Jump to content

_Alie_

Beta Tester
 • Content Сount

  1,675
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5354
 • Clan

  [EMU]

5 Followers

About _Alie_

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia
  [EMU]

Recent Profile Visitors

1,225 profile views
 1. _Alie_

  Co zrobić, żeby mieć tyle samolotów??

  Zaznaczyć je i nacisnąć "F".
 2. _Alie_

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Brawo za rozgrzebanie tematu który(na szczęście) umarł śmiercią naturalną.
 3. ScFi, Fantastyka i Anime to jednak nie to samo, ale prawda. Nie pasuje to do gry próbującej oddać charakter bitew morskich, chyba że jest to gra WG :D Coś by się znalazło np Zipang. Jest parę produkcji oddających o wiele lepiej klimat ww2 na pacyfiku, ale nie są tak popularne jak Azur Lane, Kancolle czy Arpeggio. Tzn? Już kooperowali? Taa tu się zgodzę, aczkolwiek Takao im się udał, mimo braku kamo da się nim grać.
 4. No ja bym nie liczył. Prędzej pojawią się w grze w formie premek niż drzewka. Bardziej im się opłaca sprzedać low tiera za te 20 zeta, niż wrzzucać darmowy kontent. Oprócz ostatniego Azure Lane który był wieki temu, był jakiś jeszcze międzyczasie? Niestety nie :( Taak... dba o te swoje warzywka, aby rosły zdrowo, żeby potem można było na nich zarobić :)
 5. _Alie_

  Jak wysłać kilka szwadronów z lotniskowca?

  Naciskasz 2 potem F i startują. Potem 3 i F, 4 i tak dalej
 6. _Alie_

  Taranowanie

  Wrzucałem co prawda to kiedyś ale... idealnie się nadaje do tego tematu. Tak naprawdę cholera go wie jak to wszystko działa.
 7. _Alie_

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  Nikt przy zdrowych zmysłach się tym szrotem nie wozi, nawet 🍅 wiedzą że ten okręt to dno kilometr mułu. Tu nie ma co rekompensować, bo nikt kto posiada choć trochę dumy (i choć trochę szarych komórek)tego nie kupi.
 8. Splint CV branches is stupid idea, arcade mode is boring like hell, and u delete ships from game without any reason, u dont want to give our money back for premium ships that u wanna fucked up(i don't need dubloons, and i don't wanna them), and u don't care about what we say about that. gg wg In next episode WG game "The WoWs": What else stupid ideas u have for us?
 9. Już niedługo, w kolejnym odcinku Kabaretu "WoWs" by WG:
 10. _Alie_

  ŁODZIE PODWODNE.

  Owszem nie. To już popłynąłeś. Poza tym nigdzie nie napisałem że jest inaczej, ale dobra, niech będzie po twojemu.
 11. Ok, mój błąd. Przeczytałem tylko te powody. już widzę te teksty na czacie: :CV SMOKE ME" albo "CV!!! I HAVE 4 FIRES! FIX ME!" To jest jeszcze głupsze.
 12. Też mi się wydaje że tak będzie patrząc na politykę wydawania przez WG premek. Też prawda Typu Hiei Tak czy inaczej, idea wywalania contentu pod pretekstem wielkiego reworku, "bo tak będzie dla was lepiej" jest dla mnie niezrozumiała i durna. Ludzie zrobili shitsztorma, to teraz się tłumaczą.... EDIT: I czym one mają się różnić? Jeden będzie samolot więcej? Nie rozumiem tego pomysłu...
 13. Tak, masz rację ale... w IJN już armii klonów takiego Hiryujuż nie zrobimy, bo Okręty nawet w obrębie klasy różniły się między sobą dość zauważalnie :) Chyba że WG na to pójdzie i zrobi parę kopii Hiryu nazywając je np. "Shinigami", "Baka" albo "Nani?"
 14. _Alie_

  ŁODZIE PODWODNE.

  Nie właśnie, to jest kwestia nudy. W każdym zawodzie technicznym masz słowa które według waszych zasad nie istnieją. Poza tym dyskusja tyczy się Statków i Okrętów oraz ich poprawiania, a nie "Łódek", "Łódeczek", "Pływaków", "Kapoków", zasad ich pisowni, czy istnieją w takiej, czy innej książce. Powiedział to człowiek, który nigdy nikogo nie poprawiał, bo uważał że to jest bez sensu.
×