, sedm míčů v zádeli a loď stejně nevidím.
 12. Zábavné to být může, to jako jo. Jen nesmíš při hře s "random týmem" potkat divizi 2DD s BB. V našem týmu DD nebylo (2 BB a křižník - Phoenix, ten vlastně po druhé salvě z BB už ani nebyl). A tak ačkoliv všichni tři v divizi byli na úrovni mých spoluhráčů, tj. stáli za houbelec, tak prostě uklovat ty dvě DD s bitevkou nelze a přes torpéda jsme se ještě přeskakovat nenaučil. Další hra, kde divize nebyla a týmy byly zrcadlově už byla cajk. Nechápu, proč WG na jednu stranu zakazuje určité lodě v hodnocenkách a na stranu druhou nechává takhle volné ruce ve stylu "udělejte si divizi, jakou chcete". Za mě je to trochu zhovězilost, ale nepřekvapuje mě to.
 13. cer243

  Radary

  Je, britský prémiový křižník, sice dostal trochu nerf, když se upravovala střelba ze smradu, pořád je to ale dost silná loď. Máš Bismiče, potkal jsi někdy Smolensk? Může se stát, pokud máte DD bambuly, tak buď exnou nebo jsou neužiteční někde u lajny. A pokud si pro Tebe přijde např. divize Shima+Gearing, máš to spočítané, otázkou jen zůstává, jak dlouho vydržíš. Tohle nějak nesdílím, že jednomu bambulovi vyjde yolo mezi pět lodí neříká nic o náročnosti DD. Ono dostat se dneska s DD do palebné pozice, protože letadlovky, ponorky a radary a pak ještě něco trefit, protože hydro, není jen tak. Jak se říká, nemoudří mají štěstí, tak to tomu yolujícímu bambulovi vyšlo, ale osobně bych to nezkoušel. Ono to navíc nemá pro tým moc význam. Mrtvé DD už nic nenaspotuje. Jsou věci, které bych ve hře spíše raději neviděl, než viděl, zdravím kpt. Kutuzova, ale DD je podle mě nejobtížnější třída na hraní (jako DD moc neberu Marceau, Kléber, Khaba či Delny lajna - to jsou lodě se syndromem zaseklého LMB, bez podpory týmu nemají šanci byť jen vůbec spotnout enemy DD, pokud je nepřekvapí zpoza ostrova). Nehledej v tom logiku, smrad používaly lodě na skrytí lodí, nikoliv k útoku. Radar svítící přes překážky je taky kapitola sama o sobě, přitom řešení to má, už to kdysi zmiňoval Com, lodě, když zajedou za ostrov taky nejsou vidět, ale jaksi chybí vůle na straně WG. Ono až budeš na devítce a potkáš nějakou superCV, bude Ti radar připadat jako nepřijemná maličkost. Za nic. Indianopolis bohužel při buffu US CA zůstal bokem, že prý vyhodnotí, zda taky dostane více pancíře na čumák. No vyhodnocují to snad už třetí rok a Indy je prý cajk. Jen už ho skoro nikdo nepotká. Taky ho mám v přístavu a jediné, co dělá je, že se houpe na vlnách, do hry ho netahám, přitom děla neměl špatná. Atlanta a radar - on je to "pouze" 8,5 km radar, jenže Atlanta má trošku problém, že pokud by jí něco spotlo (spot má tuším přes 10 km), je po hře. Spolupracující DD se smradem je super řešení, jenže tohle málokdy zažiješ. Atlantu taky mám, dokonce v obou variantách, někdy mě chytne nával masochismu a vytáhnu ji, pak si klepu na čelo, co jsem to zase udělal za blbost, většinou skončím v devítkách tam si moc s tím dostřelem nezahraju. Helena je podle mě silná dost, radar netřeba, to by pak byla už OP. Mám na ni IFHE, herně se s ní ochomejtám kolem capu. Pokud naše DD spotne enemy DD, je to jako hostina. A do ostatních křižníků či BB (nástavby) to taky umí naložit. Jasně, v devítkách taháš za kratší konec provazu, ale to s každou sedmičkou. Důležité je koukat do mapy a v případě potřeby se zavčasu sbalit, tankování Heleně moc nejde.
×