Jump to content

sturmovikgsp

Alpha Tester
 • Content Сount

  256
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About sturmovikgsp

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. sturmovikgsp

  MM na VIII tierze

  Eeeee. Jakoś nie widzę problemu na większośći T8 gdy muszę walczyć z T9 i 10. Jak napisałem na większości T8, bo są okręty które są po prostu kiepskimi T8. W Wows masz naprawdę duże szanse walcząc z przeciwnkiem +2T, to nie czołgi.
 2. sturmovikgsp

  Hindenburg czy Moskwa

  Hindenburg, Moskwa się nie umywa.
 3. sturmovikgsp

  Fajnie sie bawi WG z tyli losowaniami

  Bo to Hindenburg
 4. sturmovikgsp

  Kontenery CZARNY PIATEK

  No to ja na 8 kontenerów same kamuflaże i raz freexp. Urodzony pod szczęśliwą gwiazdą
 5. sturmovikgsp

  Seattle

  To ja jestem jakiś dziwny, bo mi seattle podobał się bardzo. Przeszedłem całego z dużą przyjemnością, odpowiadał mi styl gry nim, który przypomina mi granie Ibuki którego też bardzo miło wspominam. Powiem więcej sprzedawałem Seattle z żalem. Jeśli ktoś lubi okręt który jest bardzo wymagający i nie wybacza błędów jak Ibuki czy NW będzie zadowolony. Mega wyników na nim nie zrobimy, ale dobre bitwy też się zdażają.
 6. sturmovikgsp

  Musashi

  Dokładnie. Musashi często ląduje na T7 i super zabawne jest gnębienie bbków z tych tierów. Gdynym miał Yamato na Musashi też bym się zdecydował. Moim zdaniem warto. Jednak uprzedzam, że po reworku CV będzie ciężko. Brak AA da kapitanom Musashi w kość. Po paru miesiącach i nerfie CV (....) sytuacja wróci do normy, ale na początku na 100% będzie CV w każdej bitwie, a Musashi będzie ich priorytetowym celem. Chyba, że masz z kim pływać w dywizjonie z jakimś AA krążownikiem wtedy luzik, mogą Ci naskoczyć.
 7. sturmovikgsp

  Musashi

  Warto jeśli nie planujesz grindu Yamato. 460mm dają masę frajdy. Troszkę się pewnie zmniejszy przyjemność grania po reworku CV, bo AA to my tutaj praktycznie nie mamy, a lotnisk przynajmniej na początku będzie sporo. Zarabia dobrze, a z camo i flagami b.dobrze. Mi się gra świetnie.
 8. sturmovikgsp

  Jean Bart

  Miałem dzisiaj ten sam dylemat/ Wybrałem Salem i jestem zachwycony. Z dopasowanym do siebie bulidem ten okręt wyciąga bitwy. Zarobki bez rewelacji, ale od tego mam Musachi i premki niższego tieru. No i do tego do Salema może doczekamy się modułu legendarnego.
 9. sturmovikgsp

  USS Salem

  Typowa premka
 10. Piwa mu polać. Mnie też od tych krzaczków już oczy bolą
 11. sturmovikgsp

  Maraton Indianapolis błąd

  Racja, działa. Do zamkniecia
 12. sturmovikgsp

  Maraton Indianapolis błąd

  Po wykonaniu pierwszej misji maratonu i odchaczeniu jej w "głównej misji" po kilku godzinach się zresetowała i teraz widnieje od nowa, a w głównej brak zaliczonej jakiejkolwiek misji z maratonu.
 13. sturmovikgsp

  Oficjalny koniec BB/BC

  Teraz jest ok, tzn coś idzie w dobrą stronę z mniejszą ilością pancerników w bitwach. Dlaczego nie wiem. Narazie jest sporo CA, bo BB jest mniej, ale widzę to tak. Co raz więcej CA poskutkuję zmniejszoną populacją DD, a to z czasem przyciągnie więcej BB.... I tak będzie po 3-4BB, 2-3 DD i reszta CA i będzie gitara.... przez jakiś czas. Ogólnie mi spam HE, AP z krążowników nie przeszkadza, większe wyzwanie jak się gra pancernikiem, ale pomysł z kopnięciem w d*** RNG mi się podoba. I jeszcze słowo odnośnie spamowanie krążowników, dla mnie to działa tak, że jak płynę pancernikiem to chętniej lecę do przodu chcąć skrócić dystans do spamujących krążków by im szybciej cyte wsadzić by się odpie****. Więc kolejny plus, koniec BB na skrajnych liniach mapy ;)
 14. sturmovikgsp

  Wspierajmy się :)

  kliknięte
 15. sturmovikgsp

  "Rankingowy sprint"

  Obiecałem sobie, że pociągne do pierwszego stopnia w tym sezonie, ale po 5 bitwach już mnie szlag trafia. Nie na moje nerwy chyba.
×