Jump to content

altair1970

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  632

About altair1970

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

36 profile views
 1. Zadam być może głupie pytanie, ale czy ten Twitch nie jest czasem płatny ?.
 2. altair1970

  Brytyjskie Krążowniki

  Super. Bardzo dobrze mi koledzy wyjaśniliście. Dzięki wielkie . Temat można powiedzieć się wyczerpał, więc go zamykam i jeszcze raz dziękuję
 3. altair1970

  Brytyjskie Krążowniki

  Dołączony od rtfm_pl obrazek z pokazanymi umiejętnościami dowódcy jest bardziej dla mnie zrozumiały hehe. Oczywiście domyślam się, że PT to Prioryty Target, ale reszta ???.
 4. Witam. Chcę rozpocząć grind Brytyjskich Krążowników i zastanawiam się jakie będą najlepsze perki dla kapitana. Obecnie posiadam takie jak na dołączonym screenshot's. Jednakże mogę je zmienić. Proszę o podpowiedzi.
 5. Wszystkim dziękuję za podpowiedzi. Zamykam ten temat :)
 6. Do Dropsiq i _mac_74. Jestem początkującym graczem w WoW ale w miarę doświadczonym w WoT ;-). Mam już parę bitw w Okrętach, i rozpoczętą linię Amerykańskich Pancerników oraz krążowników. Innych nacji nie zamierzam robić. Z moich obecnych spostrzeżeń lepiej mi się gra Krążownikami i dlatego pomyślałem o krążowniku premium do zarabiania kredytów oraz naturalnie szkolenia kapitana :-). Są różnice w tych krążownikach. Jeden posiada dobrą ochronę przeciw lotniczą, inny ma potężniejsze działa główne kosztem ochrony Pelot itd. Dlatego potrzebuję porady który z nich jest w miarę najlepszy :). No to Dropsiq dałeś mi niezłego zgryza hehe, ale dziękuję za pomoc. W takim razie wezmę Boise, a Scharnhorsta pozostawię sobie do kupna jak już wprawię się w WoW ;-). Pozdrawiam :-) Tylko tak jak napisałem wcześniej, na razie biorę pod uwagę tylko i wyłącznie linię Amerykańskich pancerników oraz krążowników. Więc na Scharnhorsta przyjdzie czas ;). Po prostu nie chcę robić wielu krajów jak mam to w WoT bo przynajmniej szybciej się grinduje mając tylko dwie :) ;). Scharnhorst to faktycznie taki krążownik liniowy aniżeli pancernik. Jednakże tak jak to już wspominałem nie zamierzam robić innych nacji oprócz amerykańskiej (krążowniki i pancerniki), więc naturalnie na nic mi niemiecki okręt bo nie będę mógł szkolić dowódcy amerykańskiego :). No chyba, że w okrętach jest inaczej niż w WoT gdzie posiadając np. czołg angielski nie mogę szkolić załogi włoskiej itd. Dlatego właśnie raczej będzie to Boise ;):) No naturalnie niszczycieli nie skreślam, ale na razie chcę grindować tylko amerykańskie krążowniki i pancerniki. Inne nacje jeszcze mają czas :). Ale nie posiadając okrętów premium, na których Tierach okręty (np. krążowniki) najlepiej zarabiają ?. Hehe, No masz rację z tym postowaniem Dropsiq. Dziękuję za informację :). Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 8 postów.
 7. Witam. Jestem początkującym graczem w WoW, w WoT dość starym). Zanoszę się z zamiarem kupna Amerykańskiego krążownika premium VII poziomu. Są trzy krążowniki Indianapolis, Boise i Atlanta. Z tych trzech najbardziej leży mi Atlanta z racji dużej ilości dział (mimo tylko 127 mm działami) przez co wydaje mi się najbardziej uniwersalny. Jednakże chciałbym zasięgnąć jakieś porady od bardziej doświadczonych graczy w WoW, którzy mogą konkretnie w tym temacie doradzić.
×