Jump to content

Eduj

Players
 • Content Сount

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8727
 • Clan

  [TORPZ]

About Eduj

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

573 profile views
 1. Eduj

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  i want to join lottery, please count me in the list
 2. they will sell a premium campaign in new year event called "steel giants", you can check the dev blog. basicly they will sell steel which announced to be exclusive reward of skill. who pays, gets the ship.. thats it. nice move wg, changing your way 180 degrees in just 6 months... great!
 3. Eduj

  Daily Shipments

  my daily shipments section bugged. day counter didnt move yesterday. today is normal but i follow up everyone by 1 day behind. i log in everyday, you can check from logs. thanks. my report/praise counter also didnt reset at 02.11
 4. Eduj

  Sovereigns only for 0.7.09 then

  wg release this patch notes intentionally after first stage. they didnt tell the players, they have only 4 stages to collect Sovereigns. people tought they have a chance to get gallant and/or warspite in the long run. and they used their tokens for a little chance of getting ship mission. no one spend their sovereigns, if they know they cant get more. now you tell them, they have to play till death to get an event ship. wg should give that info at start. keeping away this information from the community is someway deception. making an entertaining event and setting up fair gifts cant be so hard wg.. you dont have to trick your players when giving away some gifts.. im complately disgusted with you this time.. bravo, no1 ethic.
 5. hazır kapanıyorken bende bir iki kelam edeyim.. zamanında çokça isyan etmişimdir bu forumlarda... eyyyy we ge he.. sen kimsin.. salak, yemin ediyorum gerizekalı bu cocuk.. bakınız butttonu nerde lan!!!! ben ve benim gibi bir takım insanlar zaten redditten takip ediyor oyunu, ama wgnin karar veren merci olarak Edited ki, her gün oyuna tek tük eklenen insanların kendine motivasyon bulduğu/sorularına cevap bulduğu/kendine clan bulduğu bu platformu kapatıyorsunuz.. cidden akla mantığa sığmıyor.. Edited sizi. bide portal falan yazmışlar amelelere bak, google translateden kopyala yapıştırıp portal yapıyordunuz kaç kere dedim bana verin böyle haberleri cevireyim bari diye.. siz kendi kafanıza sıkmıyorsunuz geliriniz hoş siz varolan topluluğa da bir şey yapamassınız.. anca en vizyonsuz halinizle 1 kişi dahi katılmasın diye bizi cezalandırıyorsunuz.. banada hoş blader alırsam 1 doblon benide Edited.. faydam yok zararım olmasın davaya.. sen kimi cezalandırıyorsun Edited.,,, iyisiyle kötüsüyle bu forum sürekli +1 playera hizmet etti, bu forumdan en çok faydalananlar yeni başlayanlardır.. ileri düzey kullanıcı değil.. bu sizin yaptığınızda Edited dahası değil. Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret ve küfür sebebi ile değiştirilmiştir.
 6. Eduj

  Müşteri hizmetleri kaç günde cevap veriyor

  sağ altta ek içerik menüsünden dragon gemileri tıkladın mı? ticketlar eskisi gibi bir kaç saatte değil malesef 3-4 günde cevaplanıyor en az.
 7. Eduj

  Warships Hata...

  bende de aynı hatayı veriyordu(32bit). cmd üzerinden sanal bellek miktarını arttırarak aşmıştım. cmd üzerinden kullanabileceğin hem vram için hemde normal ram için sanal belleği arttırma komutları var. onları ufak bi araştırmayla bulabilirsin gugıl amcadan. sonra düzelir.
 8. Eduj

  Oyun oynanmaz hale geldi.

  hydro'su bitince, üzerine çift uçak kaldırsa.. aramızda beni spotlamayacak başka hiç kimsenin olmadığını var sayarssak bile, telsiz konumu skilli varsa ve benim tahmini pozisyonumu biliyorsa oyuncu, birazda yetenekliyse.. 20 dakikalık oyunun 8 dakikası falan en az tek bir gemiyle ugrasmam gerekir. shima oynadığımı varsayarak yazdım tabi bunları. 2 kovanlı muhriplerle çok daha zor olacaktır. bu yazdıklarım tamamen çevresel şartlardan bağımsızdır. ama çevrenizde bir des moines varsa mesela, 56 saniye boyunca radar spotunda tutabilir beni, 56 saniye kemiksiz tertemiz ayıklıyor adam beni. herhangi bir uçak gemisi torpidolarımı çok önceden spotlayabilir, yada sonsuza kadar beni spot menzilinde tutabilir. bir moskva 13kmden spotlayabilir. telsiz konumu vermiş bir z52 yada gearing fellik fellik beni arıyor olabilir. hedefim arkasına saklancak bir kaya bulmuş olabilir. bu değişkenlerin dışında 120 saniyede dolan torpido kovanlarımdan birini yönelttiğim bir zırhlı oyuncusu klavyede tuşlara basarken hapşırıp yön değiştirmiş olabilir. ve ben tekrar şansımı denemek için bir 120 saniye daha beklemek zorunda olabilirim. şu oyunda iddia ediyorum istinasız en çok antisi olan sınıf muhripler olduğu halde, sırf birileri 1.5 dakika boyunca yön değiştirmeden gitmeyi akıl edemiyor diye, her allahın günü şu foruma gelip ağlamaları beni gerçekten çileden çıkarıyor. oyunu 2 senedir oynuyorum sırf bu muhrip muhabbetine zırhlılara bile hydro/radar getirildi.. hydrolu zırhlıyla oynıyıp torpidolardan şikayet etmek gerçekten pes dedirtiyor.. lütfen her öldüğünüzde gelip şuraya yazmayın. ve iddia ediyorum t10 muhrip oynamak zırhlı oynamaktan çok çok çok daha zor... ama siz çok kolay zannediyorsanız da kasın görün o zaman arkadaş.
 9. Eduj

  Oyun oynanmaz hale geldi.

  şunu açıklığa kavuşturmak istiyorum; bir dd'nin en büyük antisi bir başka dd'dir. 5vs5 dd zırhlılar için 2vs2 ddye oranla daha oynanabilir bir eşleşmedir. saygılar özkarakedisever muhripçiler cemiyeti
 10. en iyisi değil ama, iyi bir performans.
 11. Eduj

  Limanda Manuel Gemi Sıralaması Modu

  limanda gemiye sağ click yapıp ana gemi olarak belirle dersen en başta durur.
×