_Alie_

Beta Tester
 • Content count

  1,335
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3667

5 Followers

About _Alie_

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday
 • Portal profile _Alie_

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. To co jest dla nich normalne, dla nas jest dziwne, i na odwrót. Różnice kulturowe, nic więcej.
 2. Radek prosił o wyjaśnienie jednej rzeczy, a ty walisz całą ścianę nie na temat, i jeszcze nam mówisz że jedziemy z offtopem.
 3. 1. Mówisz o karciance? Nawet całkiem fajna ale niestety tylko po dzapańsku :( (Podobno idzie zrobić ang UI ale aż tak na tym mi nie zależy) 2. Jest tak jak mówisz. Aczkolwiek autor albo sam się pomylił albo specjalnie je wstawił. Abstrahując jest to mniej więcej wyjaśnione o co chodzi :) Pojechałeś po bandzie, tym i resztą tekstu.
 4. No to lecimy: Yuudachi - Personifikacja niszczyciela z drugiej wojny o tej samej nazwie Występuje w grze karcianej Kancolle która w Japonii jest cholernie popularna, ale w Polsce nie dostępna z powodu ograniczeń regionalnych. Jej charakterystyczną cechą jest kończenie każdego zdania słowem "poi", z resztą.. zobacz sam. Ludziom tak się spodobała ta postać, że chwycili bakcyla na punkcie "poi" POI! PS: Hitler zgodził się pomóc w wytłumaczeniu tego fenomenu:
 5. Poi!
 6. Są ważniejsze rzeczy którymi WG się nie zajmuje, więc na twoim miejscu nie liczyłbym na to.
 7. @voulezvous To też możesz dodać do raportu...
 8. Akurat jeśli chodzi o eventy to mają dużo do powiedzenia. Szczególnie że sami się do tego przyznali. Jak i do tego że eventy będą takie same jak na innych serwerach..
 9. Poi?
 10. Ciekawe jak Kraken z Yamamoto będzie działał na CV, o ile w ogóle będzie. WG nie byłoby sobą gdyby nie dowalili nerfa dla CV(znowu)
 11. Polskie WG śpi już od jakiegoś czasu. Posiadamy jedynie jakiegoś gościa który nawet się nie zaprezentował, ino potrafi tylko cenzurować i moderować posty, nic więcej.
 12. Myślę że to dobry pomysł dodać 6 tiery do tego. Trzeba by zrobić kolejną edycję z tym że tak o 20:00 lepiej :) Może @FM6a się nie zapomni tym razem
 13. Tak, dokładnie. Tyle tylko że to nie pomysł WG tylko studia które wydało oryginalną grę.