Quetak

Players
 • Content count

  810
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9783

1 Follower

About Quetak

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday
 • Portal profile Quetak

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Quetak

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. to přijde, posledně jsem ho dal jen tak že jsem utekl do rohu a počkal na čas se Zaem s asi 3k hp
 2. co je za kravinu, že když po smrti ve free cam módu koukám na hru, tak nevidím lodě který jsou mimo zorný pole mojí mrtvoly? Můžu koukat leda na minimapu
 3. já si byl zařádit na low tieru solo war se nepovede každej den
 4. po dlouhý době "zkus štěstí" - 100x vlajka na redukci trvání ohně. Asi to teď zase pojedu když padaj signály
 5. skoro bych řekl, že král na capu je pořád Z-52, přes hydro nejde vlak. Ale na Grozovoje jsem zvědavej, do teď byl nic moc. podle nějakýho leaku by mohlo mít střílení z kouře konečnou v příštim patchy
 6. ty jsi dobrej hrobník
 7. taky bych neměnil, když je spot range cca stejná jako radar range tak je to smrt pro DDčka. Když tě DDčko uvidí o 1,5km dřív než ho máš v dosahu radaru tak se ti obloukem vyhne (jestli má apoň dvě mozkový buňky). Stejně, jak často člověk s Belfastem jezdí a kličkuje? Těch 40s mezi kouřema se dá přežít bez toho a když dojdou kouře tak už je stejně nepřátel tak málo, že je to zbytečný.
 8. tak já v tý hře trávim většinou víc než 8 bitev za den, ale prostě hrát 8x stejnou loď (HIV) denně, 3 dny po sobě se mi opravdu nechce. Kor kvůli pitomý vlajce, stejných mám už nějakých 25, teda ne stejných, vypadaj jinak, ale jsou stejně nahovno. Takovej sběratel zase nejsem. Kdyby to bylo celkových xp a ne base tak ok. Možná kdybych neměl ty frantíky už měsíc vyježděný na T10 tak by se dalo zagrindit na nižších tierech a posunout se tak výš. + víkend s +200% xp za první výhru, k čemu když má člověk hrát jen frantíky? Já tehle "nucený" grind nemam rád, naposled voda/oheň event - po něm jsem to snad měsíc nezapl protože jsem toho měl plný zuby. A proto jsem se o tohle radši ani nepokoušel abych si to neznechutil.
 9. I gave it up after first HIV game...spend whole weeked in baguetes? No ty, you can keep your useless flag WG.
 10. zajímalo by mě kolik lidí splnilo tu francouzkou misi na vlajku - 35k base xp s frantíkama. Nejsou ty nároky trochu přestřelený kvůli jedný vlajce, která jako obvykle nic nepřidává? Kdyby se to dalo vyjezdit s jakoukoliv lodí tak ok, ale frantíci zrovna nejsou zábava na celý den... Při průměru 1500 xp za hru je to práce na 23 her... Aleši, je to možný pro zajímavost zjistit, kolik % hráčů to splnilo?
 11. Im seeing your posts just for last two days but all are just attempts to begin some sort of flame. Grow up man boy.
 12. Seber HIV rychlost a vůbec v tý hře být nemusí. Moc jsem toho s ním zatím nenahrál, protože prostě není proč. Když chci flambovat beru Zao. Když chci lovit DDčka a pomáhat s capama beru DM. A jako všeuměla beru Hinďase, který aspoň něco vydrží. Neříkám, že je to špatná loď, ale nějak jsem nenašel její místo, je to jen rychlá a papírová Moskva.
 13. you are so funny. Go back to sea....this is video game