Skrzetusky09

Players
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2762

About Skrzetusky09

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. @Ter_ion - możesz krytykować ludzi, ale nie odbieraj im godności. Nie nazywaj ich zwierzętami, bo to mi przywodzi na myśl najgorsze upodlenia człowieka. Język kształtuje świadomość, nie bądź piewcą "podludzi" To tylko gra. Spróbuj najwyżej swój cenny czas spożytkować na coś innego. Dobry film, książka itp.
 2. Biedny stary Graff
 3. Trolle w natarciu :D
 4. Witam. Grałem jakiś czas temu w War Thunder i bardzo zaimponowało mi tamtejsze rozwiązanie, polegające na możliwości wykorzystania kilku czołgów/samolotów w jednej bitwie. Chciałem zapytać, czy według Was takie rozwiązanie sprawdziłoby się w World of Warships? Zdaję sobie sprawę, że obecna formuła to niejako "dogmat" WG w kwestii ich gier, jednak zawsze można pogdybać. Jak wiadomo w WOWS , występuje obecnie duży problem campienia, który często niestety uniemożliwia sensowną, taktyczną rozgrywkę. Biorąc pod uwagę specyfikę WOWS-a, czyli duże rozmiary okrętów, mnogość dział oraz pojedynki artyleryjskie na dystansie kilkunastu kilometrów, wydaje mi się, że taka zmiana mogłaby się sprawdzić. Miałoby to przede wszystkim kolosalny wpływ na mentalność przeciętnego BBrajanka, który nie gra ofensywnie, bo nie chce paść w pierwszych minutach. Możliwość wejścia do bitwy danym okrętem np. trzykrotnie, znacząco zachęcałaby do "przełamywania frontu" i agresywnej rozgrywki. Wiadomo, że wpłynęłoby to na długość bitew, jednak moim zdaniem jest to zmiana na plus. Z resztą mi np. o wiele bardziej "smakuje" dłuższa bitwa, gdzie mogę użyć 3 czołgów, a nawet czasem samolot (świetna sprawa!), niż "trwoga" w 1 czołgu. Bitwy w WOWS są dłuższe niż w WOT, więc dodatkowo dochodzi aspekt irytującego czekania na "OKRĘT W BITWIE", którego perspektywa zniechęca do agresywnej rozgrywki. P.S. Ktoś wie, jak WG uzasadnia ideę oczekiwania, aż maszyna bojowa powróci z bitwy? W War Thunder nie trzeba czekać, a przynajmniej bardzo rzadko (grałem mało, nie znam "tajników")
 5. Ja po ostatnim patchu nie mogę wyłączyć czatu podczas bitwy. Klikam na X i nie ma wiadomości, że czat wyłączony. Nadal się "newsy" pojawiają.
 6. Witam. Chciałem zapytać, czemu nie ma w sklepie premium takich okrętów jak Nikołaj I Imperator oraz Arkansas Beta ?
 7. "Forumowe trolle otwierają nowy wątek" | Dla chętnych: Dopasuj użytkowników do postaci w klipie xD
 8. Dzięki :)
 9. Witam. Czy moduł +20% do odległości wykrywania torped sumuje się z perkiem o podobnych właściwościach? W sumie dawałoby to ok. 40 %
 10. Moja propozycja: Zróbmy bitwę lotniskowców na spółkę z Anglikami. Na pewno uda się zebrać skład 6 vs 6, a może nawet poszerzymy teamy np do 9 vs 9 - 3 CV + 3 CA + 1 BB + 2 DD na stronę (na przykład) Potrzeba tylko chętnych do sponsorowania dublonów. Myślę, że zwycięzcy ostatniego konkursu mogliby coś zakupić ;)
 11. Witam. Po ostatnim patchu nie mogę wyłączyć czatu podczas bitwy. Klikam na krzyżyk i nic, brak napisu, że czat wyłączony. Ktoś coś wie na ten temat? Z góry dziękuję.
 12. Witam. Mam problem ze startem gry. Po kliknięciu w oknie klienta gry na przycisk "GRAJ", włącza się loading i zostaje na etapie końcowym jak widać na załączonym obrazku. Jak mogę to naprawić? Z góry dziękuję.