Jump to content

ZaPierogi

Beta Tester
 • Content Сount

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10059

About ZaPierogi

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. ZaPierogi

  14 SEZON - Rankedy

  Kolega już nie poprawi rezultatu w ilości bitew. Ma pierwszą rangę! Teraz go inni będą wyprzedzali. Swoją drogą - w bitwie miałeś jeszcze numer 6 na liście.
 2. ZaPierogi

  14 SEZON - Rankedy

  Przeglądając statystyki; ludzie mają mnóstwo samozaparcia. Lider w kategorii "najwięcej rozegranych bitew" rozegrał już ponad 1000 bitew w tym sezonie. Gratulacje! http://wows-numbers.com/pl/season/id,6/?order=battles__desc#leaderboard Gdy zastanawiacie się, dlaczego macie takich pomidorów w drużynie, pomyślcie iż niektórzy z tych pomidorów rozgrywają setki bitew. Musicie na nich trafiać; często wiele razy na tego samego pomidora. Zwłaszcza na tierach 5-10. Pomidory często spadają do gwarantowanego 12 miejsca, ale prawem statystyki często odbiją się wyżej.
 3. ZaPierogi

  14 SEZON - Rankedy

  Ja potrafię zrozumieć, iż gracze grają słabo ( sugerowałbym wam zrobienie klanu szkoleniowego -ale to nie moja sprawa). Jednak kolega Seth nie dość, że gra bardzo źle, to jeszcze robi wiochę na czacie. Wyzywanie ludzi za to, że mają radary, grają lotniskowcami... torpedy, HE też mu pewnie nie pasują i są "gay". BaBies wersja wulgarna. Każdemu klanowi dostanie się za posiadanie takiego... członka.
 4. ZaPierogi

  14 SEZON - Rankedy

  Zapamiętałem sobie typka spotkanego na rankedach. Bitwa już wygrana, ale gdzieś jeszcze został Nagato klanu ToNieOnych. Płynął jak król cieśniną (linia 10) na mapie Fault Line. Zaczął go napastować lotniskowiec, na co nasz dzielny rodak mógł odpowiedzieć tylko na czacie. I odpowiadał - kwieciście, malowniczo. Tłumacząc z angielskiego rynsztokowego na polski- zarzucał lotniskowcowi, iż ten nie potrafi grać, dlatego wybrał ten typ okrętu. Wiocha pełną gębą. Na szczęście nick nie wskazywał na Polskę.
×