Jump to content

radekoskar

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3248
 • Clan

  [DE-FS]

About radekoskar

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. Souhlas (s okinawou). A s tím oceánem máš ještě celkem kliku, já ho nepotkal od doby, kdy na jeho četnost sáhli. Navíc jsem toho názoru, že právě otevřené moře/oceán by měla být alespoň třetina bitev. To by ale bylo breku od kemperů, no jeje... Stejně to je podle mě nemoc z wotka, protože je prostě (na vymyšlení a pohodlnnost) snažší kempit (neříkám lepší) než se pokusit uhejbat, což přinejmenším s křižníkama jde relativně snadno, a pokud člověk trošku ví, jde to i s bitevkama. Ale heslo moderní doby zní : Na logickejch a fungujících věcech se nikdo nenapakuje.
 2. To je jen taková moje nemoc že co mě zajímá si jsem schopen přečíst celé ;) K tomu MM jsem myslel, že na DDčka je to (a podle mě by mělo být) na tvrdo, protože když má jeden tým jen jedno oko a druhý dvě, nemluvě o tom, že nezřídka to některým hráčům chvíli trvá, než se rozhejbou (než se jim to načte?), tak to bývá často důvodem dosti komplikací, mám-li to říct slušně :) Musím však uznat, že alespoň částečně se rovnováha v lodích na obou stranách dá nalézt, přinejmenším oproti dřívějšku, byť tohle trochu zabolelo. Jsem rád, že alespoň od některých lidí je vidět snaha dělat svou práci Yabba, díky :) gl hf
 3. Potichu opraveno jako vadný MM s různým počtem DD na každé straně? ;) Ale no tak to jsme ve školce?
 4. Za článek díky. Jen si prosím přečtěte odstavec nad úsekem "služební záznam", nějak to tam není dokončené :)
 5. Ano, ale na druhou stranu "za něco" se chytne víc lidí, než zadarmo. A třeba tím získají někoho, koho můžou oslovit v případě rozšiřování týmu :)
 6. Tak proč je někdo neudělá anglicky? Neobviňuji snad tebe nebo pouze cz sekci, to ne, ale neměli by? Myslím, že se nejedná o natolik podřadné téma u tohoto videa, aby na to měli rezignovat. A 15 lídí ano, ale snad taky máte těch sekcí víc ne? Nebo je to jako jinde a nadnárodní společnost chce všecko jen po české sekci? A co třeba dát sem teda video bez titulků a prvnímu, kdo pošle funkční a dobré titulky dát třeba premko na sedm dní nebo cokoli, co hráče potěší a vás to bude stát "jen" pár kliknutí? díky :)
 7. Radši si to půjdu ještě ověřit, ale když jsem to už celkem dávno počítal, tak ti to sice píše nějakou rychlost, ale když si to spočítáš, jak rychle jsi se dostal přes nějakou vzdálenost k pevnému bodu, vycházelo mi asi 3x větší rychlost. Schválně jdu na to :)
 8. No, a to je do značné míry důvod většiny problémů. Neochota wg udělat použitelnej skill mm s alespoň nákym důrazem na rovnoměrnost týmů i z pohledu rajče/fialka proti sobě (alespoň trochu kluci sakra !!! ) a do značné míry všeurčující rng, protože i když se postavíš na hlavu a zahraješ jak pánbů, pokud tě to nenechá trefit/poškodit/zničit, tak sbohem a šáteček. Prostě máš jen malou šanci tušit dopředu, že pokud uděláš to a to, že bude nějaký odhadnutelný výsledek. Nevadí mí existence náhody, ale současné RNG je podle mě nesmysl.
 9. No musím uznat, že mě se taky občas nějaká loď, která měla už dávno svítit, rozsvítí až když už mám její granáty skoro na palubě. Takže třeba to bylo i v té tvé situaci, jenom ale proto, že i za pár vteřin dokáže rozjetá loď ujet, i díky nepoměru rozměrů ve wows, celkem kus cesty. Ale jen hádám.
 10. A ty tam jsi sám? Ty nemáš okolo sebe alespoň nějaké křižníky a před tebou není jiná loď nebo alespoň letadla, která by svítila a byla akutnější cíl pro někoho, kdo se ti chce dostat na kobylku? Pak bych hledal chybu jinde. Nechci tě nejak schodit nebo tak něco, jestli chceš, klidně spolu můžem někdy zaplout, alespoň si budeme moci ukázat důvod ke svému názoru a třeba se oba něco od toho druhého přiučíme :)
 11. Nevím, ale jako bitevka jsem nikdy neměl problémy, které popisuješ. Torpič se spotem 4km jsem ještě neviděl, a pokud tě někdo sejme na salvu, zkus používat kormidlo a hlavu, že když ti to ukáže zaměření a deset dvacet vteřin ti nic nepřiletí, že ti možná jedou torpy... Taky to torpedoborcům můžeš dost usnadnit lepením se na skálu a houfováním. A pokud jedeš solo, nemůžeš počítak s podporou lodí, určených na jejich likvidaci, totiž křižníků. Možná ti také, stejně jako mě, pomůže si za ty DDčka občas sám zahrát (nwm jestli je hraješ ale nezníš tak), abys věděl, s čím od nich můžeš počítat, s čím ne a celkově lépe proniknout do hry, protože pokud nehraješ všechny lodě, NEMŮŽEŠ mít dostatečný přehled. GL HF bro
 12. Teda možná to mám modem, ale replaye zaznamenávám už dost dlouho Bergham. A pokud něco už je, jen je wg líné to aplikovat a pak to s velkou slávou teda přidaj, mě to extra nepříjde :)
 13. Trošku se obávám reakce zarytých bitevkářů na tu úpravu poškození proti torpédoborcům. Myslím, že to není špatné, ale asi to dost lidí špatně pochopí. A pokud můžu, když se už dost dávno začala řešit torpédoborce a jejich fungování ve hře, následně přišly radary, vypouštěná letadla, hydro do každé domácnosti a spousta většinou, dle mého celkově negativních, dost citelných změn, můj názor byl tento : Nejlepší zbraní proti torpédoborci byl zase opět jiný torpédoborec. Dříve to celkem šlo, bylo dost lodí od každé třídy, takže většinou to alespoň zezačátku bitvy opravdu vypadalo tak, že v první lajně svítily DDčka vzájemě se brzdila, za nima to kryly křižníky a hned za nima pálily bitevky. Avšak protože nejatraktivnější jsou samo bitevky, křižníky a kempení, začal se poměr měnit a začaly vznikat díry, protože když proti sobě stály 1-2, max 3 torpiče, celkem šlo celou sestavu objet a následně to svítit a napadat zezadu nebo zblízka. Což samo bylo pro bitevkáře dost nepříjemné, a zvláště pro ty, co prostě nedokážou pochopit, že když oni maj tu bitevku, že jim někdo může nějak ublížit nebo je dokonce sesmahnout na salvu, protože na kormidle jim roste pavučina. A začal brekot atd. myslím, že to všichni známe. Takže osobně zastávám názor, že se mělo udělat něco spíš pro podporu DD než proti nim, protože "to proti nim" se ve výsledku dost ošklivě obrátilo proti všem. A připomínat lidem, že je potřeba každou loď hrát neledabyle. Můj názor, díky :)
 14. No, netvrďte mi, že když na to dva lidi sednou, když jeden umí anglicky a druhej dělat titulky, že za hodinu nebo hodinu a půl nebude hotovo? Když výjde novej díl nějakého seriálu v aj tak jsou běžně do dvou hodin hotove dost dobre titulky i od amatérů ;)
 15. radekoskar

  Padání hry

  napsal bych dřív ale nebylo to tak jednoduchý :/ -když jsem vytvořil místo na 2 discích zároveň, vymejšlelo si to něco novýho, ale to bych pochopil, to byla moje chyba -bohužel i když mám nastaveno minimun na 6 a max na 9 G, tak to pořád občas napíše :/ ale myslím že ne tak často,v hodnocenkách mi to udělalo pouze 1x, v náhodkách však častěji, čím vyšší tier tak s větší pravděpodobností řekl bych, např. s coloradem asi pokaždé, kaiser asi 2x , norimberk většinou. Jako by to záleželo na množství zobrazovaných částí ( menší lodě jich mají méně).Také to bývá když to má zobrazit nějaký efekt jako je zničení, zapálení spoustou zásahů, konec nebo začátek hry.Především ale nechápu že mi to nedělalo, a od jedné aktualizace se z toho můžu... každopádně bych řekl že zlepšení, takže děkuji ;)
×