Jump to content

R0bspierre

Players
 • Content Сount

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13382

About R0bspierre

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Žabáku, lze zjistit počet chatbanů svého účtu? Popřípadě kde? Na podpoře jsem nenašel odpovídající záložku na tento dotaz. Trochu si před odchodem chci zhodnotit celé svoje působení v téhle hře a tak mě to zajímá.
 2. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Žabáku, nechci se na nic zeptat, jen ti chci vlastně poděkovat. Díky tomuhle updatu jsem už konečně skálopevně rozhodnutý skončit s touhle hrou. Děkuji za odstranění posledních 5% co mě tu ještě držely. A přeji ti pevné nervy obhajovat kroky WG ke zničení další části stálé hráčské komunity. Zároveň všem také přeji pevné nervy, protože i slepý vidí, že se s každým dalším updatem stává z téhle hry, no......
 3. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Já už svůj návrh vznesl, s tím že je třeba je rozředit a podle určitých herních statistik je pak teprve pouštět dál. Pokud se nechceš učit, nechceš si zlepšovat statistiky a snažit se pochopit kooperaci s ostatními, pak nemáš nárok postoupit dál. Ale to je v rozporu s ekonomikou WG, takže se to nikdy nestane. Sám víš, jak to dnes na publicu vypadá a není to hezká vizitka pro tuhle hru.
 4. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Žabáku, WG se nepoučuje z chyb a na ty vrství jen další a další. Nedávno jsem si stěžoval jak kvalita hráčů jde strmě dolů a tohle je jen další krok k tomu tenhle odpad na publicu ještě rozplevelit dál. Bramborák který si zakoupí prémiovou loď, zajede pár misí a dostane několik lodí hezky od T6 bez práce a zkušeností. Navíc největší bolest hry - MM - tyhle bramboráky, nevím sakra proč, skládá většinou do jednoho týmu a to jsou pak bitvy k nezaplacení. Čím dál víc je okatější pravidlo WG, že kdo platí víc, ten jede. Jen tak dál. Máte nakročeno k nehratelnému publicu pro zkušenější hráče.
 5. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Za prvé je třeba hráče rozředit podle nějakých kritérií. Následně umístit do nějakých skupin a těmto nastavit pravidla. Např. nemůžeš si vyexpit sedmičkovou bitevku, pokud určité tvoje staty nemají jisté parametry a přes to nepojede vlak. Těm hráčům by také nebyl přístupné ani prémiové lodě na vyšším tieru, pokud by nesplnil limity. Zkrátka je nutit se zlepšovat. Ekonomika by také měla odměňovat hráče za kooperaci (spotování, tankování dmg.) Těch cest je několik, jen se nebát a trochu s těmi hráči pracovat a to i represivně.
 6. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Píchnu teď zase trochu do vosího hnízda všem zdejším hnidopichům zaplevelujícím každé fórum, ale nedá mi to. Což takhle začít pracovat s kvalitou hráčů? Není nic otravnějšího, než mít v týmu dítko, nebo tatíka s 250 bitvami na publicu a kupou prémiových lodí v přístavu, který nezná ani základní herní mechaniky. A což takhle mít takových polovinu v týmu, protože nějak záhadně je MM skládá většinou na jednu či druhou stranu k sobě. Když už jsou u hráče nějaké úrovně, na které postupuje a zastaví se u čísla 15, tak ať i na jejich základě a zpřísnění se zamezí takovým neumětelům kazit hry ostatním hráčům. Postupovat na vyšší úrovně by mělo hráče motivovat ke zlepšení výkonů, což se v téhle hře neděje. Osobně znám spoustu hráčů, kteří bohužel nechtějí nebo zkrátka neumí se zlepšit a hry s nimi jsou za trest. Hraji tuhle hru už nějaký ten pátek a neustále sleduji, jak hra kvalitativně upadá, což je při jejím potenciálu nesmírná škoda. Bohužel se mi zdá, že WG cílí na to jen pořádně vydělat (což na jednu stranu chápu,) ale na druhou stranu je to z dlouhodobého hlediska neudržitelné. Upřimně řečeno mě jako dlouhodobého hráče nic nemotivuje k pokračování, spíše kvalitou hráčské základny naopak demoralizuje a nutí k zamyšlení, proč vůbec pokračovat. Jak říká děda, po jednom křiklounovy prdel vody, ale kolik takových tu za tu dobu už asi je?
 7. - nedám WG ani korunu, protože aktualizaci od aktualizace ta hra je horší a horší? - nedám WG ani korunu, protože ještě pár podobných aktualizací a budu s tím bordelem končit? Těch možností jsou desítky :D
 8. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Zaznělo to tu už několikrát, ale nedá mi to a znovu se na to zeptám. WG ekonomika stále nenutí hrát hráče týmově, především DDčka. Když někdo nasvítí s torpédoborcem pro tým ranec dmg a v tabulce je druhý od konce, jeho reakce je samozřejmě taková, že v příští hře bude hrát sólo a nafarmí si mnohem víc než hrát pro tým. A aby toho nebylo málo, do hry se přidají OP nesmyslné DDčka jako Kitekaze a Harugumo, které hráče ani nenutí jezdit po tým, ale hodit si někde smoke a v klidu si čekat až nepřítele naspotuje křižník nebo bitevka. Tohle je otázka na zamyšlenou pro tým WG.
 9. R0bspierre

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Kombinace Halseyho + spojence + návalu adrenalinu = rovná se neuvěřitelný ohňostroj pro nepřítele.
 10. R0bspierre

  Friedrich der Große

  Tohle je největší s....a ve hře. Tahle loď je tak špatná, že vás rozebere i Colorado na sedmičce.
 11. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Neřekl bych, že hraju jinak a mechanika poškození i míření je mi vcelku známá. Ale tam, kde jsem byl s Mogami a jejíma 155 s IFHE nasázet přes 100k, teď se na to teď musím nadřít mnohem víc. Jak říkám, je to asi jen můj subjektivní pocit. Ale díky za odpověď. Dva dny přemýšlení a deset hodin nabírání odvahy. Pročpak?
 12. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Já mám zase osobně pocit, že být chytrolín na fóru, dnes dokáže kdekdo.
 13. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Mám skromný dotaz. Zdá se vám taky někomu, že HE teď nějak změkly? Nejsem teď s Mogami, Helenou ani Zaem schopný nastřílet takový ranec dmg jako před tím. Ale asi to bude jen můj subjektivní dojem.
 14. R0bspierre

  Pensacola

  Tak a máme tu cenu pro nejhorší EDIT po reworku US křižnků. Moje milovaná Pepsi se stala noční můrou. Děla změkla, nedělají žádný dmg, nabíjejí na šestém tieru 14 sec. a otáčení věží horší než na Myoku. Gratuluji WG k vytvoření dalšího exkrementu.
 15. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Cože? No jestli takhle uvažují ve WG, tak se nedivím, že zábava téhle hry klesá diametrálním způsobem dolů. Gratuluji všem podobně smýšlejícím jedincům s přáním nejbližší možné lobotomie, protože jediné co tahle myšlenka podporuje, jsou statické kempařské pozice za ostrovy, mapa plná smouků a naprosto nulová dynamika hry. Ekonomika a oceňování aktivních týmových hráčů by se měly velice rychle změnit, jinak tu máme WOT na druhou.
×