adamL555

Players
 • Content count

  1,115
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7713

About adamL555

Profile Information

Recent Profile Visitors

151 profile views
 1. Mamy nadzieję, że do wygrania w jakiejś kampanii, a nie w sklepie.
 2. Nagrody za test 0.6.8 są do odbioru.
 3. W aktualizacji 0.6.9 czas dymu miał się skracać w zależności odo ilości strzałów i kalibru dział, ale na razie wycofali się z tego.
 4. Ale żeby to zrobić musiałbyś mieć sporo okrętów elitarnych i nabity na nich exp.
 5. Pracownikom WG weekend jeszcze się nie skończył.
 6. Oglądał już ktoś film pt. "Dunkierka". Jakie wrażenia, bo się zastanawiam czy warto iść.
 7. Ty zatonąłeś, ale Twój przyboczny zrobił Wam bitwę, chociaż to Nurnberg z Waszej drużyny zajął nam podstępnie capa. Tak, tym razem plusiki poleciały w obie strony.
 8. dubel
 9. Rosyjskie i amerykańskie krążowniki od VIII tieru, a także premki: Belfast, Atlanta, Indianapolis, Missouri. Brytyjskie krążki od VIII tieru, ale mało kto bierze radar zamiast dymu.
 10. Tu kolega podał jak zmienić na polski.
 11. Spotkani Chors i Dark_Havoc. Chors zrobił im bitwę.
 12. Spotkany w bitwie Greyshark, po przeciwnej stronie. Team trafił mu się beznadziejny, dostał pochwałę po bitwie, jednak tradycyjnie bez wzajemności.
 13. Dzięki, zmieniłem i zalogowałem się do gry, gdy nagle wywaliło mnie do ekranu logowania, to sobie myślę, że to przez tą zmianę, ale na szczęście nie, to serwer RU padł. Mam nadzieję, że gra będzie działała stabilnie.
 14. ARP już raczej nie będzie, ale może będzie coś innego. @Reksiu3 przegapiłeś ARP, a były przez cały poprzedni rok do wygrywania.
 15. Jakie macie osiągnięcia na "Operacji Dunkierka". Pytam z ciekawości, ile można wyciągnąć na tych bitwach. Wbite tylko 4 gwiazdki, ale i tak dużo lepiej niż wczoraj.