Jump to content

RONIN_MYSZA

Players
 • Content Сount

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1685
 • Clan

  [TTTP2]

1 Follower

About RONIN_MYSZA

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [TTTP2]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  U-boots
 1. Taki mechanizm jest uczciwy ? Nie ma jakiejś alternatywy ?
 2. Mógłbyś mi to rozwinąć ?
 3. Dobra to teraz tak , niech ktoś mi to logicznie wytłumaczy , bo na to nie ma logicznego wytłumaczenia : Jestem Zuiho , moje myśliwce walczą z myśliwcami Bogue , wynik dla mnie 6:0 . Następna walka : 4:0 dla wrogiego Bogue . Miałem ulepszenia na samoloty, bez perku na walkę kołową . Wrogi Bogue był raczej stockowy , w pobliżu żadnego wsparcia lotniczego od innych okrętów . Ciekawe ?
 4. RONIN_MYSZA

  Rekrutacja Sons of Kraken

  Co do regulaminu , żeby taki ułożyć jak jest , trzeba mieć łeb i dużo nad tym posiedzieć . Bo ułożyć tak ładnie rozbudowany i czytelny regulamin , który nie tylko wszystko wyjaśnia , ale jak się go czyta to ma się go ochotę przestrzegać, to nie jest chop-siup i zrobione . Byłem w wielu klanach w wot ( na innym koncie ) i takiego regulaminu jeszcze nie widziałem, ale ten regulamin mnie zaskoczył ( pozytywnie ) . Regulamin jest na duży PLUS . Polecam klan . Wspólne granie , konkursy i wiele innych niespodzianek czeka . ​ Zapraszamy serdecznie , pozdrawiam .
 5. RONIN_MYSZA

  Szukam ogarniętego klanu

  ​Dzięki za propozycję , ale jestem w Sons of Kraken . ​Nie wiem skąd takie przypuszczenia, zostałem ciepło przyjęty i pociskam z kolegami w dywizjonach . Ludzie bardzo obeznani z grą . ​Myślę że obrażać kogoś bezpośrednio nie mówiąc mu tego w twarz , nie znając tego kogoś jest błędem . A.N. myślałem że reprezentujesz duży poziom . Bez obrazy .
 6. RONIN_MYSZA

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Hahaha, już widzę minę Niemca na Tirpitzu jak widzi Błyskawicę.
 7. RONIN_MYSZA

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ile średnio zarabiasz bez konta Premium?
 8. RONIN_MYSZA

  Szukam ogarniętego klanu

  Szukam nie tyle ogarniętego co przyjaznego klanu w którym można grać bez zbędnej spiny i dużo, ale też pożartować , jednak zgranie i współpraca są na pierwszym miejscu.
 9. RONIN_MYSZA

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  No ale to jest chyba gdzieś 140 zł? A jak będzie w paczce ? Okręt był za dobry czy co , że go dali na 7 tier ?! . Ale z jednej strony większe zarobki ( w grze ) , z drugiej większy wydatek ( w prawdziwym życiu) . I znowu zrobili nas w balona .
 10. RONIN_MYSZA

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Czy mi się wydaje czy Błyskawica wskoczyła na 7 tier i będzie kosztować 4800 dublonów? Nie nie wydaje mi się, będzie tyle kosztować.
 11. RONIN_MYSZA

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Często możemy kupić lepszą premkę bez zestawu . Już wolę coś kupić najbliższym , niż ten okręt w paczce ( co sprawi mi taką radość że zapamiętam to na całe życie) , ale Błyskawica to Polski okręt , więc bez szumu i echa nie przejdzie . To zawsze pikselki , ale ten " pikselek " jest wyjątkowy , tylko czy jest warty swojej ceny , to już sami stwierdzicie i sprawdzicie. ​ Powodzenia !
 12. RONIN_MYSZA

  Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Okręt miał bardzo ładną historię, zatonął w 1944 storpedowany przez Amerykański okręt podwodny . Właściwie taka nieznana legenda . Ale jak koledzy mówią że jest nie opłacalny . Pogram Myoko i zobaczę jak to zatapia , jeśli mi się spodoba kupię sobie Atago , jeśli nie znajdzie się nic lepszego do wakacji .
 13. RONIN_MYSZA

  Aoba

  Ciekawostka : Aoba przed modernizacją/przebudową miała 12 wyrzutni torpedowych , szkoda że nie mamy okazji zagrać tym zestawem w grze .
 14. RONIN_MYSZA

  Aoba

  ​Dla mnie też
 15. RONIN_MYSZA

  Aoba

  Plusy okrętu : + 75 % artylerii na dziobie + dobre skupienie ognia , celność ( obijamy wszystko co jest na dystansie większym niż 14 km ) + duża szybkostrzelność + kaliber dział 203 mm ( duże obrażenia , z odległości 12 km możemy wsadzić innemu krążownikowi cytadelę ) + mocne torpedy ( jak ktoś podpłynie za blisko dostaje prezent , po którym wraca do portu ) + bardzo dobre AA ( ze wzmocnieniem , mój rekord zestrzeleń pod rząd to 15 ) + szybkość , manewrowość, zwinność ( 34 kts robią swoje , jak dodamy czas przestawienia steru to miodzio lodzio ) + dobre kamo Postrach niszczycieli i krążowników Minusy okrętu : - ochrona przeciwtorpedowa nie działa - torpedy wchodzą prawie zawsze za średnie lub maksymalne uszkodzenia - bardzo często pada koło sterowne - jedno trafienie w nas to maksymalny DMG od wrogiego pancernika - łyka cytadele - jak się płynie dziobem do wroga to często padają wieże Moim zdaniem bardzo przyjemny okręt godny uwagi . Mam nadzieję że Myoko będzie jeszcze lepszy i GROŹNIEJSZY .
×