Jump to content

karowy

Beta Tester
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1002

About karowy

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. karowy

  [Project R] where is my Kamikaze R? (293 pearls)

  I 've just got mine, with e-mail from WG.
 2. karowy

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Kto wie, może w Mińsku wychodzą z założenia, że seta z rana jak śmietana, ale wtedy Kamikaze dostaniemy najwcześniej w południe ;-)
 3. karowy

  Projekt R i skrzynia skarbów

  I powoduje, że w "Grze o Tron" ginie kolejny Stark. Wicie, rozumicie, w WG się szanują i pracują od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Ktokolwiek siądzie w Mińsku nad uaktywnieniem procedur przydzielania i losowania Kamikazów jutro koło 8:30 najwcześniej. Najpierw trzeba przyjść do pracy, zrobić sobie herbatę, poflirtować z Olgą. No chyba, że wszystko się już uruchomiło automatycznie i właśnie trwa proces przypisywania okrętów do kont. W każdym razie trzeba poczekać - będzie jak będzie. Niecierpliwym proponuję odświeżanie co 10 sekund strony http://worldofwarships.eu/pl/project_r/treasures ;-)
 4. karowy

  DD - IJN vs US

  Nie wypowiadam się o praktyce, bo jeszcze pływam tylko na I tierach, ale w porównywałem na papierze dwa pierwsze DD dostępne na II poziomie. Amerykański - zasięg torped około 4.5 km, a japoński - nieco ponad 8 Czyli, jak dla mnie, atak torpedowy w wykonaniu pierwszego dostępnego amerykańskiego niszczyciela to misja samobójcza. Ale i tak jej spróbuję. Come on you maggots! You want to live forever!?
 5. karowy

  Gdzie celować i czym strzelać

  To jest rozwijalne menu? Aż kobieta lekkich obyczajów ciśnie się na usta ;-) Bardzo dziękuję za informację. Zdecydowanie się przyda.
 6. karowy

  Gdzie celować i czym strzelać

  A czy gdzieś są podane parametry pocisków? Penetracja, uszkodzenia, prędkość. Nic takiego nie widzę w grze, ale to może dlatego, że mam dopiero II poziom konta. I tak np. nie wiem czy jak płynę Erie i pociskami OB zadaję około 300-400 dmg, a PP około 1000 dmg (parę razy mi weszło za tyle, zwykle wchodzi za kilkadziesiąt hp), to wykorzystuję dobrze potencjał amunicji.
 7. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Do ściągnięcia przez launcher jest jakieś 4.6 GiB.
 8. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Zgodnie z wcześniejszą obietnicą daję znać, że osoby takie jak ja (rejestrujące się do bety dzisiaj, które po wejściu na stronę gry mogły ją pobrać) mogą grać w betę. Właśnie gra skończyła mi się instalować i mogłem się do niej zalogować.Oglądam właśnie swoje krążowniki Erie i Katori
 9. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Leży w katalogu z grą, ale jak mieszałeś w ustawieniach torrent/nie torrent to być może launcher coś skasował. Nie mówię, że to się stało, tylko to może być jakiś ślad. No i w oficjalnych wymaganiach gry nie ma wsparcia dla Windows 10.
 10. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  14,5 GB właściwej gry + 4,6GB na pliki z katalogu Updates - wychodzi nieco ponad 19GB razem
 11. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Ja dostałem - że dziękują za zapisanie się do zamknietej bety. Obecnie kończę instalować grę i dam znać, czy mogę się zalogować.
 12. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Przypomina się dowcip z czasów PRL. Jakie jest największe partyjne zboczenie? Członek z ramienia wysunięty na czoło.
 13. karowy

  Zamknięta beta na horyzoncie!

  Wysłałem zgłoszenie tuż koło godziny 11. Cały czas mam na forum status "Player", a nie "Alpha/beta/weekend tester". Ale za to na stronie głównej WoWS mam dostępną sekcję "Strona dla członków" i pobieram właśnie grę. Nie miałem żadnego kodu zaproszeniowego. Jak będę się mógł zalogować, to będzie to miła niespodzianka Do zobaczenia na polu.... tfu wodach. Dam znać, czy mogę się zalogować, żeby inni w takiej sytuacji jak moja nie musieli niepotrzebnie pobierać tych gigabajtów.
×