Jump to content

eeLCee

Weekend Tester
 • Content Сount

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10292
 • Clan

  [QTANG]

1 Follower

About eeLCee

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. eeLCee

  Ilość graczy na serwerach?

  Widzisz... są ludzie, którzy grają w tą grę od (prawie)samego początku i widzą w którą stronę zmierza ta produkcja. Te wszystkie słupki i analizy są po to, żeby może ktoś wreszcie u góry w WG się ogarnął i zmienił kurs tej kiedyś super gry. Czemu ludzie są w tym środowisku mimo, że im się ono nie do końca nie podoba? Powodów jest wiele... pewnie są ludzie, którzy dużo w tą grę zainwestowali, są tacy, którzy mimo wszystko lubią popatrzeć na fajnie wykonane okręty (co z tego, że to jedyny historyczny aspekt tej gry) albo po prostu WG nie ma w tej kwestii konkurencji. W odniesieniu do samych statystyk... to, że ktoś się zaloguje do gry nie znaczy, że gra. To, że ktoś zagra jedną bitwę w której w 3 min ginie i robi alt + F4 nie świadczy o tym, że jest aktywnym graczem biorącym udział w życiu gry a takich statystyki też obejmują. Wszelkie nowe konta (nawet te, które pozakładała połowa forum po otrzymaniu banów i konieczności zrobienia 50 bitew coby sobie popisać na alt koncie), które są porzucone po kilku dniach też są wliczane do statystyk.
 2. eeLCee

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Widocznie jesteś w grupie docelowej nowych klientów WG... teraz tylko musisz zacząć kupować wszystkie okręty Premium ze sklepu i stara gwardia może odejść :) A na poważnie... uważasz że fajnym jest totalnie bezkarne latanie samolotami i nie zwracanie uwagi na plot z powodu nieskończonej liczby latadeł w hangarze? Pasjonuje Cię system w którym albo chmurka AA trafia i tracisz 2/3 eskadry albo robisz co chcesz z Atlantą pod full AA?
 3. eeLCee

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Inicjatywa zacna aczkolwiek jedyną opcją na skuteczne przekazanie komunikatu do WG to zamknąć portfel, wykasować kartę ze sklepu premium i czekać na reakcję.
 4. eeLCee

  Obrona przeciwlotnicza

  Nie, nie zgadzam się z tobą bo jesteś w błędzie. Zauważ, że w momencie releasu tak wyglądała ta gra. Wszyscy się godzili na taki stan rzeczy bo go takiego zastali. Za to Wy po 3 latach nagle wywracacie wszystko do góry nogami udowadniając, mimo spadku liczby graczy, że tak jest lepiej:) Poza tym... nie chcę nikomu jechać po statach ale czerwony 300 zawsze będzie płakał jak go zrejpią... teraz będzie bardziej płakał bo mechanika raz, że jest bardziej zawiła to jeszcze skopana i niezbalansowana (tak wiem... będziesz pisał jak to WG pracuje nad reworkiem w pocie czoła... był już taki jeden na discordzie co próbował udowodnić wasze prawdy i się obraził na wszystkich).
 5. eeLCee

  Obrona przeciwlotnicza

  @Goomich Moderator dostaje jakąś dodatkową gratyfikację za szerzenie jedynej i słusznej prawdy? Porównujesz produkcje WG do Starcrafta (moim zdaniem bluźnisz i żadne pozapłacowe bonusy od CM'a tego nie uzasadniają). To teraz wyobraź sobie co by było gdyby w Starcrafcie wzięli Protosów, wywalili wszystkie jednostki i budynki, wrzucili na ich miejsce zupełnie nowe ze sterowaniem jak w Destiny 2 (inna ich produkcja, która nie do końca się przyjęła - vide WoWp). Gracze by krzyczeli, posili, apelowali a oni by i tak swoje zrobili w imię "bo tak". Jeśli nie widzisz analogii do tego co twój nowy mocodawca zrobił z WoWsem to wszyscy przynajmniej mamy odpowiedź dlaczego dziwnym sposobem znikają posty :)
 6. eeLCee

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @piterski74.. po co strzępić język? Drwal się kiedyś pospinał o to, że próbowaliśmy mu udowodnić, że feedback graczy jest dla WG nieistotny lub mało istotny. Masz dowód - zdjęcie RPFa w trzy patche ponieważ - "bo tak" :) Z fajnej gry powoli robią siekankę dla gimbusów. Czekam tylko kiedy wprowadzą tryb Battle Royale bo zbieranie power-up'ów już jest :)
 7. eeLCee

  Obrona przeciwlotnicza

  Nowa mechanika, nowa meta, nowe zasady. Albo akceptujesz taki stan rzeczy (mimo, że rework trwa i nigdy się pewnie nie skończy bo tego się zbalansować IMO nie da) albo robisz to co zrobiła zdecydowana większość graczy z PR większym niż 1200... marginalizujesz tą produkcję do "pyknę sobie for fun przy piwku i popatrzę jak statki "SZCZelają" " albo dajesz sobie spokój i idziesz grać w coś innego.
 8. eeLCee

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Forum jak forum... A o ile życie lepsze się zrobiło jak poszedl uninstall WoWsa po ociekajacym splendorem reworku. To nie to co wcześniej... wcześniej to nam nawet Drwal na discordzie napisał, że @RapujaceFistaszki cytuję "chu...wo rymują". Teraz po reworku nawet posty same znikają z forum jak gracze z serwera :)
 9. eeLCee

  Matchmaking i AA

  Wszystko zależy od tego co WG wyczytać z Excela. W razie czego "coś się zbuffuje a coś znerfi". Zmiany w MM potraktowałbym z przymróżeniem oka... Ktoś rzucił temat, że kiedyś może coś a ma to moim zdaniem spowodować delikatne zaleczenie ran u graczy ocieplenie odbioru gry po reworku. Wejdzie tak szybko jak havoc w WoT(zapowiadany latami w każdej przyszłej patchnocie).
 10. eeLCee

  Detectability Penalty Change in 0.8.0

  I guess that if they implement new spot mechanics in the live patch, they won't remove it from the game… People will adapt to changes and I bet that in some point WG will show us some interesting survey (as always grabbed like a rabit from the magic hut) where they'll claim that 80% of players like new mechanics more. It's really sad but why WG can't learn from mistakes done in WoT and they are doing the same things, expecting to have other results (for eg SPG rework in WoT and massive loss of playerbase).
 11. eeLCee

  Przegięty Stalingrad

  Nie chce mi się bawić w gierki słowne ale jeśli potrafisz w tej grze zrobić cytuję "nawrót" inaczej niż pokazując burtę (może fikołkiem pod wodą albo się teleportujesz) to czynisz większe cuda niż Copperfield z piłą łańcuchową.. I naprawdę powstrzymaj się od dalszej dyskusji bo nie chce mi się kopać z koniem. Bez odbioru.
 12. eeLCee

  Przegięty Stalingrad

  Merytorycznie wypowiedziałem się w odpowiedzi na Twoje zarzuty co do miękkości burty w przedstawionej przez Ciebie sytuacji... Nie rozumiem tylko tego, że jako doświadczony gracz, dowódca jednego z topowych (na to wychodzi) klanów w PL, nie rozumiesz, że pokazanie burty na każdym krążowniku plus niektórych panckach = zgon. Nie piszę tego bo mam jakąś urazę do Ciebie (to jest oddzielna kwestia) a dlatego, że możesz wprowadzić kogoś w błąd twierdząc, że Stalingrad jest wyjątkowo łatwy do zrejpienia jak pokaże burtę. Popełniłeś błąd, przeciwnik Cię pokarał i koniec tematu... Pozdrawiam...
 13. eeLCee

  Przegięty Stalingrad

  Tak się kończy robienie nawrotu i pokazywanie burty jak się złapie spota :) Nie okręt jest zły tylko dowódca niedomagał... Dziękuję i pozdrawiam :)
 14. eeLCee

  [QTANG] Kutang Klan

  My dziękujemy Qtang Panowi za to, że nie zrobił jeszcze żadnego X tieru i nie uraczył nas swoją obecnością na CW... bo spier....ć przed przeciwnikiem wokół ringu przez 30 min... no prośba :) A tak na poważnie... jestem niezmiernie rad i szczęśliw, że mogłem uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i mimo swoich growych wad i niedmagań ,dotarliśmy tak małym składem tak wysoko :) @skoczek9m dziękuję za wsparcie i mowy na otwarcie sesji CW, @B4rt3kl3w123 - jestem wdzięczny za czas poświęcony na opracowywanie taktyk pod naszą zgraję roztargnionych komediantów, @baart33 - dzięki za to, że wytrzymałeś z nami i z naszym czarnym humorem do końca sezonu (i mam nadzieję, że dłużej), @SiniSterWizard, @ORP_Macierewicz, @TeZe_27, @panter230 - chłopaki... jesteście super wsparciem i dzięki za to, że mogliśmy razem przebijać się przez hordy tajfunowych ekip. Na koniec - @PunishedSnakePL - propsy za bycie naszą "Duszą Klanu" plus za byciem mocnym wsparciem na flance :) Życzę nam wszystkim, żeby kolejny sezon CW był tylko lepszy :)
 15. eeLCee

  [QTANG] Kutang Klan

  Chyba po prostu obudziliśmy się po świętach (solnik swoje zrobił) , wytrzeźwieliśmy po sylwestrze (skurwolańska wóda pali w gardło do dziś) i wzięliśmy się do roboty zgodnie z postanowieniami noworocznymi, o których pewnie za 2-3 tygodnie zapomnimy (całe szczęście, że wtedy skończy się obecny sezon CW :)
×