Jump to content

Bang_Bang_Bum_Bum

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,845
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8230
 • Clan

  [ZGZ]

2 Followers

About Bang_Bang_Bum_Bum

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 01/01/1917
 • Insignia
  [ZGZ]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Bang_Bang_Bum_Bum

  meh...

  I można se perki kapitana wybrać, i poradniki poczytać se można.
 2. Bang_Bang_Bum_Bum

  Kontenery - Dyskusja

  Drugi kontener dnia ten na węgiel, SK - 100 flag na exp kapitański
 3. Bang_Bang_Bum_Bum

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  W tym roku to ogólnie jakoś tak bez szaleństw jest. I my się jakoś mniej ekscytujemy, i dropy jakieś słabsze. Chyba za wcześnie z tą akcją wystartowali, ludzie jeszcze nie są nakręceni "gorączką świątecznych zakupów"
 4. Bang_Bang_Bum_Bum

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  5 małych, 1 średni i 1 duży - wynik: 2000 dublonów, Ashan, czy jsk sie ta azjatycka VI nazywa, reszta szmatki i camo. Czyli może być, ale bez szaleństw.
 5. Bang_Bang_Bum_Bum

  Zwiedzanie okrętów w Szczecinie

  Jak ktoś ma bisko to dzisiaj jes okazja, pozwiedzać kilka łajb w Szczecinie. https://www.wp.pl/?s=tech.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6322090960771201a
 6. Bang_Bang_Bum_Bum

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  A o kawalerii powietrznej nie słyszałeś? Wietnam te sprawy, oni co prawda z CV tak średnio i głównie na helikopterach, ale zawsze.
 7. Bang_Bang_Bum_Bum

  Na randomach nie da się grać....

  U mnie dzisiaj mie da się grać nie tylko na randomach, ale nic nie odpala... Wczoraj ok, komp stał, a dzisiaj po wows daje takie zwiechy przy odpalaniu, że tylko hard rset pomaga. Sprawdze zgodność plików jak nie pomoże to uninstal i sobie odpoczne troche od stateczków. No prosze, wiedziałem, że straszenie uninstalką coś da. Odrazu zaskoczył
 8. Bang_Bang_Bum_Bum

  Das Boot 2018

  Zdaje się ze wspólny jest tylko tytuł, tam gdzie znalazłem info jakieś pierdoły pisali. Ale ma być o ubotach - mam nadzieję, że nie w nowoczesnym niemieckim ujęciu ala "Tajemnica brokeback mountain"
 9. Bang_Bang_Bum_Bum

  Das Boot 2018

  Tak wyczytałem w necie, ale się nie upieram, po germańsku nie szprecham, to nie wiem co tam orginalnie naszrajbowali. Napewno są podobne momenty wykorzystane (np. Nocne forsowanie cieśniny) i motyw muzyczny.
 10. Bang_Bang_Bum_Bum

  Das Boot 2018

  Nowy serial na podstawie klasycznego Das Boot Od grudnia oficjalnie do obejrzenia. Jak ktoś poszuka w sieci to można już znaleźć pierwszy odcinek Zapowiedź
 11. Bang_Bang_Bum_Bum

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Temu to się byk ocieli... U mnie same farby i szmatki
 12. Bang_Bang_Bum_Bum

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Dziękuję bardzo Panowie
 13. Bang_Bang_Bum_Bum

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Ktoś, coś wie na temat CA VIII tieru IRIAN? Spotkałem wczoraj na randomie ale był za daleko i nawet nie miałem jak sie przyjrzeć, koleś pisał, że on nic nie może powiedzieć.
 14. Bang_Bang_Bum_Bum

  ŁODZIE PODWODNE.

  Pisz samo "podwodnych" bo zaraz dojdzie kolejnych kilka stron o tym czy te "podwodne" to są statki, okręty, łodzie, kajaki czy inne rowery wodne (w sumie to te pierwsze podwodne miały sporo wspólnego z rowerem wodnym).
 15. Bang_Bang_Bum_Bum

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To błąd, bo kupiłem wczesniej a widzę, można to potraktować, jako przedstawienie oferty handlowej z której nie chcą się wywiązać, ale pewnie w regulaminie gdzieś tam jest jakiś kruczek, że oferta sklepu nie jest ofertą w rozumieniu...
×