Jump to content

Quetak

Players
 • Content count

  1,485
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14545
 • Clan

  [IDDQD]

About Quetak

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 08/28/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jičín - Cidlina river
 • Interests
  Games, Football, Cars, Dogs

5 Followers

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Clan battles season 3 rating changes

  I think that big change in current season is point reward system. In previous seasons when you lost to much better clan you lost 10 points, when you beated them you gain 30+ points. In this season is always 20+/-3 gain or lost regardless of strength of enemy. So with 50-55% WR you are not moving up like before.
 2. včera jsem tahal celej den, ale za ten jeden dva kontíky navíc to nestojí.
 3. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  to je přesně ono, bez rozhledu. V cyklónu může můj spoluhráč s někým bojovat 10km ode mě 1v1. Tím bude nepřítel nasvícenej na mapě i pro mě ikdyž ho v reálu neuvidím. Kolečko přesunu kousek před jeho loď podle mapy a bum. Máš představu jak funguje cyklón? ne, napsal jsem že jsem zamířil kousek za něj, protože jsem věděl že couval.
 4. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  ještě k tomuhle, tihle fialoví hráči totiž dokážou nad hrou přemýšlet a představit si jaký dopad na hru nějaká změna má. Rudej lojza, co příde z hospody a zapne jednu hru nechodí na fórum a je mu nějaký kolečko buřt. Proto tu od nich LOGICKY nečteš nic - oni nic nepíšou. Ty si ty situace taky asi moc nedokážeš představit, protože hru vidíš jen z pohledu torpedoborce (kutuzova a belfasta), proto pořád jen dokola opakuješ o střílení do smoku. Kdyby jsi měl zkušenosti ze všech tříd lodí tak to možná taky vidíš jinak. Neříkám, že to kolečko zničí hru, ale v určitých situacích je to gamebreaking.
 5. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  co mi tu pořád cpeš nějaký moje staty? Jde mi o hru jako takovou, aby byla vyvážená, bez kravin, který bez námahy counterujou taktiky (třeba semafór vs. taktika měnění rychlosti). Střílení do smoku je ten poslední problém, který tohle kolečko přinese, četl jsi ty příklady co jsem psal? Sřelba v cyclonu bez toho že by jsi viděl cíl. Střelba na loď která není spotlá už třeba minutu - hello letadlovky který stojej na místě, stačí aby je na chvíli spotnuly letadla a už to tam můžeš s bitevkou prát na 25km do stojícího cíle podle kolečka. Dokážeš pochopit že můžu mít i jinej záměr než osobní prospěch? Kdybych z toho chtěl osobní prospěch tak mám plnou hru módů a tohle mám už roky ty logiko.
 6. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  co máš pořád s těma fialkama? Fialky budou pořád fialky, kolečko zneužijou asi tak 10x líp než rajče, takže je to spíš naopak. Ale pokud to nechceš vidět....tak to neuvidíš. DDček bych skoro řekl, že se to dotýká nejmíň ze všech tříd.
 7. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  ten smoke zase takovej problém není, s trochou cviku se to nějak naučí každej, navíc jsou teď vidět hranice smoku i při míření což to dost ulehčilo. Ještě se hodně teším na první hru v cyklónu třeba s Montánou až budu šikanovat loďe na 15km bez toho, že bych je viděl. Ale ono to WG doufám pocítí samo až se začnou objevovat topicy o cheaterech.
 8. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  je úplně jedno kdo to využije víc. Přidává to do hry řešení situací, který by jinak nebylo možný. Viz. to co píšu nahoře, můžeš v klidu střílet na minutu nespotnutou loď pokud víš/tušíš že tam pořád je. Když se ti někdo despotne třeba při kitování tak ještě můžeš pár salv zkusit díky kolečku, bez kolečka jsem taky občas zkoušel štřílet do lodě po despotu, ale tak jednou, dvakrát max protože pak vím, že už mířím hodně mimo. S kolečkem vím, že mířím aspoň nějak správně a klidně 5 salv vyzkouším, když není po čem jinym střílet. Ten křížek co byl v módech se mi nelíbil od jakživa ač jsem ho nikdy nezkoušel, teď když je to ve hře a vyzkoušel jsem si to, sice jen pár her, tak nechápu jak někdo kompetentní z WG může tohle povolit jako OK mód, který nedává žádnou výhodu. Ještě přidejte semafór a relativní úhly natočení lodí a máte -1 hráče. A ještě se to nazve jako vylepšení UI
 9. [GO NAVY!] best farming ship

  Got witherer with mino once...flooding is a thing
 10. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  včera jsem měl díky tomu dva zásahy navíc do hinďase v CWčkách. Hinďas na volnym moři, postával, couval, despotnul se. Pak se spotlo DDčko takže tři salvy do něj, po tom co DDčko zmizelo jsem neměl na co střílet tak jsem namířil mocné kolečko na poslední známou pozici toho hinďase, trochu za něj a voala, dva náboje se během dvou salv ujaly. Chudák nebyl spotlej už tak 40s, bez kolečka bych neměl šanci namířit na volnym moři na poslední známou pozici po tom co jsem půl minuty koukal/střílel někam jinam. Dejte mi jěště pár týdnů a budu střílet už jen podle mapy až si přestanu myslet že to kolečko vedle mojí lodě je ostrov [edited] co nemá v tý hře co dělat.
 11. Otázky pro WG

  technická: máš o 4% vyšší WR s T8 než s T10 přesto že je T8 v 80% v T10 bitvách....a přesto že jsi s T10 vždy top tier...to je nějaký divný a nějak to nesedí s tím jak jsou T10 hrozně OP když pořád střílí osmičky.
 12. Grafika vody

  to je aby tě to neuspokojilo a občas jsi se šel podívat na reálnou vodu třeba na koupališti.
 13. a co ten můj worčestr? Který AA hodnoty jsou správný? Předpokládám, že ty co jsou v přístavu.
 14. Summer Sale 2018: finished

  if you dont pick AFT you will regret it much much much more ofter than when you pick it and once in 50 games you will be spotted because of that. Im playing it quite often and often I want even more range since BBs are runing like chickens when spam starts. And BTW same tier BB Colorado - Rudder Shift Time 16.1 sec., Maximum Speed 21 knot...good luck with dodging.
×