Jump to content

Zufalello

Players
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1860

About Zufalello

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zufalello

  Drei Tage Premiumspielzeit als Geschenk!

  Eine solche Entschädigung wurde den Spielern des RU-Servers gewährt. Ich empfehle zu sehen !!! https://worldofwarships.ru/ru/news/event/providers_tech_issue_update/ In Kürze: ´´Ausdauerbelohnung In unterschiedlichem Maße - direkt oder indirekt - betraf das Problem die meisten Spieler. Zum Glück haben wir die Probleme hinter uns. Als Anerkennung für Ihre Geduld haben wir Geschenke vorbereitet! Wenn Sie in dieser News auf die Schaltfläche "Get Bonuses" klicken, erhalten Sie ein Geschenkset. Seine Zusammensetzung: Kommandant Alexei Statsenko mit 12 Fertigkeitspunkten und einem Platz in der Reserve; 100 sowjetische Token; 50 Portal-Token (mehr Details); 3 Tage Schiffs-Premiumkonto. Premium-Kontovergütung Wenn Sie im Zeitraum vom 31. August bis 11. September mindestens 1 Tag lang ein aktives Schiffs-Premiumkonto hatten, erhalten Sie 7 Wargaming-Container. Jeder Container enthält 1 Tag Schiffsprämie und Signalflaggen. Profitieren Sie im Bereich "Tägliche Belohnungen" Ende September erhaltet ihr die finale Belohnung (Supercontainer), wenn ihr euch mindestens 10 Tage im Spiel eingeloggt habt. Die Prämie wird bis zum 10. Oktober gutgeschrieben.´´ Fragen ???
 2. Zufalello

  Trzy dni konta premium w prezencie!

  Jeb... pizd... . Jak zwykle równo dla wszystkich według WG ,
 3. Zufalello

  [V] Agincourt

  Okret to .... kolejne gówno WG ! Minusy: 1.Brak obrony przeciwlotniczej ...a jak to podstępne WG losowania z lotniami Tier 6 . 2. Plastikowe AP -rysuja lakier swoim mocniejszym przeciwnikiem . 3. Strasznie wolny i ... 3. Okret zatrzymuje sie w miejscu ,podczas skrecania .Lotnia ma cie na widelcu , nie uciekniesz , nie wyminiesz tylko zginiesz . 4. Darmowy EXP dla innych , placisz zeby miec a potem to inni ciesza sie za ciebie :( . Plusy ...brak . Fajny exponat do kolekcji w porcie , ewentualnie do zabaw z botami .
 4. Jeżeli macie problemy z dropami to włączcie Twitcha w innej przeglądarce . Przykład : Twitch na Mozzili nie dawał dropów , a uruchomiony na Windows Internet Edge działa i daje dropy :) .
 5. Zufalello

  [VII] Strasbourg

  Pływający tankowiec . A tak się cieszyłem ze go dostałem za zadania :( . Większym zawodem był tylko Nelson ... P.S. Cale szczęście ze nie kopiłem go za gotówkę , co za gówniany Ship .
 6. Zufalello

  [VI] Erich Loewenhardt

  Dzieki :).
 7. Zufalello

  [VI] Erich Loewenhardt

  Macie jakiś pomysł na perki dla kapitana ? Co do okrętu to boli gra na VIII tier, bo za szybko samoloty spadają :( . I jak tu podlatywać drugi raz panie premierze ?
 8. Zufalello

  Kontenery od Mikołaja: czas prezentów!

  3 skrzynki duże i wyszły pierdołki ... i tak się waham , kupować czy nie kupować dalej ? .................... ......(proces myślenie) ....( analiza wpisów ).... ( zerkniecie na Reddita ).... i .. Czyli nie kupować !
 9. Zufalello

  Kontenery od Mikołaja: czas prezentów!

  3 skrzynki duże i wyszly pierdołki ... i tak się waham , kupować czy nie kupować dalej ?
 10. Zufalello

  Kontenery od Mikołaja: czas prezentów!

  Mam tylko jedno pytanie . Jakie są szanse na wygranie jakiegokolwiek okrętu ?
 11. To ma być fajny tryb ? Straszne gówno , i tyle mam do powiedzenia .
 12. Granie BB to samobójstwo . Wszystkie DD i U-booty polują na ciebie . 50 % drużyny to boty . Nie dziękuje , już wole męczyć się na rankerach niż w to grac .
 13. Nurtuje mnie tez jedno pytanie : Co może wypaść z kontenera ? ...i 5 minut później ... P.S. Na Rosyjskiej ( i angielskiej tez ) stronie dopisany jest tekst co po przetłumaczeniu brzmi mniej więcej tak : ``Możesz zdobyć jedną z nagród z 40 000 kontenerów Warhammer: kamuflaż materiałów eksploatacyjnych lub inne możliwe przedmioty w grze. Masz również szansę zdobyć pancernik premium z trwałym kamuflażem tematycznym i dowódcę z 10 punktami umiejętności.´´ Jakie tam macie stawki za tłumaczenie w WG ? Podać numer konta na przelew ?
 14. Zufalello

  [VII] Nelson

  addept a czym dopłyniesz do pierwszej rangi na rankedach ?
 15. Zufalello

  [VII] Nelson

  Ciekawe ze nie pływa zbyt dużo Nelsonów na rankedach .
×