Jump to content

Tomy_PL

Beta Tester
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1541

About Tomy_PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. 1. W kwestii przedmówców nie śmiem się nie zgodzić - opowiadanie/recenzowanie czegoś czego się "w rękach nie trzymało" i bazowanie tylko na opisie papierowym jest, jak powiedzenie, że "tylko Mercedesy się nie psują" samemu jeżdżąc dużym Fiatem 2. Odnośnie polskiej bandery - Panowie, nie przesadzajmy. Do nie jest symulator, a raczej "arkadówa".
 2. Tomy_PL

  Blaski i Cienie

  Ktoś tu pomylił rodzaj zabawy WOWS to nie symulator!
 3. Tomy_PL

  Lag podczas gry, a było tak pięknie!

  Podobny opisywany do mojego problem w anglojęzycznej części forum: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/12440-massive-lag-issues/
 4. Tomy_PL

  Lag podczas gry, a było tak pięknie!

  Dzięki Panowie. Wszystko jasne. Zaciskam zęby i idę polować ;)
 5. Tomy_PL

  Lag podczas gry, a było tak pięknie!

  Dziękuję. Zobaczę jak to się dzisiaj będzie zachowywać. Pozdrawiam.
 6. Tomy_PL

  Co wybrać na początek?

  Nie do końca się zgodzę. Porównaj siłę ognia Murmańska, o której wspomniałem nie bez przyczyny ;)
 7. Tomy_PL

  Lag podczas gry, a było tak pięknie!

  O kurde .. i nie masz lagów uniemożliwiających grę?
 8. Tomy_PL

  niewidzialne niszczyciele

  Potwierdzam to co piszą przedmówcy .. sytuacje ze znikającymi niszczycielami podpływającymi na odległość 1,5 km bez żadnych zasłon to standard i mam nadzieję, że w wersji końcowej zostanie to naprawione.
 9. Witajcie! Zwracam się do Wilków Morskich z pytaniem - czy Wy również odczuwacie niepokojące zjawisko, że główny serwer WoS, na którym testujemy grę ostatnimi czasy przechodzi drobny kryzys? Gram od samego początku dostępu do bety (gra moim zdaniem będzie hitem wśród darmowych MM), ale niestety obawiam się, że do beczki miodu wpadła łyżka dziegciu. Po tygodniowej przerwie od dwóch dni borykam się z problemem strasznych lagów (ping pow 70-80ms), które skutecznie psują zabawę i zniechęcają do rozgrywki (cofki animacji, mikrosekundowe freezy). Mam czystą sieć (60/2), system bez żadnych bonusów w postaci trojanów, malware'ów i innego dziadostwa, inne gry sieciowe działają bajecznie (Win7 64bit, i7 3770, 16 GB RAM, GTX 770OC, gra na dysku SSD), nic nie było modyfikowane, gra w max detalach, stałe 60 FPS, aktualne sterowniki i .. jest koszmar. Pech chciał, że problem z pingami pojawił się w dniu zakupu Premium'owego Murmańska i jeszcze nie mogę się nim nacieszyć. Zauważyłem dziwną przypadłość - jeszcze tydzień temu pingi nie wykraczały poza limit 40ms, a od wczoraj 58-70 ... upsss. Kolega (również Wilk Morski) podesłał mi czasowe rozwiązanie polegające na modyfikacji parametrów sieciowych wewnętrznej karty sieciowej komputera, który tylko połowicznie przyniósł rezultat (lagi pojawiąją się znacznie rzadziej). Szukam potwierdzenie - czy część z Was ma podobne spostrzeżenia?
 10. Tomy_PL

  Co wybrać na początek?

  Na pewno nie iść od razu w Japońskie niszczyciele .. początkujący szybko się zrazi. Na pewo warto odżałować 2500 kredytów i kupić Murmańsk z V tieru USSR- wyśmienity krążownik, który gwałci rabuje w biały dzień Warunek ... trzymać go na odległość 12-14km od silniejszego wroga i męczyć siłą oraz prękością wymiany naszego ognia!
 11. Tomy_PL

  Witajcie na pokładzie!

  Witam wszystkich morskich piratów
×