Jump to content

Skrzetusky09

Players
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [FDZ3]

About Skrzetusky09

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. II Sezon Bitew Klanowych

  Drama ?
 2. II Sezon Bitew Klanowych

 3. II Sezon Bitew Klanowych

  Powołajmy komisję śledczą ds. rebalansu CV.
 4. 2018 - rok lotniskowców

  A kolejny sezon klanówek zaraz po rankingówkach?
 5. 2018 - rok lotniskowców

 6. 2018 - rok lotniskowców

  Mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy jak wyglądają klanówki z CV?
 7. 2018 - rok lotniskowców

  Myślę, że najlepsza propozycja. Teraz tylko petycja do WG i czekamy na reformy ;D
 8. 2018 - rok lotniskowców

  Dochodzą słuchy, iż obecny rok ma być bardzo istotny jeśli chodzi o rebalans CV w grze. Chciałbym w związku z tym zapytać o dwie rzeczy: 1. Czy istnieją jakieś przecieki dot. kierunków zmian gameplay'u tą klasą? 2. Jakie zmiany Wy postulowalibyście w grze CV? Dla mnie osobiście rzeczą wymagającą zmiany jest ogień przeciwlotniczy niektórych krążków na najwyższych tierach. Chodzi mi tu o sytuacje, kiedy będąc np. myśliwcami dobre kilka km. od CA, niespodziewanie tracę pół eskadry. Normalnie taki CA zdaje się mieć rakiety naprowadzane na podczerwień.
 9. Peny w deski

  Zgadzam się w 100%. Moim zdaniem jedyny ratunek w tej sytuacji to zmiana mentalności. Kto powiedział, że niszczyciele MUSZĄ zajmować capy? Niech robi to "pancerny walec". A DD-ki wykorzystując niewidziałkę , torpedy i dym mogą idealnie wspierać ciężką flotę. Do tego jeszcze partyzantka i działania zaczepne.
 10. Peny w deski

  To ja podsumuję. I dobrze jej tak ! Za te wszystkie torpedy znikąd! I tak powinna wyglądać każda salwa z Yamato w pobliską łupinkę. Takie chwile dają choć cień realizmu
 11. Peny w deski

  Panowie @Ter_ion i @Greyshark Biorąc pod uwagę permanentną dramę między Wami, może czas na jakiś honorowy pojedynek? Weszły oficjalne treningówki, więc trzeba to jakoś spożytkować. W końcu dowiemy się czy CV "topią kogo chcą i jak chcą" oraz czy istnieje "no fly zone". A przegrany nie może dokuczać drugiemu przez tydzień :P
 12. Peny w deski

  Moda na "World of Battleships" odc. 14 621
 13. Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Nie ma to jak obejrzeć dobry spektakl w pracy, przy porannej kawie. Czysta poezja
 14. Bitwa lotniskowców 2 - propozycje

  Myślę, że również dobra była by opcja, w której na 1 zespół lotniskowców przypada max 1 VII tieru + 2 VI teru. Zawsze większa różnorodność - i może w końcu uda się zgromadzić 6 CV. Kiedyś @Radeckij przy rozważaniach dot. rekonstrukcji bitew, wspominał coś na temat "bitew sterowanych" czyli takich, gdzie "mistrz gry" decyduje o kolejnych etapach rozgrywki. Myślę, że to bardzo ciekawy i innowacyjny pomysł. Do tego można by dodać jeszcze "scenariusz", który został by rozłożony na np 3- 4 bitwy. Dla przykładu: Eskorta konwoju ----> Obrona bazy -----> Walna bitwa.
 15. Ban na czat za ... właśnie za co ?

  A to ciekawa sytuacja. @dorf2l2 Nie wiem czy się orientujesz, lecz jeśli nie to jakiś czas temu na forum pojawił się wątek piętnujący Twoje zachowanie podczas gry. Może to właśnie ono wpływa na Twoje konflikty na czacie?
×