Jump to content

sturmovikgsp

Alpha Tester
 • Content Сount

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About sturmovikgsp

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. sturmovikgsp

  USS Alaska

  Czekałem, czekałem, czekałem.... wymieniłem za free exp i... szału nie ma.
 2. sturmovikgsp

  USS Salem

  Salem tylko do agresywnej bitwy. Zasięg, albo górki to raczej pomyłka przy tym okręcie.
 3. sturmovikgsp

  Free XP

  Azuma za free xp?
 4. sturmovikgsp

  Diver 1313

  Ne bez powodu na bitwy rankingowe mówi się "bitwy rakowe", bo z nerwów i irytacji raka można dostać. Jedyna metoda na ten sezon to bez nerwów, agresywnie, ale skupiać się tylko na swoim wyniku, a nie na wygranej. Zazwyczaj połowa teamu to ameby. Pies ich trącał. Tym sposobem podczas przegranej w 99% będziesz na topce i nie stracisz gwiazdki, albo wygrasz bitwę. W randomy i tak obecnie nie ma po co grać więc masz czas oswoić się. I tak jak pisałem najlepiej jak te 180-200k dmg na bitwę to wtedy gwiazdki nie stracisz. Polecam do tego Jutlanda z boostami do naprawki + jego naprawka i sonar robi swoje.
 5. sturmovikgsp

  Diver 1313

  Trudno się nie zgodzić, grając czymkolwiek na rankingach ciężko zrobić dmg mniejszy niż te 120k... A by nie stracić gwiazdki nie mówiąc o wygranej w tym sezonie gwarancje daje dopiero te 180-200k...
 6. sturmovikgsp

  Diver 1313

  6x6 to nie 12x12. Oznacza to nie mniej nie więcej, że od pojedynczego gracza zależy znacznie więcej niż na randomach. Obecny sezon różni się też tym od wcześniejszych, że jest w wyścigu zbrojeń co daje więcej możliwości taktycznych i promuje dobrych graczy którzy potrafią zagrać agresywnie i być w tym skutecznym. 22 przegrane na 26 bitew - jeden wniosek. Nie jesteś na tyle dobrym graczem by mieć duży wpływ na wynik bitwy w obecnej formie trybu rankingowego.
 7. Okręty, nie statki. Na chwile obecną są bitwy rankingowe bez CV w które można sobie pograć. CV, albo wypadają z gry, albo pojawiają się 1 na 10 bitew, w innym wypadku raczej nie będę grał. Ciągły i dowolny spot niszczy całkowicie grę niszczycielami, zaburza grę krążownikami i ogólnie pozbawia rozgrywkę jakiś większych aspektów taktycznych. Teraz jest młócka która nawet w połowie nie przypomina tego jak wyglądały bitwy z przed reowrku.
 8. Czyli akurat wtedy kiedy było o tym mówione od 2 miesięcy?
 9. sturmovikgsp

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Cały ten rework sprawił, że tryb rak rankingowy jest przyjemniejszy do grania niż randomy.... A tak na temat samego reworku z pozytywnych zmian na pewno będzie to, że wreszcie mam czas pograć w Resident Evil 2. Gdyby Wows ciągle był grywalny byłoby ciężko.
 10. sturmovikgsp

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jeden plus nowych CV jest taki, że gra nimi jest w uj nudna i niesatysfakcjonująca, a to oznacza, że będą tak samo popularne jak miesiąc temu i wszystko wróci do normy.
 11. sturmovikgsp

  Zmiany w systemie radarowania, UI i zalaniach.

  Nerf zalań to raczej tylko i wyłącznie żeby ograniczyć moc nowych CV, które jak chcą mogą Cię zalewać do *edit śmierci, bo AA nie robi im NIC (jeśli omijasz flaki). W ten sposób z mega samograjów idiotoodpornych OP CV, dzięki mniejszym zalaniom pozostają tylko mega samograje CV. Niestety rykoszetem (znowu) dostają niszczyciele, którymi grając planowanie zalań i obserwowanie czy wróg wykorzystał naprawkę jest jedną z najważniejszych taktyk pozwalającą niszczycielom mieć duży wpływ na przebieg bitwy. Teraz uj z tego. Zalania nic nie dadzą, radary po nerfie dostają buffa (sic!) i jeśli gracz sterujący CV będzie miał chodź odrobinę doświadczenia będzie mógl spotować niszczyciele kilkanaście razy na bitwę, bo ma hipersoniczne rakietowe samoloty które i tak zdążą zaatakować coś większego w międzyczasie. Przez ostatnie lata wszystkie zmiany z WoWs chwaliłem, ale to co wynika z reworku CV ma szansę zabić grę. Jedyna nadzieja w tym, że po początkowym boomie na granie nowymi lotniami szybko się znudzą, ale nerf dla DD pozostanie. Według mnie zamiast tego jak wygląda gameplay lotniskami po reworku, lepiej byłoby je całkowicie wywalić, a pozostawić jako 4, albo nowy 5 perk np możesz wezwać samoloty z CV jeśli drużyna przeciwna ma 300 pkt przewagi. Co do samego nerfu radarów, nie ma mowy o żadnym nerfie, a raczej o zmianie mechaniki. Nie ukrywajmy to nie jest nerf, a buff. Mam nadzieję, że WG wycofa się z nerfu zalań, ale wiem, że to jedyna droga by osłabić lotniskowce więc... Pozostaje ewentualny buff dla obrażeń zadawanych przez torpedy. Tak by od T8 w górę jak dostaniesz dwie torpedy idziesz na dno i tyle. Inaczej klasa okrętów dająca najwięcej funny i satysfakcji z epickich momentów stanie się praktycznie nie grywalna.
 12. sturmovikgsp

  Informacja o problemach z serwerami - oficjalne stanowisko WG.

  Zero problemów, gram codziennie o różnych porach i przez przynajmniej ostatni miesiąc nic się nie działo.
 13. sturmovikgsp

  USS Salem

  Ewentualnie jak się nie pali wstrzymaj się i poczekaj. Może Azuma będzie za węgiel.
 14. sturmovikgsp

  USS Salem

  Taki sam jak Des, pomijając gorszy radar, ale za to lepszą naprawkę.
 15. sturmovikgsp

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Obejrzyjcie sobie jeden z ostatnich filmów Notsera a propo tego jak można nauczyć unikać obrażeń od flaków. 99% obrażeń... Żeby ten cały rework nie zaszkodził grze tak bardzo jak pewne zmiany swojego czasu w WoWp...
×