Jump to content

destroyer_114

Beta Tester
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  297

About destroyer_114

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. destroyer_114

  Japon Kruvazörler

  Arkadaşlar şu an Japon kruvazör hattının 5. seviyesi olan Furutaka'dayım. Ancak Japon dalıyla ilgili şüphelerim var. Kruvazör kasmaya başladığımda birkaç premium Rus, İngiliz Warspite ve Alman Tirpitz dışında oyunda sadece Japonya ve Amerika ağaçları vardı. Bende torpillerinden dolayı Japon ağacını tercih ettim ve 5. seviyeye geldiğimde ara verdim. Şimdi tekrar başladım ve kruvazör anlamında pek çok seçenek var. Sizce Japonya'ya devam etmeli miyim ? Eğer etmeliysem Japon ağacı hakkında bilgi verir misiniz ?
 2. destroyer_114

  World of Warships - Çıkış Etkinliği

  Etkinlik güzel ama böyle poster, video gibi etkinliklerden ziyede oyun içi cüzi miktarda ödül alabileceğimiz şeyler düşünseniz daha iyi olur. Herkes video programlarıyla haşır neşir değil.
 3. Biraz şans ve fırsatçılıkla bişeyler yaptım. Doğru oyunsa ilk resimde epey canı olan bir Omaha'ya güzel bir torpido hediyesi verdim. İkinci resimde az biraz beleşçilik oldu. Alttaki resimde çarpı falan vardı.
 4. Ne adamsın be bozkurt reyiz. WoT forumunda kmt diye diye forumun artycisi oldun. Şimdide WoWs'da böcek ilacıyım diye dolaşmada yeni kardeşlerimizin aklını bulandırma. ​​ Hem bu forumda ConqGC imzasını kullanmanda ayrı bir şekil.
 5. destroyer_114

  *~~~~~TR-FİLO~~~~~*

  Beni de yazabilirsin.
 6. destroyer_114

  Gemi Fiyatları

  +1
 7. destroyer_114

  Gemi Fiyatları

  Öncelikle World of Tanks oynayan birisi olarak World of Warships'de kredi sistemine gerçekten hayranım. Önceleri gemi fiyatları çok aşağıdaydı ve gemi için gereken krediyi toplayana kadar gemi fiyatının neredeyse 2 katını zaten çıkarmış oluyorduk. Açık betada bu durumla biraz oynanmış ve fiyatlar yaklaşık 3 kat artmış. Elbette böyle bir şey gerekliydi ancak kademe III gemilerin bile parçası 150000 gibi meblağlara ulaşırken fiyatların birden bu kadar artırılması bence çok aşırı olmuş. En azından 2 kat artırılabilirdi. Bence fiyatlar en azından beta süresince biraz daha aşağı çekilmeli. Çoğu oyuncu memnun kalacaktır.
 8. destroyer_114

  inanılmaz damage

  CBT'de az oynamadım Kongo ile. Gerçekten çok sağlam topları olan bir gemi. Komutan bölgesini (ki bu citadel olarak geçer) vurursan gerçekten yüksek hasarlar atabilirsin. Bu Kongo'ya özgü bir şey değil yani. Tabi sağlam topları da olunca 23 k yemen normal.
 9. Vay be reyiz buraya gelmiş. İyi oyunlar.
 10. destroyer_114

  Genel Geri Bildirim

  Yahu torpidolar çok yakın atışlarda düşmanın dibine girince buhar olup uçuyor. Bu sorunu acilen düzeltin !
 11. destroyer_114

  Torpidolar

  Arkadaşlar bunları ben nasıl kullansam bilemiyorum. Şimdi bir kruvazör veya muhrip ile torpidoları yine uzaktan, yakından atarak isabet ettirebiliyorum. Ama uçak gemisinde bu iş iyice berbat bir hal alıyor. Ben atar atmaz adamlar dikey pozisyon alarak torpidoların arasından kıvrılıp geçiyorlar. Biraz taktik verin lütfen.
 12. destroyer_114

  Savaş Gemisinden Kalkan Uçaklar

  İnişi bırak daha düzgün olarak kalkmıyor ki. T'ye basınca bir anda ileri fırlıyor sonra geri gemiye dönüyor yine bir kaç ileri geri yapıp kalkıyor. Belki benim düşük ayarlarda oynadığımdan ama bir kaç düzenleme gelirse çok iyi olur.
 13. Yahu Bismarck premium gemi olarak mı gelecek ? Yeni geleceklerin yazılı olduğu gönderide gördüm. Hayallerim yıkıldı.
 14. destroyer_114

  Aircraft Kullanımı

  Şahsen oyunda zırhlıların belirleyici rolü olduğunu düşünüyorum.
 15. destroyer_114

  Kapalı Beta Daveti: İkinci Dalga!

  Nerden buldun bize de söylesene be kardeşim.
×