Jump to content

Carl_Marsalis

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4385
 • Clan

  [PL_CU]

About Carl_Marsalis

 1. Carl_Marsalis

  Prinz Eitel Friedrich

  Uhm czyli dałem ciała. No nic, dzięki za info.
 2. Carl_Marsalis

  Prinz Eitel Friedrich

  Czy ktoś z Was wie, dlaczego zniknęły te misje? miały być przedłużone o tydzień a dzisiaj jest wtorek raptem. Zostało mi już bardzo niewiele żeby zdobyć tego bb'ka, dzisiaj miałem go zdobyć a tu odpalam rano grę i zonk.
 3. Carl_Marsalis

  Fps

  Siema Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak drastycznie mi klatki spadły? z ok. 70 do ok. 30? brak programów w tle, speed test zrobiłem i jest ok.
 4. Carl_Marsalis

  O co chodzi?

  wiem, wiem, czytałem. jeśli jest tam coś o tym to po prostu do tego nie dotarłem
 5. Carl_Marsalis

  O co chodzi?

  Czaję, dzięki
 6. Carl_Marsalis

  O co chodzi?

  Siema Zdarza mi się to nie po raz pierwszy (fakt faktem w sumie rzadko) ale sytuacja wygląda tak: gram sobie bitwę rankingową Independence, po przeciwnej stronie japoński cv tego samego tieru (ryouio chyba czy jakoś tak, nieważne), w każdym razie typ wylatuje mi 5 eskadrami - 1x myśliwce, 2x torpedowce, 2x bombowce. Czy to jakiś perk kapitana że ma ich tyle?
 7. Carl_Marsalis

  Dzisiejsza aktualizacja

  to dobrze, to znaczy niedobrze ale dobrze że nie jestem jedyny if u know what i mean;] zapewne jakiś bug w aktualizacji, mam nadzieję że to poprawią;]
 8. Carl_Marsalis

  Dzisiejsza aktualizacja

  domyślam się ale i tak ide do roboty więc teraz nic nie zdziałam
 9. Carl_Marsalis

  Dzisiejsza aktualizacja

  No nie mam takowego, jest tylko 0.5.2.0 i 0.5.3.0 i przyznam że trochę mi się nie chce od początku ściągać i instalować, daj znac Taczu jak Ci poszło;]
 10. Carl_Marsalis

  Dzisiejsza aktualizacja

  Witam Po dzisiejszej aktualizacji, po paru sekundach od rozpoczęcia bitwy wywala mi grę do windy, za kazdym razem. Ktos z was ma tez ten problem? Wczesniej wszystko smigalo jak złoto.
 11. Carl_Marsalis

  Co z tą flotą?

  Wiem wiem, niemniej jednak ceny są lekko kosmiczne;]
 12. Carl_Marsalis

  Co z tą flotą?

  A dublony to rozumiem że tylko i wyłącznie za kasę można zdobyć? Ja wiem że gra darmowa i trzeba na czymś zarobić ale wpienia mnie idea płacenia za każde dodatkowe miejsce na okręt, itp, itd
 13. Carl_Marsalis

  Co z tą flotą?

  Kumam;] dzięki wielkie za szybką i wyczerpującą odpowiedz
 14. Carl_Marsalis

  Co z tą flotą?

  Siema Nowy jestem i najwyrazniej nie ogarniam jeszcze tematu i w związku z tym mam pytanko, a w zasadzie dwa: można jakoś pograć polskimi okrętami? (coś mi się obiło o uszy że można) a po drugie to gdzie kurde jest brytyjska marynarka wojenna? pojawi się jakoś pózniej czy też w ogóle jej nie ma?
×