Jump to content

Aikidas

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16592
 • Clan

  [SK-3]

About Aikidas

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 06/07/1971
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Aikidas

  Problem po ostatniej aktualizacji

  Słusznie !!! To powinno być odróżniane przez system. Często wywala z gry więc WG powinien coś zrobić.
 2. Aikidas

  Problem po ostatniej aktualizacji

  Mam nadzieję, że uda się im to wszystko naprawić. To stosunkowo młoda gra i cały czas się rozwija nie stoi w miejscu. Tak częste wywalanie z serwera to raczej inna przyczyna niż aktualizacja sama w sobie. Sprawdzałeś ?
 3. Aikidas

  Problem po ostatniej aktualizacji

  Coś tam poprawiono i znowu problem !! Tym razem znowu przy zmianie osprzętu na premium oraz zakładaniu flag sygnałowych. Wywala "błąd transakcji" a w przypadku kontenerów zamraża ekran i trzeba wyjść z gry. Po ponownym uruchomieniu albo błąd znika albo trzeba znowu wylogować i zalogować. Nie jest to problem z internetem. WGC czasem loguje gracza a czasami nie. Coś kuleje znowu po stronie WG.
 4. Słodki Jezu !!! Matematyka się kłania ... Z gówna bata nie ukręcisz. Już wyżej padła odpowiedź. System sam proponuje wymianę stali na węgiel, którego brak na zakup i całe szczęście bo nie wszyscy chodzili na lekcje jak widać :):):) Graj i zbieraj a będzie ci dane i nie martw się matmą bo ktoś już to przewidział :P
 5. Często przy wchodzeniu do bitwy gra się wiesza po odliczaniu. zamraża ekran odbioru kontenera, brak możliwości założenia osprzętu premium na okręty. Zrzutu ekranu błędu nie udaje się zrobić bo skutecznie zamraża ekran, trzeba zamknąć grę z menadżera zadań, a to zamyka też okno z błędem !! No i najfajniejsze że zanim do gry wejdę na nowo to już jestem różowy jak landrynka i z karą za pasywność w grze. Szlag trafia człeka !!!!! Przeinstalowałem grę i nadal to samo. Przed aktualizacją żadnych problemów nie było.
 6. Aikidas

  Jakość i stabilność

  Na maksymalnych ustawieniach potrafi przycinać, nie było tego wcześniej. I nie jest to słabość kart graficznych graczy.
 7. Aikidas

  Zmiany w mapie : Atlantyk

  Zmieniać częściej wszystkie mapy, bo czasami z monotonii ręce opadają i traci się chęć do gry. Te same górki, lokacje, metody schematy to nic dobrego.
×