Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14627
 • Clan

  [T-N-T]

About cer243

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. cer243

  doporučte národ

  Ad klan - pokud nepokukuješ po top klanech, které mají podmínky pro přijetí striktně dané, tak určitě je hromada českých klanů určených právě pro běžné hraní. Takže nad klanem hůl nelámej. A expení lodí - pro mě je to poslední dobou jedna z mála motivací, proč WoWs zapínat. Ad národy - pro mě je naopak osvěžující, když národy střídám, chvílí se Salemem otravuju u capu, abych o hru později s De Grasse jezdil na max. rychlost a spamoval HE, na to vezmu Moskviče, postavím to na čumák 10-12 km od capu atd. Hrát pořád to samé by mě za chvíli umořilo. A jak už psal @Stratos_HF, záleží, jaký styl hraní Ti sedí. Každou loď pak můžeš pomocí modulů, spotřebáků a kapitánských perků postavit pro rozdílné styly.
 2. cer243

  ChatBAN =)

  Díky za pochvaly, trochu to potlačí do pozadí vzpomínky na ten fantastický tým. Fičel jsem napsat tady vzkaz, ať nejsem za "nafrflence", bohužel do toho přišla žena, že potřebuje pomoc v kuchyni a poslaní pochval mi uteklo. Nu což, příště Ale je škoda, že zatím není implementován rychlý příkaz "mám chatban", i když o tom Lucy psala už hodně drahnou dobu zpátky.
 3. cer243

  ChatBAN =)

  @TheComedian1983 a @LucyCZ, byl jsem obdařen velkým štěstím a obdržel na tři dny chat ban. Věřím tomu, že jste použití klávesy F12 a posléze to houkání pochopili. A pak že podpora WG nefunguje A samozřejmě to platí i pro členy našeho klanu. Né, že nechci odpovídat, ale prostě nemůžu...
 4. cer243

  Hlasovanie spokojnosť s Reworkom CV

  Nechci být za chytrolína, ale ten poslední Hornet nebude, podle směrovek. Spíše bych to viděl na Orlíka (F15).
 5. cer243

  Otázky a odpovědi

  Odpovím ve Tvém stylu. Nečumím celé odpoledne do počítače, abych Ti mohl okamžitě odpovědět, na práci mám i důležitější věci než Tvé blinkání na fóru. Ad torpy, je jedno, kde ty torpy chytil, Ty jsi je poslal špatně. Máš mapu, vidíš, kde jsou Tví spoluhráči, tak sakra do míst, kde operují neposílej torpy. A pokud si mám osobně vybrat, zda sežeru torpy bramboře z vlastního týmu nebo ukážu bok enemy bitevkách, volím torpy. Ty mě v současné době nepošlou do přístavu. Bezdůvodně Tě nikdo nenapráská, vždy je tam nějaký impuls. Navíc WG support požaduje nějaký důkaz, typicky screenshot nebo replay. Nevěřím, že na základě JPP dostaneš ban... Nejsem agent WG ani nepobírám žádné "bakšiše", abych za ně argumentoval, však on Ti @YabbaCoe odpoví (možná). SKončíš se hrou, až dojdou stříbrŇáky? To je obdoba "až opadá listí z dubu"? Budeš se asi divit, ale růžový občas bývám, jen ne z důvodu, že někoho trefím torpédem, které posílám z druhé vlny, ale pokud se spoluhráč celou hru schovává, je houby platný a hra je již rozhodnutá, nevidím důvod jej neosolit. Růžová totiž není nemoc a nijak můj výkon neovlivní. Jen mě napadlo, zda důvod rozpadnutí jiný než WG. Ty hromadné úprky v loŇském roce by tomu odpovídaly. Ehm, nevím o tom, že bych v přístavu viděl, kolik hru hraje Čechů, vidím celkový počet na EU serveru. Fakt, že Ty si to nejsi schopen vyhledat na portále WG, případně na fóru, neovlivním. Zažil jsi vůbec dobu pracovních sobot, branných cvičení, spartakiád kakaa na příděl, pořadníky na nábytek apod.., že si dovolíš někoho nazvat rusomilem?
 6. cer243

  Otázky a odpovědi

  Pořád si myslím, že s T8 mezi desítkami je to lepší, než s T6 mezi osmičkami. Mimochodem, stěžuješ si i když hraješ s osmičkou proti šestkám? Rakety mě sejří pouze v DD, ale i CV potřebuje nějakou zbraŇ proti DD, s torpédy i s bombami si proti manévrujícímu hráči v plné rychlosti neškrtne. Pokud bys chtěl mít ve hře pouze reálné lodě, tak polovina lodí by ve hře nebyla. Ale to nadávání na hráče za to, že ho trefíš torpédy, to je přes čáru. Torpéda se z druhé vlny neposílají, a taky poslání do oblasti, kde operuje spoluhráč je na vlastní riziko. Každý ať si rozhodne, zda mu to za to riziko stojí nebo ne. Takže "debil" není ten, kdo torpéda nakoupí, ale ten, kdo je tak poslal! Informace o počtu hráčů na serveru je dostupná, dokonce i zde na foru je zmíněno, kde lze najít (tuším od @LucyCZ). Po těch výblitcích v posledních dvou větách totiž nemám chuť Ti psát, kde se ta informace nachází, najdi si to sám. A když jsi tak děsně nespokojený, existuje pro to spolehlivé řešení - hru nehraj. Sorry @YabbaCoe, že odpovídám sem, ale ta entita, na kterou odpovídám mi fakt hnula žlučí... Přeneseno z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 7. cer243

  Update 0.8.2.0.1

  To by se lidi divili, za jak dlouho by např. Mino či DD vystřílely munici při stylu hry "dakka dakka", o torpédech se raději ani nebudu zmiŇovat Jj, zrovna včera se mi jednu "nezranitelnou" podařilo zranit, až vykrvácela. Pravda, ten hráč byl brambora, nechal se ode mě spotovat dobré dvě minuty a vůbec se neměl v úmyslu pohnout, byl plně zažrán do práce s letadýlky. Bohužel se mi do toho začalo plantat naše Ibuki, které na začátku hry zmizelo z mého capu A, když spatřilo nepřátelské lodě, které jsem jim spotil, aby se pak za deset minut, kdy jsem přežil přestřelky s enemy Gearingem (taky brambora, concealment je pro něj asi sprosté slovo) a Neptunem, vrátil a vystřelil si po letadlovce, ke které jsem chvátal (chtěl jsem pustit rybičky na cca 7 km, ať trefím co nejvíce kusy - měl jsem Ognevoie). Po jeho akci se CV dala do pohybu, takže jsem zvolil Yolo (situace to umožŇovala - tým celkem fungoval) a "nezranitelná" CV šla ke dnu. Ony ty urban legends o nezranitelnosti jsou díky době hoření a zaplavení, ale co už... Jj, před reworkem hráče v DD (někdy i v CA/CL) na nálet, na BB stačily nálety dva. Lidi už zapomněli. To, že teď sice CV jednomu hráči (pokud se na něj zaměří) otráví celou hru je sice fakt, jenže za stejnou dobu před reworkem byl dobrý hráč s CV schopen vybít půlku týmu. Ale musím uznat, že pokud by přibyla pro hráče CV možnost mít i letku/y stíhačů, které by šlo ovládat (např. obdobně jako stíhače před reworkem), vůbec bych se nezlobil. Především v DD by se taková pomoc někdy fakt hodila, hlavně ke konci hry, kdy mám pár tisíc HP a čekám, kdy se objeví rakeťáci...
 8. cer243

  Otázky a odpovědi

  Mám jsem za to, že ne Sigi. Potkávám divize z jednoho klanu na obou stranách běžně, ale právě po dlouhé době jsem potkal dvě divize z jednoho klanu v jednom týmu.
 9. cer243

  Otázky pro WG

  Díky za info Žabáku, jen jsem myslel, že je to natvrdo nastaveno, tak mě to zaujalo. Nahlašovat není třeba. Příště, když si budu chtít zahrát BB tak vezmu Césara a hotovo. A ještě jeden nový dotaz, můžu brát informaci z development blogu o tom, že César zůstane tam kde je doposud jako finální? Díky.
 10. cer243

  Otázky pro WG

  Není nic lepšího než dostat do teamu dvě divize z jednoho klanu, které si jedou podle vlastních not... @YabbaCoe vždyť tohle přece upravený MM hlídá, jak se to může stát?
 11. cer243

  Otázky a odpovědi

  Pokud plánuješ jít v britské dd lajně dál, tak bych doporučil opravdu posyslit kapitánské expy a hodit IFHE. Na Jutlandu to využiješ, pokud se rozhodneš vyčistit cap. Superintendant by se taky hodil, Jutland má heal - není to sice žádný zázrak, ale každé 1k hp se může hodit a může rozhodnout o přežití - naposledy jsem se takhle v capu řezal s Harugumem, vyhrál, bohužel se mi podařilo "nadriftovat" do jednoho torpéda a ten deficit už jsem nenahnal, ale odjel s usmolenými 2k hp, oba jsme začínali na full - jasně, jak posílal torpéda, tak ukázal bůček, to jsem okamžitě přepl na AP, při naúhlování ale byly IFHE opravdu znát. Každému ale sedí jiný styl hraní, pro mě jsou britské DD lovci a podle toho se je snažím hrát. A pokud si dobře vzpomenu, tak se stockovým trupem a bez IFHE to byla v mém podání pořádná mizérie.
 12. cer243

  Aktualizace 0.8.1.1

  Kdysi kolegyně při návštěvě metrologa chtělo potěšit jeho německé ucho, tak si přes překladač (už netuším který použila) našla překlad "honem, honem". No, ony ty přeložené slova měly i krapítku jiný význam, volně přeloženo "pojď na to"... Metrolog se pěkně začervenal, kolegyni jsme vysvětlili co mu řekla později. Rajče bylo proti barvě jejího obličeje bledé... A to nás ještě s kolegou chtěla ztrestat půlmetrovou šuplerou. Jinak ona to spíše byla od @Baci_SVK reakce na @Thorisin. Něco ve stylu "kdo chtěl, ten si to přeložil svépomocí".
 13. cer243

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Potvrzuji, stalo se mi dnes to samé. Vystřelím s Chung Mu a zvuk výstřelu nikde. Zkontroloval jsem ještě v průběhu bitvy nastavení zvuku ve win, vše ok. Po skončení bitvy jsem vyzkoušel lodní sirénu v přístavu, fungovala, další hra již byla se zvukem...
 14. cer243

  Otázky pro WG

  Čéče, nemáš náhodou aktivovaný automatický překlad v prohlížeči? Protože z mého textu, kde bylo slovo "ten" máš v citaci, kterou jsi vložil slovo "deset". Prohlížeč od velkého G měl tuším tuto "fíčuru".
 15. cer243

  Otázky pro WG

  Žabáku, vzdej to, už na to zírám asi dvacet minut a pointa stále nikde. Ale třeba se @ngc4414 vrátí a ten kód převede do srozumitelné řeči.
×