Jump to content

IAmSEBOS

Players
 • Content Сount

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4086

About IAmSEBOS

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. IAmSEBOS

  Projekt Bismarck w skali 1:200 od Trumpeter

  Hehe ciesze się. No w tej chwili czekam na drewniany pokład od Ka-Models, powinien być w przyszłym tygodniu. Dzisiaj wieczorem zaczynam składać niektóre elementy, kleić te które będę mógł w łatwy sposób zamaskować. Forum modelworka odwiedzę i z pewnością założę temat. W miedzyczasie mam też sprezentowany model czołgu Lowe, może go zacznę robić czekając na resztę.
 2. IAmSEBOS

  Projekt Bismarck w skali 1:200 od Trumpeter

  No właśnie autor tamtej strony i recenzji też używa Tamiya, ładnie to wygląda. Dobra to zamawiam :D W międzyczasie już robi się drewniana podstawka pod tego kolosa :D
 3. IAmSEBOS

  Projekt Bismarck w skali 1:200 od Trumpeter

  Zamówiłem już na Ka Models drewniany pokład :D ogólnie znalazłem pełną recenzje gościa z Londynu który go złożył, efekt jest niesamowity. http://www.florymodels.co.uk/trumperter-1200-bismark-1/
 4. IAmSEBOS

  Projekt Bismarck w skali 1:200 od Trumpeter

  No i tego oczekiwałem. Akurat w kwestii malowania pojedynczych detali już wszystko wiem bo chwilę po założeniu tematu odwiedził mnie gość który będzie potem malował kadłub i paski. Nie mniej jednak dziękuję za pierwsze uwagi. Jakiego kleju używasz marblehead? I jakie farby polecacie, jakiej firmy?
 5. Witam serdecznie, Pomyślałem że podzielę się z społecznością World of Warships swoim projektem który wdrażam. Przedstawiam projekt zbudowania pięknego Bismarcka w skali 1:200 według modelu Trumpeter. Model przyjechał do mnie w wielkim pudle, 1,2metra i zrobił naprawdę wielkie wrażenie po otwarciu. Łącznie zestaw zawiera 9 pudeł w każdym dana sekcja detali oznaczona literkami i numerami, w pudełku również jest już gotowy odlew kadłuba pancernika. Samych detali jest 1.700, tak więc czeka mnie dużo klejenia. Na koniec zamierzam dokupić jeszcze metalowe ozdoby : między innymi lufy dział itp oraz pomalować Bismarcka aerografem, akurat tym ostatnim nie będę się zajmował ja tylko osoba która na tym się zna. Pomyślałem że może część z was to zainteresuje, być może ktoś posiada większe doświadczenie w modelarstwie i coś mi doradzi, zaproponuje jakieś sugestie dotyczące prac nad tym potworkiem. Będę starał się publikować zdjęcia systematycznie co kilka dni o ile będzie na nich widoczna dosłownie zmiana między poprzednimi zdjęciami. Dzisiaj wystartowałem, efektem jest sklejenie pokładu z kadłubem, oraz dwóch części głównych mocowań komina, dział itp. Z 1.700 detali, 8 udało się już przykleić :D Zapraszam po więcej już niedługo.
 6. IAmSEBOS

  Yamato

  Może ktoś podrzucić najlepszy setup z perkami pod aktualną wersję gry? Właśnie zbadałem i kupiłem. Dużo czytałem że się zmieniło a ja rok nie grałem. Zresetuje perki, pytanie na co je wydać żeby się grało najlepiej.
 7. IAmSEBOS

  Patch 0.5.2

  Leci aktualizacja, zobaczymy co to się urodziło.
 8. IAmSEBOS

  Tripitz na serwerze RU

  Jeśli będzie taka cena to zachęcająco Ale słyszałem że ma dostać nerfa. Latają słuchy po ts-ie?
 9. IAmSEBOS

  "Secret Santa" warto?

  Jak ktoś dostał Tirpitza to niech się cieszy Patrząc co WG robi to mega fart Ale i tak najbardziej imponujące jest to że ktoś przed gwiazdką w lotku zgarnął 35mln
 10. IAmSEBOS

  "Secret Santa" warto?

  3x prezencik i 875 dublonów :/ Średnio Ale cóż! Hazard bywa bezlitosny
 11. IAmSEBOS

  IMeprator Nicolaj I bezbronna kupa blachy

  Dlatego nie opłacało się Imperatora kupować
 12. IAmSEBOS

  Błyskotka w sklepie

  To siedź cicho i ciesz się gratisowymi dublonami
 13. IAmSEBOS

  Ratunku!

  Piłeś Nie płyń jak widać u cb to działa pozytywnie
 14. IAmSEBOS

  Ratunku!

  Doczekamy czasów kiedy to BB będą udawać CV i na odwrót ^^
 15. IAmSEBOS

  Ratunku!

  Najlepsze jest to kiedy sytuacja w bitwie doprowadza do tego że płynie sobie Amagi dosłownie 5-7km od innego BB-ka i salwa wpada tylko za 2650 Co teoretycznie przed paczem było by równe z 3 cydatelami.
×