Jump to content

werenoob

Players
 • Content Сount

  266
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2369

About werenoob

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. werenoob

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Hmm, dva měsíce to nehraju a ani nečtu příspěvky na fóru a zdá se, že přestat hrát nebyl až tak špatný nápad :-).
 2. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Přesný... Navíc já v četách (WoT) i divizích (WoWs) hraju výrazně hůř, než sólo. Teda divizi jsem za celý dvě kariéry tady zkusil jednou (celkem 3 bitvy), navíc mi nešel mikrofon, ale dojmy podobný, jako v tankách.
 3. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Asi proto, že s Hosho (a s Langley + částečně i oběma tier 5 CV) je to z 90% sealclubbing. Vím dobře, co píšu - mám s Hosho 2. nejvyšší průměrnou dmg ze všech lodí, vyšší už jen s novým Kaiserem (tam jsem to ale nahrál při dvou ukrutných prohrách, ach ty týmy...) Taky AA obrana na těchto tierech většinou nestojí za moc (i když v poslední bitvě jsem nechápal, jak rychle mi zmizely letadla u Myogi).
 4. Tak tohle se mi už dlouho nepovedlo. Po dlouhý době jsem na Bogue posadil strike deck a (po třech jedenáctkách) vyrazil do bitvy, oslavit dnešní kulatiny. Abych dal 83% killů našeho týmu a dostal tolik expů, co zhruba tři další "borci" za mnou, to bude asi tím nekalým Braníkovým dopingem. Nebo že by to bylo drtivou kvalitou vlastního týmu?? No nic, aspoň je doma další kraken. Nicméně naše druhá CV byla asi bot (hráč jednou poslal letadla, zaparkoval na místě a dál nic nedělal) a těch 13 letadel jsem sundal bez vlastních stíhaček. DMG bych dal možná ještě 2x tolik, ale tým mi umřel tak rychle, že se víc nedalo.
 5. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Já zas tolik nebrečím, jde mi jen o to, že se po takový haluzácký detonaci vždycky podívám, kdo mi to nandal a zcela jistě je to naprostý rajče, kterýmu musí WG nějak pomoct k dmg. A tak mu daruje na jeden zásah celou loď... Jinak se mi taky (už 2x dohromady na obou účtech) povedlo zdetonovat full BB jedním torpédem. Ale to bylo jen Kongo a tuším Tirpitz. A moje nejlegračnější detonace byla, když jsem vyjel z Darwinovy uličky s full DD (Gnevny, nebo Ognevoi) na letadlovku, co tam kepila hned za rohem a hned první výstřel sekundárek se trefil a bum... Přitom jsem byl ještě otočenej čelem. Druhá v pořadí by asi byla s Ichizuchi, kdy na mě přilítla přes celou mapu úplně první salva bitvy (Kongo na max dostřel) a šel jsem ke dnu, trefil se snad všema osmi a všema citadelu + i tu detonaci. To bylo ještě před tím, než všichni dostali "žárovku", takže jsem ani netušil, že jsem spotlej. No a nadávky do cheaterů beru spíš jako lichotku, že to hraju dobře... EDIT: jo a citadela se už (celá jedna) povedla i s Nassau...
 6. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Tak jsem zase chytil detonaci ze skoro full HP a zase to bylo od rajčátka s 43% WR. No co ta hra neudělá, abych náhodou s Gnevnym nevyhrál, to je neuvěřitelný.
 7. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Ňic nepřeskakuju. Dal jsem dvě bitvy s Nassau a je to fakt hlína. S novým kapitánem (měl jsem doteď z germánů jen tier 2 křižník) průměrná dmg 68601, to je na tier 3 docela slušný, řekl bych. Přitom ale ani jedna citadela, v druhý bitvě asi 80 zásahů, z toho tak 70 AP a většina do boku, ale citadela něvazmóžna, ale 83K nastříleno i tak. No a jen jedna výhra, jak jinak...
 8. werenoob

  Gnevny

  Tak nevím, fórum mě záhadně přehlásilo na druhý nick a nejde se odhlásit a přehlásit, ale jednou noob porád noob, to už mi nikdo neodpáře :-). Dnešní druhá hra s Gnevnym, kterou jsem se dostal na úžasných a výjimečných 15% WR. S touhle lodí prostě nevyhraju ani za nic. Plus dám všech 6 torpéd v salvě zatrolenýmu Konigovi a on to přežije s cca 1000 HPs... (zkusil jsem ho dorazit, ale zásahy za 0 spolu s jeho opravama = nepovedlo se) Jako mám pár lodí (přesně 6) s WR pod 50% - většinou, až na Kongo, ty s míň jak deseti bitvama, ale Gnevny je naprostý unikát. A ani nemůžu napsat, že mám v týmech jisté příslušníky čeledi opic, protože už jsem tady byl popotahován i za výraz "cvičený pavián".
 9. werenoob

  Otázky a odpovědi

  Hloupý dotaz: aktuálně hraju lodě pod jedním účtem a tanky pod druhým. Tady na lodním fóru jsem právě pod tím tankovým nickem a nemůžu se odhlásit - kliknu na log out a nic to nedělá?!? Zato mě to občas náhodně odhlašuje bez zřejmé příčiny...
 10. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Já si to říkal taky, ale asi to funguje zase jen pro kamikaze/minekaze. Vzal jsem Gnevny a moje týmy radši nebudu jmenovat, dostal bych asi banána. Ale chovají se asi jako tady popisujete u tier 10 bitev: něco spotnu a všechny lodě za mnou se otočí a zdrhají. A furt a furt dokola, jen se snaží držet mimo dostřel. WR 17%, to je fakt extrém u každý lodě, ale u týhle to asi nezlepším nikdy.
 11. werenoob

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Free XP? Zatím mi přišly vyloženě užitečný akorát tuším pro Fuso (tragický dostřel se stock trupem), jinak celkem k ničemu. Navíc jsem při ranked bitvách dostal tolik "papa" signálů, že nevím, co s nima (na reroll účtu - fakt nevím, proč mě fórum najednou zase přehlásilo na tenhle).
 12. werenoob

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Hmm, Čapajev má teoreticky dmg 2200/3300, ale reálně mi u HE padne tak 20x odraz za 0 nebo ustřelený AA dělo a jednou-dvakrát něco okolo 800. Průměr pak vychází někdy lehce nad 100/zásah, někdy i skoro 200... Prostě HE jsou tragédie, ale co mám střílet na BB, navíc většinou čelně?? Akorát Pepsicoly a některý jiný CA se někdy natočí bokem a AP potom umí zatopit, ale to se moc často nepovede, většinou se drží sotva na dostřel.
 13. werenoob

  Vlhká zpovědnice

  Jako když jsem měl v týmu četu 2 DD, co celou bitvu jedou okolo mapy, aby našli CV? A když k ní dojeli, stejně akorát zdechli....
 14. werenoob

  Budyonny

  V poslední bitvě průměrná DMG pro HE 128, lol. 84 zásahů a 10772 dmg + 9507 za 4 požáry, fakt mi RNG dnes přeje (jako za 0 dmg trefovat Independence s NC v minulé bitvě, kde enemáci naopak taky s Indy detonovali tier 8 BB atd.) Ale možná to bylo tím, že jsem z těch 84 HEček 69x trefil jedno český rajče v New Mexiku (rating 474, WR 45,48% ). Kdyby tady fungovalo XVM, tak na něj přestanu plýtvat munici. Několik enemy Clevelandů schytalo krásně z boku 31 AP a byla z toho jedna celá citadela. Taky hezký, ale asi to bylo moc daleko (15 km).
 15. werenoob

  Aktualizace 0.5.5 - Počasí

  Zažil jsem zatím jednou a chvilku jsem dumal nad tím, proč ty lodě, himbajs, nejsou vidět (měl jsem CV a neviděl jsem kapky atd.). Ale bylo to zajímavé a trochu jsem toho i využil - promenádovat se v Shokaku 12 km od enemy Tirpitzů by jinak asi nešlo.
×