Jump to content

Quetak

Players
 • Content Сount

  2,082
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18899
 • Clan

  [IDDQD]

5 Followers

About Quetak

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday 08/28/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jičín - Cidlina river
 • Interests
  Games, Football, Cars, Dogs

Recent Profile Visitors

1,568 profile views
 1. 1. to sice ano, ale pokud jsou dost dobří tak klidně můžou vyhrávat 80%+ her. To by se skill based MM nešlo, dávalo by jim to do týmu horší a horší spoluhráče, aby je to srovnalo na cílených 50% WR jako mají všichni. 2. pokud nováčka odradí to, že je někdo, kdo tu hru hraje roky, lepší / má přístup k lepším věcem tak se na to buď může vykašlat úplně (jednoduchá cesta). Nebo se může snažit zlepšit a dostat se taky na takovou úroveň. Obtížnost... nevím moc co si pod tím u lodí představit. Skill tu neurčuje jako u většiny her rychlost klikání nebo bleskový reakce. Spíš je to o znalostech, čtení mapy a předvídání a to trvá dlouho než si to člověk osvojí. A jo, baví mě to pořád...
 2. jen si to představ na dvouch extrémech: 1. super unicuum hráč s 80% WR.... ten by po změně MM dostával do týmu většinou 11 totálních brambor aby MM vyrovnal skill obou týmů. Jak dlouho myslíš že ho to bude bavit neustále tahat celej tým sebevrahů a brousičů lajny? 2. Brambora se 40% WR... pro něj bude zase úplně jedno jak zahraje...ve výsledku bude na 50% WR díky chytrýmu MM stejně jako ten super unicuum. Pro něj to bude zlepšení. A v takovym prostředí mi ukaž jedinej důvod proč by se pak hráč chtěl zlepšovat když na konci bude mít stejně 50% WR. Čím bude lepší, tím horší spoluhráče bude dostávat a naopak = to je přesně to co ty nechceš, mít v týmu špatný hráče... Aby jsi dostával dobrý spoluhráče tak naopak budeš muset být lama. Prostě ne, nevidím tam jediný přínos pro hru.
 3. vůbec nevíš co chceš nebo si nedokážeš představit co by to se hrou udělalo....
 4. Podle mě se ta změna dotkne komplet pancíře ve středu lodi = jak paluba tak boky. A to bude docela slučnej booost když se bude bokama dát tankovat vše pod 429mm. Zase tolik bitevek s 429mm+ není.
 5. 27mm má DM už teď = tzn 386mm je neovermatchne ani teď. Po změně by měl mít střed lodi 30mm -> overmatch až pro děla větší než 429mm. Čumák ale zůstává 27mm. Takže jo, buff to je, a docela pěknej
 6. Quetak

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  TOP10 Friesland v EU Tyhle sviňácký lodě mi jdou
 7. proč jsou problém torpéda, který už jsou dávno ve hře na stávajících ruskejch křižníkách? Jakože na novým křižníku budou najednou víc OP než na starým? to je zase povyku kvůli jedný lajně...jo aha ona je ruská, tak proto.... Jednu jedinou věc bych změnil - zlepšený úhly pro APčka, to by mělo zůstat jako fíčura US (popř. RN + Stalina).
 8. Quetak

  Vývojářský blog

  jestli existuje ve hře lodí s radarem 20 nebo 100 je ve výsledku jedno, stejně je to omezený počtem lodí v bitvě. Procento křižníků s radarem ve hře je navíc pořád +/- stejný. Na začátku když byla jen US+JAP lajna tak to bylo 15% křižníků (3 z 20ti). Teď je ve hře jestli dobře počítám 75 neprémiových křižníků, z toho jich má radar 12 (6x US, 3x RUS a 3x RN) , to je 16%. RN křižníky se navíc ve většině případů hrají se smokem. Jestli teď budou navíc 3 rusáci s radarem tak to pořád bude podobný poměr jako když byla hra nová. Stěžovat si proto na počet radarů je mimo. Kdyby byly pořád jen ty dvě startovací lajny tak by akorát byly v týmech 3 Demoini, teď to bude Demoin a dva rusáci, žádný rozdíl.
 9. Quetak

  Vývojářský blog

  ohledně stealth radaru -> Chapayev má 12km radar a spot 10,2km. V takovym stavu existuje roky a nikdo si na něj nestěžuje. Proč by pak nový lodě neměly mít stejný parametry když je to roky prověřený ok stav?
 10. Quetak

  Vývojářský blog

  tak vráceno, ocel zpátky doma a na Blacka si teda ještě počkám než bude za uhlí.
 11. Quetak

  Vývojářský blog

  @YabbaCoe Můžu dostat zpátky ocel za Blacka? Jsem ho koupil minulý týden a ještě neodehrál ani hru. Jestli ne, tak jste mě pěkně nasra....jsem mohl šetřit na buržousta
 12. Já mám jen nápad, lenost vítězí, tak třeba pro ostatní jako inspirace. Chtělo by to udělat kamo u kterýho je na první pohled jasný, že ho navrhovali češi.... Ň všude kam se podíváš... kdyžtak mi bude stačit polovina výhry za nápad
 13. Quetak

  Over 7000 matches and still substandard

  for me personaly kill/death ratio stat is more or less reflecting my winrate. If I go under 3 im usualy under 60%WR for that time period. With 3+ im usualy above 60%WR. This works for me in 95% times im checking my stats. Current stats show it like I say, with 1,88 K/D im at 56WR last 7 days, with K/D 3,15 Im at 65WR in last 21 days. Your total K/D is under 1! It means you more die than kill someone and thats bad for your team in long run. There are more minus points for loosing ship than gain for killing one (same class). So to be point earner for your team you need to be at around 1,2 at average or be active capper/cap supporter (caps = points = win). There are ofc much more things which influence WR so dont take this as 100% valid, take it just as one indicator which is easy to check. Simply said: kill more, die less and you will win more.
 14. Quetak

  Zpravodaj vývojářů 0.9.1

  tam si snad každý dává modul na přesnost. Modul na otáčení věží je dobrý tak pro pár DDček, některý na ty pomalý děla hodně trpí.
 15. tak proto jsem v pondělí s Demoinem udělal 0 dmg, vyjel zpoza ostrova s pingem 20k a se zaseknutou spouští
×