Jump to content

eeLCee

Weekend Tester
 • Content Сount

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9549
 • Clan

  [QTANG]

1 Follower

About eeLCee

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. eeLCee

  [CRUSH] Klan bez presji !!!

  Takie pytanko mam na szybkości... skoro nic nie trzeba mieć/robić/umieć to czy wymagacie posiadania konta w WoWs?
 2. Przy okazji jak będą w razem w wannie to się mogą pomacać/pomiziać tu i tam na zgodę i podać sobie coś do ręki ;)
 3. eeLCee

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  już służy... ale zawsze możemy zamówić przewóz osób i pojechać na dziewczynki..."nie ma że boli głowa, płacisz 50 dych i masz...a jakie ładne dziewczynkiii..."
 4. eeLCee

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  A wszystko kończymy ciosem w... jaja :)
 5. eeLCee

  [TF16] .Task Force 16.

  Witam ponownie po długiej przerwie :)
 6. eeLCee

  [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  Dlaczego nie ma łamiących wiadomości z info dotyczącym najnowszego sezonu CW? :) Drugi Polski klan na serwerze zgodnie z twierdzeniami w opisie powinien się pochwalić co i jak :) chyba, że.....
 7. eeLCee

  [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  Jak na razie to ból czterech liter i dziecinne zachowanie pokazał Wasz obecny klanowicz (ten, który wygrał ostatnio na loterii u Drwala). Myślę, że on wie o co mi chodzi bo wcale nie o posta na forum.
 8. eeLCee

  Tu nic nie ma

  Po tylu migracjach klanowych, kilku zmianach nicka (był prezes_krzysiek, prezes_krzys, red_shoehart i teraz kurczak) proponuję oddać się chwili refleksji nad samym sobą i przeanalizować czy aby na pewno wszyscy do okoła są do bani czy może problem jest we mnie. Generalnie dziwię się, że ktoś jeszcze na poważnie traktuje jego aplikacje do klanu.
 9. eeLCee

  Grozovoi – Tier X

  Też nie jestem jakimś uber koksem na DD czy w ogóle w WoWsie. Na grozovoiu tak czy siak musisz wrzucić AFTa bo zasięg dział kuleje, BFT tez się przydaje, żeby zwiększyć rof. Reszta perków może być w miarę standardowa na DDka. Wrzucasz sobie rozbicie zamiast boosta, flagi na podpałkę i tą z bonusem do prędkości i generalnie grasz tym jak udałojem z lepszym spotem i kozackim AA. Torpedy na grozovoiu są przeciętne i bardzo długo się przeładowują więc generalnie palisz BBki, strzelasz się na dystansie z DDkami (Masz płaską parabolę lotu pocisków) i wkurzasz wszystkich dookoła. A jak tylko zobaczysz samoloty na horyzoncie to wyłączasz AA, czekasz aż podlecąna 5 km i odpalasz rozbicie. Tobie cieszy się micha a CVek przeciwnika wyzywa Cię od najgorszych:) Zauważyłem, że nie ma sensu pchać się na siłę na capy, chyba, że wrogie DDki są w innym miejscu i nie nadziejesz się na jakieś Zao czy inne Atago. Z wad... Masz dużego spota w porównaniu do innych DD X tieru i ponadprzeciętnie łykasz buły z AP.
 10. eeLCee

  Grozovoi – Tier X

  Warto:) A jak ogarniętego gościa na CV X tieru i wejdziecie z nim w dywizjon to Grozovoi jest epicki :)
 11. eeLCee

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Żaden pucz. Muszę odsapnąć, przemyśleć parę spraw, zająć się życiem prywatnym. Klan wraca do pierwotnego właściciela a rotacja jest wszędzie także nie doszukujcie się na siłę dramy. Zresztą sam dobrze wiesz jak to jest jak nagle zastanawiasz się czy nie skończyć przygody z WoWsem. Tym bardziej jak masz świadomość, że zaczyna Ci brakować czasu na sprawy w realnym świecie.
 12. eeLCee

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Powodzenia chłopaki ( i dziewczyny ). Bardzo Wam dziękuję za wszystkie super spędzone godziny, hektolitry wspólnie wypitych trunków i fajną atmosferę. Mam nadzieję, że się jeszcze w jakimś dywizjonie kiedyś spotkamy :)
 13. eeLCee

  Błędy

  Dziś spróbuję ogarnąć kwestię modów. Z lenistwa od dwóch patchy zmieniam tylko nazwę foldera w res mods:) Dzięki za posunięcie pomysłu.
 14. eeLCee

  Błędy

  Dzisiaj coś takiego mi się pojawiło zamiast kolekcji... Pomimo kilku restartów klienta, wylogowywania się itp. problem nadal występuje. Ktoś miał podobnie?
 15. eeLCee

  Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Dalej z popcornem walczysz? :) A tak bardziej merytorycznie i na temat to również widzę dokładnie taką samą zależność. Gracze uważają, że skoro oni czegoś nie potrafią zrobić to jest to niemożliwe ergo ktoś uzywa haxów albo zapłacił i ma "lepsze RNG/MM (szkoda, że ja tylko na X tierach jestem na topie a tak zawsze na +2 mimi, że coś tam czasem zapłacę)
×