adamL555

Players
 • Content count

  1,515
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8794

About adamL555

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday
 • Portal profile adamL555

Profile Information

Recent Profile Visitors

697 profile views
 1. Na serwerze testowym widać było, że płyną inne torpedy, o ile dobrze pamiętam, to były oznaczone kółeczkami.
 2. Pomogło przeinstalowanie gry, na razie gram bez modów, bo mam obawy o zwiechy.
 3. Wczoraj udało mi się zdobyć ten okręt i zdążyłem jeszcze nim zagrać (chociaż było już późno wieczorem), ale niestety torped głębinowych nie udało się sprawdzić, bo w drużynie przeciwnej było 5 ddków + 1 krążek i 1 CVka (w mojej tak samo).
 4. Ok, dzięki. Sprawdziłem zaraz po bitwie i nie było nic, a zaraz później poszedłem grać na testowy, mam w nosie takie bitwy. Pozdrawiam.
 5. Spotkałem dywizjon mieszany @Aleksy49, @Dna_2014, @iBassGT. Plusy poszły tylko ode mnie. Ale mi się drużyna trafiła, ja pier.....
 6. Klan [ZGZ] awansował dzisiaj do ligi Sztorm. 5 wygranych bitew pod rząd, 3 pierwsze bitwy z baraży wygrane.
 7. Dzisiaj bardzo udany dzień. 5 wygranych bitew po rząd i jest liga Sztorm, baraże 3 wygrane.
 8. Dzisiaj dobry dzień. Wynik 6:2.
 9. Zajrzałem do sklepu i mało z krzesła nie spadłem: https://eu.wargaming.net/shop/wows/main/7415/
 10. Następny zapracowany pyta: czy De Grasse jest przeceniona i jeśli tak to w jakiej cenie jest dostępna??
 11. To, że na testowym są takie nagrody a nie inne, nie oznacza, że na zwykłym serwerze też takie będą. Pożyjemy, zobaczymy...
 12. Generalnie nie korzystam na tym kompie z innych aplikacji, czasem streamy i twitch, ale tam nie zawiesza się. Tego direktx to nie wiedziałem gdzie sprawdzić, bo coś o tym czytałem. A gra zawiesza mi się zarówno na zwykłym kliencie jak i na testowym. OK, dzięki, jakbyś miał jeszcze jakieś podpowiedzi to będę wdzięczny.
 13. Od czwartku mam następujący problem z grą: zaczęło się na serwerze testowym, a później przeniosło się na zwykłego klienta. Gra zawiesza się, ale tak nietypowo, że robi się czarny ekran, włączanie i wyłączanie monitora nie pomaga. Przełączanie pomiędzy aplikacjami (Alt+Tab) nie działa. Gdy graliśmy klanówkę, słyszałem kolegów z discorda (po zawieszeniu), a oni mnie, jednak dźwięków z gry nie było słychać. Musiałem zrobić twardy reset, żeby odpalić grę jeszcze raz i po kilku lub kilkunastu minutach grania sytuacja powtarza się. Komputer był w piątek u fachowca od komputerów, który zaktualizował mi wszystkie sterowniki oraz pobrał aktualizację do Win 10 i uważał, że powinno być już OK. W sobotę było OK, a w niedzielę już nie. Ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
 14. A właściciele okrętu mogą go odsprzedać za dublony.
 15. Na fejsie czytałem, że misja jest na razie zbugowana i CVka nie pojawia się.