Jump to content

R0bspierre

Players
 • Content Сount

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12731
 • Clan

  [HORIM]

About R0bspierre

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [HORIM]

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. - nedám WG ani korunu, protože aktualizaci od aktualizace ta hra je horší a horší? - nedám WG ani korunu, protože ještě pár podobných aktualizací a budu s tím bordelem končit? Těch možností jsou desítky :D
 2. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Zaznělo to tu už několikrát, ale nedá mi to a znovu se na to zeptám. WG ekonomika stále nenutí hrát hráče týmově, především DDčka. Když někdo nasvítí s torpédoborcem pro tým ranec dmg a v tabulce je druhý od konce, jeho reakce je samozřejmě taková, že v příští hře bude hrát sólo a nafarmí si mnohem víc než hrát pro tým. A aby toho nebylo málo, do hry se přidají OP nesmyslné DDčka jako Kitekaze a Harugumo, které hráče ani nenutí jezdit po tým, ale hodit si někde smoke a v klidu si čekat až nepřítele naspotuje křižník nebo bitevka. Tohle je otázka na zamyšlenou pro tým WG.
 3. R0bspierre

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Kombinace Halseyho + spojence + návalu adrenalinu = rovná se neuvěřitelný ohňostroj pro nepřítele.
 4. R0bspierre

  Friedrich der Große

  Tohle je největší s....a ve hře. Tahle loď je tak špatná, že vás rozebere i Colorado na sedmičce.
 5. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Neřekl bych, že hraju jinak a mechanika poškození i míření je mi vcelku známá. Ale tam, kde jsem byl s Mogami a jejíma 155 s IFHE nasázet přes 100k, teď se na to teď musím nadřít mnohem víc. Jak říkám, je to asi jen můj subjektivní pocit. Ale díky za odpověď. Dva dny přemýšlení a deset hodin nabírání odvahy. Pročpak?
 6. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Já mám zase osobně pocit, že být chytrolín na fóru, dnes dokáže kdekdo.
 7. R0bspierre

  Otázky a odpovědi

  Mám skromný dotaz. Zdá se vám taky někomu, že HE teď nějak změkly? Nejsem teď s Mogami, Helenou ani Zaem schopný nastřílet takový ranec dmg jako před tím. Ale asi to bude jen můj subjektivní dojem.
 8. R0bspierre

  Pensacola

  Tak a máme tu cenu pro nejhorší EDIT po reworku US křižnků. Moje milovaná Pepsi se stala noční můrou. Děla změkla, nedělají žádný dmg, nabíjejí na šestém tieru 14 sec. a otáčení věží horší než na Myoku. Gratuluji WG k vytvoření dalšího exkrementu.
 9. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Cože? No jestli takhle uvažují ve WG, tak se nedivím, že zábava téhle hry klesá diametrálním způsobem dolů. Gratuluji všem podobně smýšlejícím jedincům s přáním nejbližší možné lobotomie, protože jediné co tahle myšlenka podporuje, jsou statické kempařské pozice za ostrovy, mapa plná smouků a naprosto nulová dynamika hry. Ekonomika a oceňování aktivních týmových hráčů by se měly velice rychle změnit, jinak tu máme WOT na druhou.
 10. R0bspierre

  Otázky pro WG

  Že za to nemůže WG? Ale může, a to dokonce docela velkou měrou. Výzvy, mise, úkoly...to všechno naučilo všechny ty poloprimáty jen posílat torpéda a schovávat se ve smouku. Týmovou souhru abys dneska pohledal. Ruku na srdce, kdo se dnes mimo divizi může spoléhat na to, že vám DD bude nezjištně a hlavně účelně svítit nepřátele, nebo vám poskytne smokecover, když ho budete potřebovat - nekonečný příběh zdejšího fóra.
 11. R0bspierre

  Balancovaný MM

  Největší sr...a téhle hry MM a její rozdělování hráčů....neuvěřitelné. Přesně kvůli tomu tahle hra stojí za vyližpr..l. Na jednu stranu zlaťáky a fialky a na druhou stranu odpad z publicku. Bravo WG, jen tak dál k znechucování hráčů.
 12. R0bspierre

  Aktualizace 0.7.2 - Všeobecná zpětná vazba

  Taky nás to v divizi všechny vykopalo ze hry a začalo to mikrolagy, řekl bych že někdy kolem 21:30 hod. plus minus.
 13. R0bspierre

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Od poslední aktualizace mě to také nepravidelně vyhazuje ze hry při načítání do bitvy, nejvíce pak při hraní v divizích.
 14. R0bspierre

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Není nad MM a jeho lentilkový svět.
 15. R0bspierre

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Nevím jestli si toho někdo všiml, ale emblém se neustále vrací do původní podoby, takže vámi zvolený se každou hru anuluje.
×