_M1CHU_

Players
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6448

About _M1CHU_

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile _M1CHU_
 1. Dzięki na pewno się przyda
 2. Nasz Klan to przede wszystkim wspólna gra i dobra zabawa! Jesteśmy klanem ludzi mających do siebie dystans, którzy chcą grać razem, miło spędzić czas, ale i wspólnie doskonalić swoje umiejętności. Masz dzieci? Rodzinę?Prace? Doskonale rozumiemy, że nie możesz codziennie stawiać się w grze o określonej godzinie. Zostaw chaos randomów i wpadnij do nas! Co oferujemy? - Bardzo dobrze rozbudowaną bazę morską - Możliwość rozwijania własnych umiejętności - Dobre i wesołe towarzystwo! Czego wymagamy? - Wiek 18+ wyjątki rozpatrzymy podczas rozmowy - Determinacja i zaangażowanie w dążeniu do bycia jeszcze lepszym graczem - Statystyk zbliżonych do klanowych bądź lepszych - Sprawnego mikrofonu i korzystanie z programu ts3 FAQ: W jakich godzinach gracie? Późne popołudnia, ze wskazaniem na godziny wieczorne, szczyt następuje zazwyczaj w godzinach 20-23. Mam dziecko/psa/kochankę . Jestem ochotniczym strażakiem/inne i czasem muszę wyjść nawet w środku bitwy. Czy to duży problem? Jesteśmy klanem dorosłych ludzi i doskonale wiemy, że istnieją rzeczy ważniejsze niż WoWs. Żona czy dziecko zdecydowanie mają priorytet i z ich powodu nikt Ci głowy nie urwie. Jednak oczywiście oczekujemy też minimalnej dozy odpowiedzialności. Jestem za młody, nie mam odpowiednich okrętów czy z innego powodu nie spełniam wymagań, czy jest dla mnie jakaś szansa? - Bez obaw, szukamy przede wszystkim ludzi z którymi dobrze się gra. Jeśli charakteryzujesz się inteligencją i ogładą na poziomie średnio rozwiniętego goryla na pewno odnajdziesz się w naszym gronie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania bądź po prostu jesteś zdecydowany aby do nas dołączyć to napisz na pw w grze lub złóż aplikację .
 3. MCR zaprasza
 4. MCR zaprasza
 5. Zapraszamy do MCR
 6. Klan MCR zaprasza
 7. Klan MCR zaprasza
 8. Klan MCR zaprasza http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/79709-mcr-mistrzowie-cietej-riposty-rekrutacja/
 9. Jak sam możesz zauważyć to klan istnieje od niedawna , wiec trzeba było w miarę szybko i sukcesywnie uzbierać dostateczną ilość aktywnych graczy .I tak nie zaprzeczam do części z tych graczy napisałem jak również do Cb , ale jak udało się zebrać odpowiednią ilość gracz zaproszenia w ten sposób poszły w niepamięć . P.S Twoje zaproszenie było z dnia 18.05.2017 prawie dwa tygodnie temu , więc dość szybko wyraziłeś swoje oburzenie , że jest to spam na nie wiadomo jak wielką skalę .
 10. Tych graczy których nazywasz losowymi łosia w 90% przypadków są statystycznie lepsi od cb więc...
 11. Jak na Polaków przystało nie ma to jak drążyć dziury w całym byle się do czegoś *edit* bo inaczej chore byłyby co poniektóre osoby gdyby nie dołożyły od sobie kilku zdań ... P.s Koledze pewnie puściły nerwy i tyle , a sam blacman_pl pewnie nie jesteś święty więc daj sobie siana gościu Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 12. Zapraszam do MCR ;)
 13. Bardzo wyrównane drużyny .....