Jump to content

Aeneas_hero

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  858

About Aeneas_hero

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Aeneas_hero

  Fuso hakında bakarsanız sevinirim

  Her geminin bir dezanavtajı oluyor.Fusonun tek sıkıntısı menzili.Onun dışında harika bir gemi.Şu oyunda en keyif aldığım gemi diye bilirim.
 2. Aeneas_hero

  sıralamalı savaş

  Sıralamalı savaşta en fazla hangi kademeye gele bildiniz.Ben şahsen 13 de tıkandım ilerliyemiyorum 14 e düşüyo hatta bazen 15 e 13 e geri geliyorum ama 12 ye bir türlü geçemiyorum.
 3. Aeneas_hero

  Görevler ile ilgili soru.

  torpido kullana bilen bir geminiz varken açılmış.İlerde düzeliyor şuanki güncel geminize göre bir görev çıkıyor. Muhriple oynuyodum onun görevler vardi bir süre sonra uçakgemisine geçtim bir 1 hafta içinde uçakgemisi görevlerine geçti.
 4. Aeneas_hero

  japon uçak gemileri

  ya 1 filoya 1 filo kapışmayada razıyım 5 lvldeyim karşıma boque geliyo genelde 2 filo avcı 1 filo bombardıman oluyo. 2 filo amerikan avcıya 1 filo japon avcıyla hava hakimiyeti şansım sıfır. Adamlarda puan alamıyo bende.
 5. Aeneas_hero

  japon uçak gemileri

  ben anlamıyorum nereye gitsen amrikan avcı uçaklarından kaçamıyosun senin avcılarda baş edemiyo onlarla.oynayan varmı siz nası yapıyonuz.
 6. Aeneas_hero

  Gemi ile uçağı vurunca düşürülen uçak yazıyo ama

  Teşşekürler açıklamalar için.Hiç uçakgemisiyle oynamadığımdan bilmiyordum faydalı oldu.
 7. Aeneas_hero

  Sinyal Bayrakları&MM İlişkisi...

  Yooo şansa denk gelmiştir ben elime geçen her bayrağı takarım gemime , sıralamalı savaşlardan da şükür hiç bayraksız kalmıyorum.Ben öyle bir durumla karşılaşmadım.
 8. Aeneas_hero

  uçakdan atılan torpidolar

  Dibine torpido atıyolar.Azıcık uzakdan bıraksalar hem senin kaça bilme şansın olsa, hemde o biraz caba sarf etse hedefi tutturmak için.Adam gelyo dibine 2 uçak torpido birakıyo kaçma manevra yapa bilme şansın sıfır.en iyi ihtimalle bir kaç torpidodan sıyıra biliyosun.
 9. Geminin uçaksavarları uçağa bir mermi isabet ettirince düşürülen uçak yazıyo maç sonu görüntüsündede düşürülmüş gibi gösteriyo oysa uçağın canı 5 kademeli bir kere veya 2,3 kere vurunca düşmüyoki ucak.
 10. Aeneas_hero

  Bomba mı torpido mu

  Genelde 10 oyundan 7 sinde torpidolar sayesinde batıyorum.Anlatmak istediğim son vuruşu yapıp batmak değil gemime sağlam hasar veren genelde torpidolar oluyor muhrip, kruvazör veya uçak gemisi yoluyla.Merak ettim oyun tarzımla ilgili bişey mi bu acaba.Özellikle uçaklardan hiç kaçamıyorum nagato(full) ile oynuyorum uçak gayet güzel geliyo dalıyo yığınla torpidoyu atıyo gidiyo öylede bir yere atıyoki attıkdan sonra kaçma şansın olmuyo.
 11. Aeneas_hero

  Muhimmat sınırı

  Valla o torpidolara sınır gelmesi lazım er yada geç dediğime geleceksiniz demişti dersiniz.
 12. Bu atalanta denen gemi yüzünden world of warship kariyerim nagatoda sonlanıcak. Hesapda zırhı zayıfda topu güçlüymüş.15km den bir saydırmaya başlıyor topmu makineli tüfekmi belli deyil kıvrakda gemi sen atki vurasın.Tehditse tehdit algılasınlar bu gemi bir , iki el daha bana denk gelsin ben yokum.Oyunu etkilermi benim yokluğum tabiki etkilemez ama en azından ben sinir sahibi olmam.
 13. Aeneas_hero

  Premium Gemicikler Gitsin Premium Gemiciklerle Oynasın

  Atalanta diye bir gemi var bir , iki maç daha denk gelirse tövbe edicem bu oyuna bir dahada sittin sene girmem.Tamam anladık para kazanacaksınızda bu kadarda çıkarılmazki.Yağmur gibi bir yağdırmaya başlıyor deli gibide isabet oranı var nagatoyla kaçıcak delik arıyorum ama nafile.
 14. 6.5km de göre biliyosun ama onun torpido menzili 10km. zaten 10km den görsen bile manevra yeteneği sayesinde zırhlı ile vura bilmen cok zor.Kladıkı teke tek sen sen onu göremiyorsun ama o sana torpido yağdıra biliyor.
 15. Aeneas_hero

  Muhimmat sınırı

  Muhimmata sınır getirilmesi gerekmiyormu sizcede. Mantıken bir gemide sınırsız muhimmat olmaz , millet bilinçli olarak değil sağa sola her yere torpido atıyor, coğu zaman takım arkadaşlarını vuruyor.
×