Jump to content

Skrzetusky09

Players
 • Content Сount

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3489

About Skrzetusky09

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Już? Biorąc pod uwagę emocje jakie wywołuje rework CV myślałem, że testy potrwają z miesiąc
 2. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Co dalej z testami w ramach bety? Już koniec? Jaki zatem kolejny krok ze strony WG?
 3. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dzięki za info.
 4. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kilka punktów: 1. Bardzo fajny klimat współpracy dwóch lotniskowców przy ręcznie sterowanych eskadrach, zwłaszcza na X tierze. 2. Testowany gameplay zdaje się faworyzować CV top tierów, gdyż małe eskadry CV niższych tierów łatwo padają w skoncentrowanym ogniu plot. - im liczniejsze eskadry tym lepiej. 3. Odniosłem wrażenie, że spektakularne wybuchy pocisków zasłaniają celownik dla bombowców nurkujących i rakietowych - być może specjalnie, taki smaczek realizmu? 4. Bardzo fajne urozmaicenie związane z możliwością wysyłania na przemian różnych eskadr - no i oczywiście nie trzeba czekać, bo zawsze któraś gotowa do startu. 5. Trudność trafiania w niszczyciele, które obecnie są zabójcze dla lotniskowców. Myślę, że jest potrzebny buff do uszkodzeń zadawanych przez bomby i rakiety tym małym jednostkom. Moim zdaniem zmiany w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli chodzi o dynamikę i ciągłość rozgrywki. Jedno pytanie: Czemu serwis okrętów jest tak drogi i jak zarabiać te miliony? Na jakiej zasadzie przydzielane są fundusze? Mam chyba 3 mln free xp a niecały milion srebra.
 5. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dzięki, leci instalacja.
 6. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jestem zalogowany w game center na normalnym koncie. W ustawieniach jest opcja "zainstaluj dodatkową instancję gry" Czy to o to chodzi?
 7. Skrzetusky09

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mam pytanie. Dostałem zaproszenie do testów. W mailu jest login i hasło, mam też game center. Co dalej? Gdzie mam wpisać login i hasło? Z góry dziękuję za pomoc.
 8. Skrzetusky09

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Promocja jest teraz na kapitańskie, a mi chodzi o te ogólne.
 9. Skrzetusky09

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Witam. Czy ktoś wie, kiedy spodziewać się można promocji na przetapianie dublonów na free expa? Z góry dziękuję
 10. Skrzetusky09

  Problem z muzyką

  Witam. Po ostatnim patchu nie działa mi opcja słuchania własnej muzyki w grze. Zgodnie z instrukcjami w pliku "res" tworzę "userMusic" i tam daje utwory. Odpalam na nowo klienta gry i nic... Będę wdzięczny za pomoc, bo gra w wowsa bez utworów Sabatona nie ma sensu Z góry dziękuję.
 11. Piękna drama Aż się powstrzymam od czytania, żeby jutro mieć jakąś lekturę do kawy.
 12. Skrzetusky09

  Tracę fun z gry

  Drogi Przyjacielu, jako certyfikowany noob z 40% WR w tym 30 % na Midway'u (staty zakryte ze względu na życzliwych komentujących je w czasie gry) powiem co następuje: Przede wszystkim luz. Skoro WOWS Ci się znudził to nie reanimuj trupa na siłę. Mam podobne odczucia - po 2 latach w miarę regularne gry chemia się skończyła Teraz grywam rzadko, kilka gier na tydzień, czasem nawet mniej. Jednak kiedy po dłuższej przerwie zagram sobie kilka gier Midway'em, Yamato, czy Fubukim to tak jakbym się napił dobrego winka - smakuje. Fajnie czasem poczuć klimat bitew morskich, już bez spiny, grindu i ogólnie masowych rozgrywek po kilkanaście bitew dziennie. Jeśli chcesz by ci WOWS sprawiał jeszcze przyjemność to spróbuj tej techniki albo po prostu znajdź sobie inne hobby - niekoniecznie w wirtualnym świecie
 13. Skrzetusky09

  Deathmatch - co by było gdyby?

  Co by było? Dziesiątki nowych płacz-tematów
 14. Skrzetusky09

  Total War Arena

  Witam. Czy ktoś z Was grywa w Total War Arena? Mam bowiem jedno pytanie: Podczas rozgrywki zawsze występuje mi problem z CPU - ciągle rośnie, aż w końcu wyłącza bitwę. Ping i jeszcze tam jeden parametr, którego nie pamiętam są ok. Tylko to CPU. Czy u Was też to występuje? Pozdrawiam.
 15. Skrzetusky09

  Lexington odnaleziony !

  Może to nieodpowiedni dział, jednakże chwila bardzo doniosła więc warto uczcić https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wrak-amerykanskiego-lotniskowca-odnaleziony-na-pacyfiku/szlrqkq?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_wiadomomsci
×