Jump to content

eeLCee

Weekend Tester
 • Content Сount

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11217
 • Clan

  [QTAZ]

1 Follower

About eeLCee

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. Polskojęzyczny gracz, tak samo zresztą jak i niemieckojęzyczny, angielskojęzyczny i nawet rosyjskojęzyczny nie oczekuje większej liczby streamów i "ochłap-kontenerów" z 5 flagami za siedzenie 2 godziny i patrzenie jak ktoś z WG staffu emanuje na twitchu indolencją. Kiedyś gracze oczekiwali, że będą mieli jakikolwiek wpływ na tą grę i ich feedback będzie się liczył (tak się liczył, że Twój poprzednik trzy razy zarzucał focha na społeczność). Teraz większości z nas marzy się, że WG przestanie psuć i rozchwiewać i tak niestabilny już balans klas/okrętów i przestanie inwestować w chore idee typu okręty podwodne i inne lotniskowce z bezdenną sakwą zamiast hangaru, wypluwającą nieskończone liczby samolotów.
 2. eeLCee

  Zbyt długie ładowanie bitwy

  A czy przypadkiem input lag nie zabije rozgrywki? Ot do standardowych 35ms pingu dojdzie kolejne opóźnienie serwera (i to na dodatek w obie strony). Dla mnie tego typu usługi to są dobre jak sobie ktoś chce pograć w Tomb Raider (koniecznie w sylwestra :) ) albo jakieś gierki od Quantic dreams.
 3. eeLCee

  Mapy

  Ewentualnie radarowym krążkiem... One też widzą przez góry :)
 4. Nie no... Mikojan jest tak OP, że trzeba się cieszyć, że go dali. Trzymam ten syf tylko dlatego, żeby przypadkiem nie wypadł mi z kontenera.
 5. Przypomniałeś mi o tym filmie :) Za dzieciaka na VHS oglądałem go do oporu :)
 6. eeLCee

  klanowicze jak nie klanowicze

  Pomijając ewidentne jaja ze strony WG (może dożyjemy patcha/eventu bez wpadki) to widzę, że "bojkot CW" przyjął się mocno i pokusa zdobycia paru ochłapów w postaci nagród była silniejsza niż solidarność :)
 7. Jeszcze dowódca na lotniskowiec Lech I Lotnik... Jedyny który będzie potrafił robić naloty kamikaze :) (mam nadzieję, że nie lapne za to bana)
 8. Mogę zapytać o następne zestawy? Mogę się spodziewać się niszczycieli stylizowanych na Hello Kitty albo pancerników z motywami ze Świnki Peppy? Dotrzecie do kolejnej grupy docelowej i to takiej co to bierze karty kredytowe rodziców bez pytania i kupuje dublony na kopy.
 9. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  naprawdę ochłoń dziecko... po co te nerwy... nie obejrzałem filmika bo mi moje i7 o wydajności porównywalnej do najniższej półki desktopowych procków nie wyrabia i tnie tak, że się nie da nawet w 480p oglądać :( no ale cóż zrobić... taki mój los... pogrzebię w kontenerze pod jakimś korpo albo przejdę się na złomowisko sprzętu elektronicznego, pogrzebię w starych częściach i może złożę kompa, który chociaż trochę dorówna mocą tej twojej bestii. Swoją drogą @Silentraz na moje oko to kolega za mocno inwektywami rzuca i skoro się już wątkiem zajmujesz to chyba nim też powinieneś... ja nikogo od idiotów nie wyzywam...
 10. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  Siedzisz dalej od ekranu więc mniej szczegółów rzuca się w oczy :) Ja pewnie też bym grał na konsoli gdyby nie to, że strasznie nie lubie grać na padzie i w sumie niewiele tytułów w które gram jest dostępne na konsolach :)
 11. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  Ale ja nie mam zamiaru nic udowadniać... to ty rzuciłeś tezą nie my. Ty próbujesz udowodnić, że jest 2x wydajniej i to na tobie spoczywa ciężar udowodnienia tezy. Mnie w szkole uczyli, że teza jet nieprawdziwa jeśli jest chociaż jedna przesłanka świadcząca przeciwko niej. Nikt nie twierdzi, że komponenty laptopowe są mocniejsze czy lepsze... po prostu kilka stron (i godzin) temu stwierdziłeś, że wydając tyle samo (czylu 750 funtów wraz z legalnym OSem bo nie żyjemy w dżungli i na piratach nie pracujemy) dostaniesz 2x wydajniejszego desktopa. Czekamy na dowody popierające tą tezę. Z drugiej strony my dostarczamy argumentów świadczących na jej niekorzyść. Jakbyś przeczytał w życiu coś więcej niż pasek w TVP i przepis na samogon to byś wiedział, że np taka Teoria Względności co chwila jest testowana i wystarczy jeden przypadek gdzie nie będzie spełniona do tego, żeby ją obalić. Czekamy na wykresy z benchmarków specu od IT :) i nie denerwuj się tak... za 3 dni będziesz mógł wyjść na przystanek autobusowy bez maseczki :)
 12. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  Miałem dziś luźny dzień w pracy + home office to się przynajmniej czymś rozerwałem :) Chłopak teraz pewnie łka w kącie i knuje jak się zemścić albo szuka w jakimś internetowym słowniku obelg coby nam w pięty poszły bo go nie doceniliśmy :)
 13. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  Co mam Ci podać? Rękę za opowiadanie głupot i za obrażanie mnie? Sam jesteś nieogarnięty i do tego uparty jak kozioł. Już piszę dlaczego: Założyłeś, że: -ceny w PL i UK kształtują się tak samo -kursy walut zmieniają się tak samo -w ogóle nie wziąłeś pod uwagę kursów walut -nie wziąłeś pod uwagę różnicy cen w zależności od rynku, wielkości sklepu i poziomu marż -nie wziąłeś pod uwagę specyfiki rynku -ceny wszystkich komponentów rosną tak samo -ceny części komputerowych rosną tak samo jak ceny gotowych zestawów a na dodatek nie podałeś żadnych wartości procentowych i wszystko mierzysz na oko albo według "wydaje mi się", "obejrzałem poradnik na YT i na pewno wiem". Udowadniasz, że zestaw za ponad 100 funtów więce (nie licząc systemu operacyjnego) jest wart 100 funtów mniej nie biorąc pod uwagę powyższego. Ponadto 2x więcej FPS w teście, w którym wzięty jest do zestawu topowy procesor ni jak się ma do rzeczonego laptopa i twojego procka z proponowanego zestawu, gdzie tak jeden jak i drugi procek może być bottleneckiem (ale nie musi ale tego nie wiesz). Kolejna kwestia to taka, że zaczynaliśmy od 2x mocniejszego kompa za taką samą kasę a teraz mamy 2x więcej fps za 100 funtów więcej. A gdzie cinebanch, furmark, 3dmark, gdzie 2x szybsze rozpakowywanie archiwów itp?
 14. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  ale już nie będzie 2x szybciej/ 2x więcej FPS... za te same pieniądze :) Poza tym... Karta AMD... toż to przecież jaja ze sterownikami i te sprawy... :D
 15. eeLCee

  Temperatura CPU bardzo wysoka

  A to już jest tylko Twoje założenie. Skąd pomysł, że ceny w UK kształtowały się tak samo jak w PL i to w dodatku w niezbyt tanim sieciowym sklepie jakim jest x-kom? Jesteś pewien, że każdy komponent drożał tak samo? Może jednak nie? O ile procent? Poza tym to ty dalej nie potrafisz pojąc prostej rzeczy... chłopu zniknęło z kieszeni 750 Funtów a ty próbujesz mi udowodnić, że zestaw za 850 Funtów będzie kosztował tyle samo co zakupiony sprzęt za 750 Funtów i zakładasz, że skoro podrożało tu i to co ty wybrałeś (chociaż wcale nie wydaje mi się, żeby podrożało) to musiało podrożeć i w UK i to o taką samą wartość na dodatek nie podając żadnych konkretów na poparcie swoich twierdzeń i opierając się o jakieś "mongolskie" teorie z du...y. Tylu założeń na raz to nawet amerykańscy naukowcy nie dokonują. Ja nie bardzo rozumiem po co się tak ciśnieniujesz? Albo Ci się argumenty kończą albo po prostu nie podbudowałeś sobie w wystarczający sposób swojego ego i poczucia bycia domorosłym ekspertem od IT bo ktoś się z tobą nie zgadza (swoją drogą głupoty opowiadasz). Edit: odnośnie nieogarniętych osób, nie rozumiejących wzrostu cen... może tak się ogarnij i pomyśl @Misiuz czy przypadkiem ten wzrost cen nie jest spowodowany spadkiem wartości naszej waluty. W tym czasie kurs funta zachowywał się zupełnie inaczej niż kurs złotego. Odnoszę nieodparte wrażenie, że dla Ciebie to już za dużo zmiennych, no chyba, że przyjmiesz kolejne założenie wyssane z palca, żeby tylko pasowało to do założonego przez ciebie rezultatu
×