Jump to content

nfp200

Players
 • Content Сount

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11320
 • Clan

  [PTP]

About nfp200

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. nfp200

  Cossack

  To by mě také zajímalo?
 2. nfp200

  Vývojářský blog

  Vidím, že jsi nikdy nehrál CV. Pouze říkáš jak jsou OP. Tak je nejdřív vyzkoušej a zjistíš že vůbec OP nejsou. Potom teprve můžeš naříkat nad nevyvážeností hry.
 3. nfp200

  Vývojářský blog

  špatný pohled 1. Tyhle nepřátele měla již dříve, ale mohla se proti ním bránit, momentálně bude bezbranná, protože nebude mít možnost zareagovat změnou kurzu. 2. Tahle situace se pro tebe spíše zhorší, mluvím o posunu vzdálenosti od lodi pro odhození torpéd, určení správného směru je naopak jednodušší než dnes 3. Máš rád Torpédovou polévku? Letadla jsou nejlepší obranou proti DD. když jedu s DD tak mě nejvíc omezuje CV, umístění radarových křižníků je po určité době známé a dá se vyhnout.
 4. nfp200

  Vývojářský blog

  Takže moje dojmy z CV, včetně testování na TS serveru. Celková koncepce příšernost, ztráta pocitu velím lodi, tady jsem pouze velitel letky. Možnost ovládání lodě katastrofální, loď se stává snadnou kořistí pro enemy letky a hladinové lodě, především DD. Ovladatelnost letadel také příšerná útok nelze prodloužit, toto se týká především torpédových bombardérů. V reálu mohli letět klidně v nízkém letu i delší dobu. Práce se stíhači další katastrofa, nevím jak se proti ním bránit a pořádně nevidím jejich případné úspěchy, když je někde nechám patrolovat. Celkové hodnocení jako ve škole max 4 - hodně špatné.
 5. Hra se dá normálně spustit, ale další funkce zavaděče jsou opravdu pouze na čestné slovo.
 6. Takhle problém vypadá, po chvíli skončí a vrátí se do normálu, jako bych nich nepožadoval - žádná reakce. A takhle momentálně vypadá dialog přihlašování.
 7. Bohužel, to by bylo až moc jednoduché . Tady nejde jenom o ten test, zase tentokrát pro změnu jinak zlobí GameCentrum. mezi původním testem a novým jsem ho přeinstalovával, protože nešly zobrazit další hry Wargamingu. pouze běžící kolečko. Krátce po přeinstalaci na mě vyskočila chyba aktualizace TST serveru, vyřešeno odinstalací, a momentálně se nedostanu na výběr dalších instalací klienta hry např, pro jiný region, test a pod. Mám sto chutí celý ten krám odinstalovat a nainstalovat lehký zavaděč. Bohužel za chvíli mu skončí podpora.
 8. Pozvánku jsem dostal a prvního kola jsem se účasnil, bohužel mi docela zatápí Game center, kde mi nefunguje nainstalovat další kopii hry, proto nemohu postoupit dále.
 9. Nemohu si nainstalovat testovací klienta, doporučený postup mi končí při výběru nainstalovat další kopii hry hláškou čekám odpověď ze strany serveru, po určité době zmizí ale nic se neděje.
 10. nfp200

  Otázky pro WG

  Dějte vědět, co je s tím testem Klanovek. Trochu více dřívějšího infa by neuškodilo.
 11. nfp200

  Charles Martel

  Škoda připravovaného nerfu.
 12. nfp200

  hranie pod wine detekuje ako pouzivanie modu

  Script pro instalaci obsažený v PlayonLinux je starý, hodlám trochu experimentovat s ručním nastavením na základě nastavení tanků na PlayonLinux. Uvítám konzultaci někoho, kdo to již spustil a především nechci skončit banem, takže radši konzultace jeho postupu a vysledovat co by mohlo vadit.
 13. nfp200

  hranie pod wine detekuje ako pouzivanie modu

  Co jsi přesně nastavoval, prosím popiš, chystám se rozcházet WOWS pod Linuxem také
 14. nfp200

  Cleveland

  Po přesunu na VIII tier skoro nehratelné. Ze solidního pancíře se stal papír a dostřel není velký. Radar a dobrý spot to nezachrání.
×