Jump to content

cer243

Players
 • Content Сount

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16399
 • Clan

  [T-N-T]

About cer243

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
  [T-N-T]

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. cer243

  0.8.9 - Hlášení chyb

  Tak to vypadá, že řešením bude v tuto chvíli přeinstalace. Pokud spustím jako první NA klienta, dá se hra bez jakéhokoliv zamrzání ukončit a poté je možné okamžitě spustit klienta znovu. S EU mi při ukončení hry zamrzne obraz, jen ukazatel myši se změní na klasický systémový, dál se nic neděje. NA jsem instaloval pár dní zpátky, EU mám/měl jsem (už stahuji/instaluji hru znovu) cca rok a půl, dva roky.
 2. cer243

  0.8.9 - Hlášení chyb

  Jj, měl jsem včera identický problém, kdy jsem ukončil klienta pro EU server a při snaze spustit klienta pro NA mi to hlásilo, že aplikace je již spuštěna. Myslel jsem, že je problém u mě. Řešení již bylo zmíněno, restart PC.
 3. cer243

  X Smolensk

  Na Smolensk stačí, když je v opačném týmu DD hráč, který při hře trochu přemýšlí. Jakmile se Smolensk zasmradí, stačí mu do smradu poslat rybky (ideálně s Šímou, Gearingem či Yueyangem - torpéda 12+ km). Někdy to dopadne tak, že Smolensk na rybičky "zařve" (nevím proč si hráči to hydro šetří, asi jsou spořiví), minimálně ho to však ze smradu na chvíli vyžene. A Smolensk bez smradu je poloviční.
 4. cer243

  Československý říjen

  Však psal Žabák, že je má ve sklepě. Teď můžeš jen doufat, že je má někde u dvěří a nebude potřeba přeskládat dvacet metráků hnědého ořechu. A teď vážně - stačí napsat Žabákovi (aka @YabbaCoe) PM - tj. zprávu, nahoře ikona obálky.
 5. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  ... a to se vyplatí SC za opětovné vyježdění si Hinda - 15k uhlí.
 6. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  Nejsem si moc jistý, zda budeš mít rád i PEF, jinak samozřejmě gratulace
 7. MM přál, bohužel enemy hrál spíše po lajnách...
 8. Jen houšť a větší kapky, dobrých zpráv není nikdy dost
 9. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  WG asi více než dobře tušilo, že Perth, kterého mám v přístavu už dost dlouhou dobu, není zrovna moje oblíbená loď a tak se mne jalo kontejnerem s prémiovou lodí potěšit - vypadla mi Huanghe. Sice jsem tajně doufal v jiné lodě, ale jsem vděčný i za tuto kocábku. Díky. edit: AspoŇ mě to donutí naučit se s Huanghe/Perthem hrát.
 10. Hlupáky prostě najdeš všude. Tak to bylo, je a bohužel bude.
 11. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  Jj, mnohde zmiŇovaný Scharnie by mohl vyprávět....
 12. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  Jj, Smolensk už je v přístavu. Těch 7k bude "co by dup". Užívej ho, dokud ho neznerfí (i když je to ruská mašina, ale kdysi taky pomohli Khabarovi, aby o chvíli později vylezly japonské "kulomety").
 13. cer243

  Žabákovy kvákterky

  Ahoj Žabáku, nevím, zda je korektní informovat, že Mikasu nemám, když účast potvrdit zatím nemůžu.
 14. cer243

  Statistika obsahu kontejnerů

  Gratulace k lodičce. Mě z třetího kontejneru vypadlo 15k uhlí. No co, nasyslím ještě cca 120k a bude doma Thunderer, pokud nebude už stažený ze zbrojnice. Nebo vzít raději Yoshino? (Henryho moc nehraju, to raději amíka a čumákem ke capu)
 15. cer243

  Otázky pro WG

  Díky za info @YabbaCoe, report jsem mu dal, tiket jsem nevytvářel. V tomto mám důvěru v Tebe , že se snažíš věci posouvat a děláš pro komunitu dost , v podporu jsem důvěru ztratil. Kdysi jsem posílal tiket, kdy frajer na mě posílal rakovinu, po hře, kdy jsem mu oznámil, že jeho chování předávám na podporu, jsem četl ještě cosi o podlidech a cyklonu B. O pár dní později jsem ho potkal ve hře, zase plival jedové sliny. Je fakt, že tohle už je tuším přes dva roky zpátky. Slibuji, že příště, pokud podobnou entitu potkám, tak vytvořím tiket.
×