Jump to content

mfabi

Beta Tester
 • Content Сount

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12982

About mfabi

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. mfabi

  FO3 nábor

  Nábor ještě otevřen?
 2. Tam jsem si jen všimnul, že zavedou další měnu - elitní zkušenosti velitele, kam se ti budou ukládat ZK velitele při dosažení max. počtu 19 bodů. Jestli nebudeš přecvičovat nebo přerozdělovat - tak to bude další údaj kde se ti budou ZK hromadit. Mě jde o ZK u plně vyzkoumaných lodí. U tanků jde zapnout tlačítko a ZK elitního tanku jsou přesměrovány automaticky do posádky - nevím proč to nejde taky u lodí.
 3. Osobně, protože jsem línej hrát na test serverech, tak nebudu nějak kritizovat změny schopností. Proto novým schopnostem (a úpravám starých) dám čas. Taky nové uspořádání je otázkou názoru každého hráče. Pro mě by bylo nejdůležitější už do toho moc nezasahovat - protože mě nebaví již znova to přerozdělovat u všech kapitánů. V otázce kapitánů mě ale hlavně zajímá (jestli jsem to někde jinde přehlédl tak se omlouvám), kdy bude možno jak u jiných her WG (WOT a WoWs) převést nebo přesměrovat u elitních lodí ZK (které se mi jen hromadí a jsou mi k ničemu - určitě je nebudu převádět za dublony na volné - to si radši koupím PÚ), do posádky - tedy do kapitána. To je pro mě celkem zásadní otázka.
 4. mfabi

  Statistika obsahu kontejnerů

  Já se nestěžuji. První získaný kontejner při 2000ZK (nepočítám ty darované) jsem si dal losování a vytáhl jsem si tzv. superkontejner a v něm Arizona s kapitánem. Pak již vždy jen 5 vlajek.
 5. mfabi

  Arizona

  Já bych si ji nekoupil, ale dnes po updatu jsem po 2000 ZK dostal kontejner, nechal jsem si hodit kostkou a Arizona byla v doku.
 6. Já bych řekl, že to jaký máš obsah je vidět právě na WT vs WoT/WoWp. Já neměl problém hrát již umírající hru WoWp - ale bohužel její obsah proti WT je ostuda. Nemyslím tím jen počty verzí letadel ale že ve WoWp chyběli i zásadní typy. U tanků dávám přednost WoT, jednou příčinou je i obsah, i když WT má i jiné své problémy. Není to nic, z čeho bych si měl sednout proti WoT na zadek. U lodí čekám jak se to vyvine. doufám že mě to nepřestane bavit než příjdou lodě jako Hood, Bismark, Vittorio Veneto, Richelieu a hlavně i lodě z doby 1914 - 1916.
 7. Jestli dodrží to, že se chtějí spíše opravovat chyby a ne přidávat obsah, tak mě na EU serveru s prémiovým účtem už asi taky neuvidí (prémiový účet platím spíše jako příspěvek na vývoj, dokuď se mi hra líbí, ne kvůli postupu). Dle mě je blbost že ve hře chybí důležité evropské větve (Anglie, Francie, Itálie, bitevní lodě Německa s Bismarkem, že chybí větší počet bitevních lodí z období I.světové války a větvě bitevních křižníků). To že desítky jsou drahé, by mě tak nevadilo kdybych měl co expit. Já jedu jen křižníky a bitevní lodě, tak momentálně mám desítkové křižníky US a JP. Valím nové ruské křižníky a u bitevních lodí mám vyzkoumanou Montanu a Izumo. Už nemám kam spěchat, a tak někdy odjedu pár her jen kvůli vývoji a pak to vypnu. Taky by za první vítěství mohli dávat více expů, 1,5x mě moc do hry naláká když si vemu průměrnou dobu bitvy. Takže hru někdy ani nezapnu.
 8. mfabi

  Vlhká zpovědnice

  Tak asi zase tu máme chybu s velkým počtem lodí v rozsahu, a dlouhým časem spuštění bitvy.
 9. Zdravím, nevím jestli bych vyhovoval, jezdím většinou jen křižníky a bitevky, poslední dobou spíše ze zábavy jen nižší tiery, i když mám i pár desítek a vyzkoumané další lodě.
 10. mfabi

  Yorck

  První co mi přijde u tohoto křižníku nepříjemné, je až moc markantní rozdíl mezi parabolami střel HE a AP. Pro mě velice nepříjemné, pokuď často měním typ munice dle situace.
 11. mfabi

  Königsberk

  To není jen o HE a AP. Jednoduše kombinace děl a obratnosti mi umožňuje u této lodi bezproblémový souboj např. s Clevelandem. Dostává i HE municí solidní pecky. U 6 tieru to už není takový. Obratnost je jiná - tak je to jen na pancíři, a to není nic moc. Zkrátka tahle loď je parádní.
 12. mfabi

  Königsberk

  Bohužel, dle mě následní tier je výrazně horší. Konigsberk asi kvůli strojů Omaha a Murmansk je trochu OP. Dává na salvu dost pravidelně s HE přes tisíc HP. Bohužel následní tier - hrůza. Při podobném nástřelu salv je výslední DMG výsměch. Co nejrychleji dále, snad se to zlepší.
 13. mfabi

  Königsberk

  Zatím nevím co si o této lodi myslet. Buď je moc dobrá nebo má hodně štěstí. Dnešních pár her: http://mfabi.rajce.idnes.cz/WoWs/#obr1.jpg http://mfabi.rajce.idnes.cz/WoWs/#obr2.jpg http://mfabi.rajce.idnes.cz/WoWs/#obr3.jpg
 14. mfabi

  Tirpitz

  To jsem pochopil, že momentální situace při větší vzdálenosti je u USS BB dát tam HE granáty. Lepší aspoň nějaké DMG než žádné.
 15. mfabi

  Tirpitz

  Ta loď asi nebude problém, když jich bude méně ve hře. Ale myslím že ta loď není vybalacována. Nevím hodnoty pancíře a průraznosti, ale u japonských bitevních lodí není problém s Tirpitzem, ale USS jak Colorado tak North Carolina má problém s AP náboji.
×