Jump to content

MIB_Agent_J

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2407

About MIB_Agent_J

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 04/10/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech republic
 • Interests
  Games, sports, IT.
 1. MIB_Agent_J

  Dreadnought výzvy

  Díky za nápovědu. Už jsem to našel, bohužel nejsem na seznamu. Snad to vyjde příště.
 2. Nic jsem od nich nečekal, tak nejsem ani rozčarovaný. Alespoň mám od WOT 2T prémiáček.
 3. MIB_Agent_J

  Dreadnought výzvy

  Asi jsem slepý, ale žádnou tabulku vítězů nevidím.
 4. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Vše beru zpět, dostal jsem 8 dní PU ve hře. Díky WG.
 5. MIB_Agent_J

  Krasny Krym

  Už ho někdo z Vás koupil? Pokud ano, napište Vaše dojmy z této lodičky.
 6. MIB_Agent_J

  Katori

  Nebojte se. WG ji brzy nerfne.
 7. MIB_Agent_J

  Indianapolis

  Šílená kocábka. Papírová loď a děla na houby.He munice nic moc a někdy i zapálí. Ap jsou na tom lépe, ale záleží na rng. Tváří v tvář proti Schors jsem neměl šanci. Na 4 km jsem neprobíjel ani apéčky do jeho boků. Max dmg na salvu 3000. Už bych ho nekoupil a OP rozhodně není. S Atlantou toho nastřílím více. Raději kupte Atlantu než tento šmejd.
 8. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Máš více bitev, to Ti nikdo nebere. Jednak hraješ lodě o něco déle než já a pravděpodobně více, než jiné hry. Pokud je to tak, že Ti to nevadí je naprosto v pořádku a respektuji Tvůj názor. Já jsem zase jiného mínění a tomu se říká "pluralita názorů". Vyjádřil jsem pouze osobní názor, a že se s ním někdo neztotožňuje, plně akceptuji. Můžeme se zde dohadovat, ale nepřinese to nikomu nic. Přeji Ti mnoho skvělých bitev ve wows a všeho dobrého. P.S. Škoda, že opravdu nejsem akcionář.
 9. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Loterie? Dobrá, je to jedna z možností, ale i lístek na tombolu si musíš koupit. Já jsem nikdy nic nevyhrál bez vstupní investice. A pokud jde o ten příměr k zaměstnání, myslel jsem tím aktivitu hraní ve WOWS​, ne kolik mám zaplaceno pr. lodí, PU nebo dublonů. Ale i tak díky za konverzaci. P.S. Jinak souhlasím s diferenciací balíčků, jak zde uvedl Jiriuscz. Pokud bude loterie, ať je odlišená. Jistě by to podpořilo prodej v prémiovém shopu.
 10. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  "Čecháčci záviděj", to je zase argument. Nevíš co je princip rovné nabídky a proto píšeš takové hlouposti. Nejde tu o prémko či o 2t loďku. Každý ví, že si to můžeš čas od času vyjezdit. Jde o chování této společnosti k selekci hráčů. "Ty dostaneš a ty ne", je to už z hlediska obchodní politiky hloupé , naivní a hlavně neetické . A nejsou to jenom Čecháčci, kteří se bouří. A k jádru pudla bych ještě dodal. Představ si, že v zaměstnání kde pracuješ (pokud již pracuješ) máš vedle sebe kolegu, který se na rozdíl od tebe nepředře. Majitel firmy ho vybere a zaplatí mu dovolenou v Karibiku . Bylo by tě to také jedno? Pokud ano, tak klobouk dolů a nech se prohlásit za svatého.
 11. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Nevím jak to jinak mám chápat, než plivnutí do tváře, "Hezky hraj často a hlavně plať , abychom těm co nehrají a nekupují mohli dát odměnu." To mi jako fér nepřijde a omluvit to nejde. Prostě jsem dost naštvaný a především mi jde o princip. Této společnosti jsem už nacpal hodně peněz a už je podporovat nebudu. Hrát budu, ale bez placení. Možná pak také dostanu dáreček.
 12. MIB_Agent_J

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Nechápu politiku WG. Mnoho lidí se rozlítilo nad dárkem, který nedostali. Asi je lepší přicházet o platící hráče, kteří koupí buď prémiovou loď, dublony nebo prémiový účet. Nejvíce mě štve, že jsem aktivní hráč, který jim cpal peníze. Teď vidím, že jsem idiot, protože to jiní mají gratis. Vyházel bych celý marketingový oddělení, protože jsou nekompetentní a neví nic o psychologii. Nedám jim už ani cent.
×