Jump to content

skoczek9m

Beta Tester
 • Content Сount

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7955
 • Clan

  [QTANG]

About skoczek9m

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 09/20/1989
 • Insignia
  [QTANG]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. skoczek9m

  ehhmhmm

  No to teraz tylko na turniej kutokarate łamane przez hudo :D
 2. skoczek9m

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  "Potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze"
 3. skoczek9m

  [TF16] .Task Force 16.

  Info dla zainteresowanych :) Klan przechodzi reorganizacje przed nadchodzącym sezonem klanowym, proszę nie przywiązywać uwagi do zmian stopni oficerskich w klanie TF16 oraz transferów między TF16 i TF17.
 4. skoczek9m

  [TF16] .Task Force 16.

  skoczek9m melduje się na rozkaz , witam klanowiczów
 5. skoczek9m

  Problemy z pojawianiem się okrętów na minimapie.

  Oprócz powyższego... Mam wrażenie że dalej jest opóźnienie w renderowaniu okrętów między mini-mapą a celownikiem.
 6. skoczek9m

  Bitwy Rankingowe

  Superliga musiałaby mieć turbo nagrody żeby ludzie którzy wykończyli się nerwowo zdobywając 1 rangę, chcieli grać dalej ten tryb. Dla fanatyków, opcja testowania jakiegoś okrętu, za rozegranie określonej liczby bitew w Superlidze mogłaby być kusząca. Po sezonie pilotażowym, fajnie było popływać kitkami przez parę tygodni :P Nierealnymi nagrodami pewno są flagi po 2 za każdą wygraną bitwę (farmienie dla upartych którym mało będzie tych z nagród za stopnie). Niektóre osoby które nie inwestują pieniędzy w grę, mogłyby się skusić na 5 dublonów za wygraną bitwę (mnie by taka ilość nie przekonała a większa jest pewno nie możliwa). Możliwość samodzielnego wybrania ulepszenia (radaru, sonaru, dopałki) po rozegraniu określonej ilości wygranych bitew w Superlidze. Żeby graczowi odhaczyło bitwę do nagród, oprócz znalezienia się po wygranej stronie gracz musiałby wypływać przynajmniej 750 xp podstawowego. Żeby nie było samobójczych ataków 1 minucie bitwy i liczenia że team ogarnie, a następnie wchodzenia do następnej innym okrętem, aby nabić szybko wymaganą ilość gier. Ogólnie rozwiązanie przyznawania gwiazdki po wygranej tylko wtedy jeśli się zdobyło przynajmniej 750xp podstawowego nie byłoby chyba złe. W przypadku przegranej tak samo. Nie powinno być tak że najlepszy gracz z drużyny przeciwnej nie traci gwiazdki (zdarza się że uzbiera taki 400 xp tylko), a powinno być tak że każdy kto przekroczy na przegranej 750xp podstawowego zachowuje gwiazdkę. Nie wierze że to recepta na idealne rankedy oczywiście.. bo takiej nie ma... ale można by to przetestować na teście kiedyś. Na pewno to rozwiązanie bardziej promuje efektywną indywidualnie i drużynowo grę, niż obecne rozwiązanie. Liczba 750 xp jest tylko przykładową liczbą tutaj aczkolwiek myślę że w zasięgu większości graczy. WG mając dane z 8 sezonów myślę że potrafiłoby (lub nie :P) wyznaczyć bardziej odpowiednią liczbę xp do zdobycia.
 7. skoczek9m

  Zmiany w systemie spotowania

  Działa, jest ok. Do tej pory było to irytujące, że na okręt widać przez 3 sekundy na mapie bo tylko na chwilę wyszedł z niewidziałki , a na w celowniku nie zdążył się pojawić żeby mu zaaplikować salwę.
 8. skoczek9m

  [MS-B] Korsarze MS-B

  Hmmm... Interesująca sprawa
 9. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Dziękuję wszystkim obecnym na ts, którzy wytłumaczyli obsługę tego portalu koledze @kolarz75, zwłaszcza etap logowania się :P. @kolarz75 nie nadużywaj capslocka :P
 10. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Mhm:). Bravooo pierwszy post @kolarz75, stało się:P
 11. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  A tak z innej beczki. Od czego jest @kolarz75 w klanie, ja się pytam? :)
 12. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Z dzisiejszy dniem robię sobie przerwę od szeroko rozumianego życia klanowego z przyczyn szerzej nieznanych :p. Życzę powodzenia ekipie, podczas mojej nieobecności w życiu klanowym :). Jak zatęsknię to będę aplikował o ponowne przyjęcie:). Do zobaczenia w bitwach i do usłyszenia okazyjnie na TS :). Arrivederci :). PS "Woda dwa stopnie..." :P
 13. skoczek9m

  ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Z 7 skrzynek od kolegów z klanu, Mołotow, Perth, Huanghe i falgi
 14. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  @ORP_Macierewicz Uderzył w czuły punkt gad przebiegły... Dobra bierz na jutro urlop na rządnie bo myślę że skończymy omawiać tą, nic nieznaczącą, o nic zresztą rozpoczęta, pod publiczkę, pseudo gó***burze.... jak wszystkie piwa skosztujemy. Peace & @LoveMeMore :)
 15. skoczek9m

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  U Maxima w Gdyni za 4h @ORP_Macierewicz!!!! Na gorści czy tarzanie????!!!!
×