Jump to content

Bang_Bang_Bum_Bum

Weekend Tester
 • Content count

  1,784
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7579
 • Clan

  [ZGZ]

About Bang_Bang_Bum_Bum

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 01/01/1917
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

2 Followers

Recent Profile Visitors

647 profile views
 1. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ktoś pisał, że takie losowania to bardzo rzadkie przypadki. Przed chwilą 22K ludzi na serwerze, w kolejce kupa ludu, nie czekałem wcale klik w "bitwa" i już...
 2. Zachodniopomorska Grupa Zbrojna [ZGZ]

  Dopiero teraz, tak..
 3. Problemy z baterią dodatkową

  Jak pare dni temu grałem na testowym też zauważyłem, że zaznaczenie celu wymagało bardzo dokładnego "kliknięcia" na celu , czy to dla aa, czy dla pomocniczej, na normalnym nie mam tego problemu.
 4. Nowe stateczki

  No, tej "jednostki", która założyła temat raczej nie zaliczył bym do "pierwszego świata".
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W czołgach ponoć za 1 bitwę brytolami dzień premium.
 6. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Wiadomo, że najpierw pod LK, w innym razie nie miał by po co do kancelarii wracać...
 7. Lojalność - rekiny vs orły & żetony

  Ja dzisiaj dostałem propozycję po 3 bitwie i zrobieniu 272 punktów. Także zdaje się, ze jest pełna losowość.
 8. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Może ktoś wie o co chodzi. Wczoraj wszystko ok, a dzisiaj nie zalicza mi zadań, topie, zdobywam odznaczenia, wygrywam, a pktów "0"?
 9. Właśnie, się dowiedziałem, że jak urodziłem się w Polsce, to już do końca życia (nie licząc jakichś urlopów) mam tu siedzieć na dupie, i wybić sobie z głowy jakieś pomysły o przeprowadzce na stare lata w cieplejsze strony świata. Szkoda....
 10. Nowe kontenery z zasobami - łaska WG?

  Przecież, te farmienie węgla to nic innego jak zbieranie free expa na IX premki. WG jakoś nie miało problemu z rozdawaniem ich, to dlaczego miało nie przeliczyć sibie tego tak, żeby im sie opłacało. Gdzie tu sensacja?
 11. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany RapująceFistaszki, łobuz jeden popalił mnie trochę, strzelał na lewo i prawo, ale reszta jego drużyny nie stanęła na wysokości zadania. Poszły plusiki, kultura pełna.
 12. Nie. Odpowiedź brzmi - Bo rząd wydaje za dużo. Bo rząd dbał o to, by dziurawe prawo pozwalało wyłudzać miliardowe zwroty VAT-u. Polecam dzisiejszy tekst Witolda Modzelewskiego: No akurat jesli mnie pamięć nie myli, a jestem troszkę w temacie, ten Pan był głównym autorem ustawy Vatowskiej (fakt było potem mnóstwo zmiam) i szybko po jej uchwaleniu miałbardzo prężną kancelarie doradzajca gdzie sa luki w ustawie...
 13. Jeżeli, ktoś uważa, że wierchuszka Pis chce załatwić coś innego niż prywatne porachunki z przeciwnikami to jest albo ślepy, albo naiwny. Średni szczebel chce sie juz tylko jak najszybciej i najwięcej nachapać. Często słysze, że co by Piss nie zrobił, to za to, że nie wpuścili emigrantów to warto było, bo inaczej zalała by nas arabska dzicz gotowa w każdym momencie wysadzić nas w powietrze. Ja jakoś tych tłumów szturmujących nasze granice nie widziałem. A nawet jak by nam przysłali parenaście tyś. to założę się, że wystarczyło by nie zamknąć furtki w ośrodku i następnego dnia wszyscy deportowani siedzieli by już w raichu, wystarczy nie dawać socjalu.
 14. I tu jest pies pogrzebany, jak się nie obrócimy, to dupa z tyłu...
 15. No przecież nikt nie ukrywa, że budujemy system "powszechnej sprawiedliwości społecznej", w którym najważniejsza jest wola narodu. Nie obywateli tylko narodu, do którego nie zaliczamy wszystkich obywateli, bo niektórzy są niegodni i za mało "narodowi". W nowym systemie wszyscy będą syci i szczęśliwi. Władza dogodzi wszystkim, tylko nie odrazu, trzeba na to trochę czasu. Władza jest sprawiedliwa i zaczyna od najbardziej potrzebujących. Aktualnie najbardziej potrzebującym okazał się niejaki tow. Obajtek, któremu nie starczało do pierwszego i był najmniej zarabiającym prezesem Orlenu w europie. Zarabiał 1,6 M, a dzięki sprawiedliwej władzy zarabiać będzie 3,2M. Teraz już bez wstydu będzie mógł się pojawiać na europejskich salonach. Na Janusza Kowalskiego też przyjdzie czas, ale w odpowiedniej chwili, przed nim w kolejce jeszcze kilku przymierających głodem tow. ze spółek z udziałem skarbu państwa.
×