Jump to content

Zufalello

Players
 • Content Сount

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  715
 • Clan

  [BTT-W]

About Zufalello

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Granie BB to samobójstwo . Wszystkie DD i U-booty polują na ciebie . 50 % drużyny to boty . Nie dziękuje , już wole męczyć się na rankerach niż w to grac .
 2. Nurtuje mnie tez jedno pytanie : Co może wypaść z kontenera ? ...i 5 minut później ... P.S. Na Rosyjskiej ( i angielskiej tez ) stronie dopisany jest tekst co po przetłumaczeniu brzmi mniej więcej tak : ``Możesz zdobyć jedną z nagród z 40 000 kontenerów Warhammer: kamuflaż materiałów eksploatacyjnych lub inne możliwe przedmioty w grze. Masz również szansę zdobyć pancernik premium z trwałym kamuflażem tematycznym i dowódcę z 10 punktami umiejętności.´´ Jakie tam macie stawki za tłumaczenie w WG ? Podać numer konta na przelew ?
 3. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  addept a czym dopłyniesz do pierwszej rangi na rankedach ?
 4. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Ciekawe ze nie pływa zbyt dużo Nelsonów na rankedach .
 5. Zufalello

  Mikojan (V tier)

  Macie jakiś pomysł na kapitana ? Radzieckie krążowniki to dla mnie nowość .
 6. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  A czym go najczęściej zatapiasz ?
 7. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  altair1970 proszę cie nie załamuj mnie :( . Zagrałem przed chwila pierwsza bitwę na stokowym Sinop-ie ,wychczylem tylko 40k dmg, gra z 8 i 9 tier . I co ? Bylem trzeci w druzynie . I kto tu jest debesciak ?
 8. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Moim zdaniem altair1970 dobrze zrobiles . No dobra zmieniam zdanie . Nelson jest średni , na pewno trudny i nie dla każdego ( nie dla mnie ) . Wkur... wymiana ognia z krążownikami , ja mu 2 dmg , on mi 10k dmg. Ale na 9 km , Möyoko poszedł na salwę . I tyle . Jak ktoś będzie chcial tyle wolny exp wymieniac na Nelsona to niech sie dobrze 3 razy zastanowi .
 9. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  A teraz ty jarowojna . Co tych salw w burty , to nie jestem az takim noobem ( 500 bitew to noobs -tak się często przyjmuje ) , zeby po jednej salwie plakac ze nie wchodzi . Zapewnię cie ze nie była to tylko jedna salwa , nawet nie dwie . Bylo ich więcej ( jak chcesz to jak się skupie to podam ci dokładna liczbę kalaforow ) Kupiłem kilka dni temu Massachusetts . Gra sie nim przyjemnie ( upss - noobs daje rade , coś nowego ) , mam 20 bitew na nim . Dwa razy zdobyłem kraken . Okręt miodzio . Nabyłem Nelsona . Meka , lecą kalafiory , AA ( jest jakieś AA ? ) . HP topnieje szybciej niż lody na słońcu (nawet Lazo bierze 30 % HP na salwę ). I ta ilość przegranych bitew ,masakra .
 10. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Batonik ,Batonik czekałem na to ...kiedy się zacznie :) . 1. Z języka polskiego nie bylem orłem, nie ukrywam tak jest . Ale czy przypadkiem wypominając mi #braki # z polskiego nie chwytamy się argumentów ostatecznych? Takich jak by tu uszczypnąć piszącego ? (Automatyczna korekta nie poprawia wszystkiego np. imiesłowów - to jak by ci przyszło napisać coś na temat korekcji . Przerabiałem to już. ) (Taa i następny myśl .... ze mam wrócić do szkoły i podciągnąć się w jezyku ... bla ,bla, bla- to tez już przerabiałem ) ( ...i ... jeszcze trzecia myśl ze jestem analfabeta !!! - to tez już było . Masz jakiś świeży pogląd ?) 2. Skąd wartość 35 euro ? Hmm , niech pomyśle . Jeżeli wymieniamy dublony na wolny exp. To mamy przelicznik 1 dublon - 35 punktów wolnego expa. Nelson kosztuje 375 000 punktów wolnego expa , przeprowadzamy działanie matematyczne ... 375 000 : 35 = 10 714 dublonów Następnie w sklepie Wows sprawdzamy wartość kupna dublonów dla 10 714 szt . i mamy wynik - 35, 24 euro . I tak wyszło 35 euro w zaokrągleniu .
 11. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Sprawdze czy dodajac modul na celnosc , bedzie poprawa .
 12. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Taka mnie myśl naszła. Jeżeli Nelson to produkt , który ma wartość ( około 35 euro) . To jego zakup chociaż wirtualny , jest realny . To jak niezaladzający dobrze program komputerowy .A z rzeczy realnych , pralka która źle pierze :) . Poczekam na odpowiedz (która jest do przewidzenia ) , zastanowię się czy w przypadku negatywnej odpowiedz nie nadać sprawie inny bieg w Europejskim Centrum Konsumenckim .
 13. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Napisałem do suportu , chce zwrócić Nelsona i otrzymać wolny exp. z powrotem ( wariat ? ).
 14. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Mam za male doświadczenie żeby porównać go do innych BB na swoim tierze . Dodam ze dla od sterowania , przesiedlem sie na Massachusetts , i od razu zrobiłem drugiego krakena . Po prostu czysta przyjemność grania . Chociaż zastanawiam się czy takie kiepskie wyniki to nie do końca moja wina. Moje wyniki na Nelsonie ,pomimo przegranych bitew miałem na 1-3 miejscu w druzynie . Dodam ze RNG nie było łaskawe , ukrada mi się to w całość ( teorii spiskowych) ze WG takie kiepskie losowania daje specjalnie dla Nelsona . Na chwile obecna mam na nim najgorsze wyniki ze wszystkich okrętów jakimi grałem.
 15. Zufalello

  HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Ten okręt to jakiś złom . Tyle oszczędzania expa i co to jest ? 1.Wycofuje się tyłem, jestem przodem do przeciwnika . Mam przed sobą Gneisenau , jest bokiem do mnie ! Ja spadam do portu a Gneisenau dostał tylko 4 x 5k obrażeń . 2. Następna bitwa , krążownik na 11 km płynie bokiem. Taka sama sytuacja , trafienia za 2k na salwe. Pociski latają wszędzie tylko nie w cel , gracz przestał kombinować z manewrami bo widział ze moje salwy sa nieskuteczne . Co za żenująca łajba. Same przegrane bitwy od zakupu .
×