Jump to content

Eduj

Players
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6782
 • Clan

  [TORPZ]

About Eduj

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

483 profile views
 1. hazır kapanıyorken bende bir iki kelam edeyim.. zamanında çokça isyan etmişimdir bu forumlarda... eyyyy we ge he.. sen kimsin.. salak, yemin ediyorum gerizekalı bu cocuk.. bakınız butttonu nerde lan!!!! ben ve benim gibi bir takım insanlar zaten redditten takip ediyor oyunu, ama wgnin karar veren merci olarak Edited ki, her gün oyuna tek tük eklenen insanların kendine motivasyon bulduğu/sorularına cevap bulduğu/kendine clan bulduğu bu platformu kapatıyorsunuz.. cidden akla mantığa sığmıyor.. Edited sizi. bide portal falan yazmışlar amelelere bak, google translateden kopyala yapıştırıp portal yapıyordunuz kaç kere dedim bana verin böyle haberleri cevireyim bari diye.. siz kendi kafanıza sıkmıyorsunuz geliriniz hoş siz varolan topluluğa da bir şey yapamassınız.. anca en vizyonsuz halinizle 1 kişi dahi katılmasın diye bizi cezalandırıyorsunuz.. banada hoş blader alırsam 1 doblon benide Edited.. faydam yok zararım olmasın davaya.. sen kimi cezalandırıyorsun Edited.,,, iyisiyle kötüsüyle bu forum sürekli +1 playera hizmet etti, bu forumdan en çok faydalananlar yeni başlayanlardır.. ileri düzey kullanıcı değil.. bu sizin yaptığınızda Edited dahası değil. Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret ve küfür sebebi ile değiştirilmiştir.
 2. sağ altta ek içerik menüsünden dragon gemileri tıkladın mı? ticketlar eskisi gibi bir kaç saatte değil malesef 3-4 günde cevaplanıyor en az.
 3. Warships Hata...

  bende de aynı hatayı veriyordu(32bit). cmd üzerinden sanal bellek miktarını arttırarak aşmıştım. cmd üzerinden kullanabileceğin hem vram için hemde normal ram için sanal belleği arttırma komutları var. onları ufak bi araştırmayla bulabilirsin gugıl amcadan. sonra düzelir.
 4. Oyun oynanmaz hale geldi.

  hydro'su bitince, üzerine çift uçak kaldırsa.. aramızda beni spotlamayacak başka hiç kimsenin olmadığını var sayarssak bile, telsiz konumu skilli varsa ve benim tahmini pozisyonumu biliyorsa oyuncu, birazda yetenekliyse.. 20 dakikalık oyunun 8 dakikası falan en az tek bir gemiyle ugrasmam gerekir. shima oynadığımı varsayarak yazdım tabi bunları. 2 kovanlı muhriplerle çok daha zor olacaktır. bu yazdıklarım tamamen çevresel şartlardan bağımsızdır. ama çevrenizde bir des moines varsa mesela, 56 saniye boyunca radar spotunda tutabilir beni, 56 saniye kemiksiz tertemiz ayıklıyor adam beni. herhangi bir uçak gemisi torpidolarımı çok önceden spotlayabilir, yada sonsuza kadar beni spot menzilinde tutabilir. bir moskva 13kmden spotlayabilir. telsiz konumu vermiş bir z52 yada gearing fellik fellik beni arıyor olabilir. hedefim arkasına saklancak bir kaya bulmuş olabilir. bu değişkenlerin dışında 120 saniyede dolan torpido kovanlarımdan birini yönelttiğim bir zırhlı oyuncusu klavyede tuşlara basarken hapşırıp yön değiştirmiş olabilir. ve ben tekrar şansımı denemek için bir 120 saniye daha beklemek zorunda olabilirim. şu oyunda iddia ediyorum istinasız en çok antisi olan sınıf muhripler olduğu halde, sırf birileri 1.5 dakika boyunca yön değiştirmeden gitmeyi akıl edemiyor diye, her allahın günü şu foruma gelip ağlamaları beni gerçekten çileden çıkarıyor. oyunu 2 senedir oynuyorum sırf bu muhrip muhabbetine zırhlılara bile hydro/radar getirildi.. hydrolu zırhlıyla oynıyıp torpidolardan şikayet etmek gerçekten pes dedirtiyor.. lütfen her öldüğünüzde gelip şuraya yazmayın. ve iddia ediyorum t10 muhrip oynamak zırhlı oynamaktan çok çok çok daha zor... ama siz çok kolay zannediyorsanız da kasın görün o zaman arkadaş.
 5. Oyun oynanmaz hale geldi.

  şunu açıklığa kavuşturmak istiyorum; bir dd'nin en büyük antisi bir başka dd'dir. 5vs5 dd zırhlılar için 2vs2 ddye oranla daha oynanabilir bir eşleşmedir. saygılar özkarakedisever muhripçiler cemiyeti
 6. en iyisi değil ama, iyi bir performans.
 7. Limanda Manuel Gemi Sıralaması Modu

  limanda gemiye sağ click yapıp ana gemi olarak belirle dersen en başta durur.
 8. Shipmass hediyeleri

  1 haftadır bir gemi teslim edilecek, hala bekliyorum. hayır bütün forumlarda ki bütün modları darlayarak ödülünü 1 günde alan arkadaşım da var.. olmasa neyse.. bir ödül vereceksiniz, onun içinde çingeneye bağlayalım mı isteniyor nedir yani?
 9. Bu MM'de ne yapmamızı bekliyorlar

  dd ve cv mm'i diğerlerinden farklı olmalı.. aynı şey tier 7vs tier8 dd ile oynayınca da +1 +1,5km spot menzili farkında da oluyor.
 10. Holiday Lottery - Try your luck!

  entering raffle 1-tirpitz (pls santa) 2- premium time 3- doublons
 11. why dont you read your messages?

×