Jump to content

Rakle

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6791

About Rakle

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Rakle

  Wersja 0.6.1 - data aktualizacji

  To musi być coś lokalnego. Wczoraj grałem między 19 a 01 w nocy i logowałem się bez problemów
 2. Rakle

  Kto uważa że torpedy są ciut zadobre?

  Słabo raczej gram ale wiem jedno, jeśli dopuściłeś niszczyciel na odległość poniżej kilometra to jesteś sam sobie winien. Ponadto strzelanie do DDka z amunicji ppanc mija się z celem.
 3. Rakle

  Rózowe Okręty

  Swoją drogą liczba różowych rośnie lawinowo. Zdarzają się bitwy gdzie mam dwóch lub trzech takich "artystów"
 4. Rakle

  Aslain's WoWS ModPack Installer #11 (16-04-2019)

  Aslain Twoje ikonki tekstowe rozjeżdżają się. Czasem mam pustą linijkę między nickami graczy czasem dwóch graczy w jednej linii nałożonych na siebie.
 5. Rakle

  0.5.5

  Kara do wykrywania przy wystrzale na CA to 6 km http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/18874-podstawy-system-wykrywania/
 6. Rakle

  Omaha

  Nie gram już tym okrętem choć wciąż stoi w porcie, jednak z tego co pamiętam rzadko prowadziłem pojedynki na maksymalnym zasięgu. Dwie dodatkowe wieże dają niemal jeden okręt dodatkowo zatopiony w ciągu minuty i 4400 uszkodzeń więcej na salwę co w przypadku odpędzania DD jest dość istotne.
 7. Rakle

  Omaha

  Zyskałeś na maksymalnym zasięgu, ale straciłeś dwie wieże i w dodatku zwiększyłeś rozrzut... no nie wiem.
 8. Rakle

  Awaryjny restart serwera

  Widziałem dziś 600 krążowników czekających w kolejce, to było coś.
 9. Rakle

  Szukam towarzystwa do wieczornych bitew

  Ale to przecież z botami EDIT O koledzy byli szybsi
 10. Z tego co pisze na stronie mogłeś pobrać kod bezpośrednio po rejestracji produktu - był tam, nie było, nie zauważyłeś ? Sprawdź czy Twój moduł antyspamowy nie odsiał wiadomości z kodem. W razie problemów technicznych podano adres do suportu WG i tam pisz jakie "coś" dostałeś
 11. Rakle

  Nasze pomysły do gry

  Tak jak w przypadku samolotów z lotniskowca, chciałbym wiedzieć w jakiej odległości od mojego okrętu znajdują się samoloty z innych typów okrętów.
 12. Rakle

  Nasze osiągnięcia

  Smoku sorry ale CO U LICHA robiła reszta Twojego zespołu
 13. Rakle

  [Q&A] 02.03

  Pewnie mnie spalicie zaraz na stosie, ale czytając ten temat wydaje mi się, że ta gra po prostu normalnieje. Niestety normalnieje w kierunku gry zespołowej. Niszczyciele w obronie przed innymi niszczycielami oraz powracającymi do gry lotniskowcami wymagają asysty krążownika. Te z kolei nie mogą już bezkarnie palić BB do stępki, bo spora liczba DD wymaga ciągłej uwagi, a i pojedynczy krążownik niewiele dzisiaj może. Pancernik strzelający z maksymalnego zasięgu naraża się na grę w samotności, a to natychmiast przyciąga stada samolotów torpedowych i "niewidzialne" niszczyciele. Jedyne co bym szybko zmienił to ilość DD w grze, na rzecz... krążowników pod warunkiem, że operatorzy tych ostatnich zrozumieją, że nie tylko frag się liczy ale i wygrana całego zespołu. Oczywiście zdarzają się w grze jednostki wybitne które w pojedynkę wyciągną mecz, ale one radzą sobie bez względu na to co wymyśli WG. P.S. Zanim podłożycie ogień dajcie się pożegnać z żoną (dziś 8 marca)
 14. Rakle

  [Q&A] 02.03

  Wszystko się zgadza, jednak podpalenie lotniskowca uniemożliwia start i lądowanie samolotów, a wielokrotnie widziałem jak te zatapiały delikwenta już po zatopieniu samego lotniskowca właśnie dlatego że do samego końca można było z niego wystartować.
×