Skrzetusky09

Players
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2914

About Skrzetusky09

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. clan wars

  12 graczy to dużo. Nie wszystkie klany byłyby w stanie wystawić pełny skład. Warto pomyśleć nad rolą lotniskowców. Obecna "mgła wojny" spowodowana brakiem spotu CV jest bardzo ciekawa. Wydaje mi się, że sensownym rozwiązaniem byłoby pozbawienie CV możliwości spotu na rzecz skromnej "radiolokacji". To by zresztą odpowiadało realiom historycznym.
 2. A ja znalazłem ciekawą rzecz, trochę pasującą do tego wątku :) Do refleksji https://www.deon.pl/inteligentne-zycie/ona-i-on/art,681,to-jest-rzecz-ktora-najbardziej-niszczy-facetow.html
 3. Witam. Jakie są wasze zdania na ten temat? Mi się najbardziej podoba, że chociaż jeden drzewkowy USN CV będzie miał dwie eskadry torpedowe. A wiadomo coś więcej o tierach tych samolotów? Źródło :
 4. Przyznam szczerze - nie napisałem do supportu. @lobuzjeden tu nie chodzi, że nazwa klanu mi się po prostu "nie podobała". Poprosiłem na forum moderatorów o interwencję, gdyż nazwa ta poniżała ludzi i przywodziła na myśl retorykę III Rzeszy - "podludzie" itp. To co piszemy, nawet na forum gierki komputerowej, ma znaczenie. Język kształtuje świadomość. Mało nienawiści w Internecie? Po co dorzucać kolejne syfy?
 5. Witam serdecznie. Mam ważne pytanie. Otóż znalazłem stronę https://www.freestockmusic.com/about/ i z tego co tam pisze to muzyka na niej dostępna jest wolna od praw autorskich i można jej swobodnie używać. Na końcu tekstu jest jeszcze odnośnik do bardziej szczegółowej "umowy licencyjnej" https://www.freestockmusic.com/license-agreement/ której niestety nie rozumiem. Czy ktoś kompetentny mógłby mi zatem wyjaśnić, czy muzyka na tej stronie może być używana bez żadnych ograniczeń? Z góry dziękuję
 6. W pełni popieram @Dark_Havoc Nazywanie drugiego człowieka zwierzęciem jest niedopuszczalne. Poza tym rozwinięcie nazwy klanu LOBUZ również mi się bardzo nie podoba. Proszę zatem moderatorów @Falathi i @WG_Lumberjack o interwencję.
 7. Jako, że klanówki lada chwila, to musi być i solidne zaplecze Oto miejsce na wszelki: szok, niedowierzanie, darcie szat, obfite łzy itp., itd., etc. Zapraszam !
 8. Na WMM często mi wyskakuje taki błąd. Ktoś wie jak temu zaradzić?
 9. Już zamówiłem Corel Video Studio, w końcu trzeba się rozwijać :)
 10. Witam. Czy ktoś z Was orientuje się w jaki sposób zapisywać filmy w HD w Windows Movie Maker? Niestety wszystkie sposoby pokazane na YT zawodzą bo zapodane linki są już nieaktualne. Z góry dziękuję za pomoc
 11. Witam serdecznie. Poszukuję klanu głównie ze względu na nadchodzące bitwy klanowe. Chciałbym w końcu posmakować dobrej, taktycznej rozgrywki w ogarniętym gronie. Z X tierów mam dwa okręty : Midway i Yamato, więc jak narazie mogę pływać tylko pancernikiem. Ogólnie grywam teraz rzadko, bardziej regularnie (głównie weekendy), zacznę jak się pojawią klanówki. Pozdrawiam
 12. @Ter_ion - możesz krytykować ludzi, ale nie odbieraj im godności. Nie nazywaj ich zwierzętami, bo to mi przywodzi na myśl najgorsze upodlenia człowieka. Język kształtuje świadomość, nie bądź piewcą "podludzi" To tylko gra. Spróbuj najwyżej swój cenny czas spożytkować na coś innego. Dobry film, książka itp.
 13. Biedny stary Graff