Jump to content

tomfi

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-TNT-]

About tomfi

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Však až budu mít tolik bitev co ty, taky už budu vědět kde co je :)
 2. tomfi

  August von Parseval

  Anchorange na dva nálety polovina HP... a zmohl se sestřelit jen 2 letadla ... druhá letka mě už jenom dokončila. Loď sejmutá během 4 náletů. výborně vybalancované CV na hodnocené bitvy... jen tak dál WG
 3. A jak to mám vědět :D ... jak se říká, když nevím že to jde, jak mám vědět že se mám na něco takovýho zeptat :D Takže díky všem za info :)
 4. bez splnění úkolu číslo 5 nemáš potřebný počet hvězdiček na otevření závěrečného úkolu, takže tě závěrečný úkol nemusí vůbec zajímat ... teda pokud nekoupíš Hizena. Strasburga si aspoň za měsíc můžeš vyjezdit... ale bez koupě Hizena nedostaneš ani tu Furutaku :D
 5. Ta mise bez který nejde splnit první sérii vyžaduje loď HIZEN... kde tam vidíš lod Strasbourg?
 6. Nebudeme si nic nahlávat... zkusil jsem v*lorant a musím říct, že sice to nejsou lodě, ale naštěstí se tam neprojevuje frustrace z misí, kampaní a člověk se nerozčiluje že už od začátku bitvy je lowtier... prostě zábavnost srovnatelná, frustrace minimální. tím chci říct, že "nevychází hloupě" pouze pokud si člověk myslí že WOWs je jediná hra na světě... poté by platilo co píše karnovak... jenže jedinou hrou na světě není.
 7. Doufám že ti došlo že ani jeden řetěz nesplníš bez koupě lodi HIZEN. Za mě v pohodě... prostě buď si člověk zaplatí za to aby příští měsíc věnoval grindování nějaký lodi, nebo prostě nezaplatí a nemusí nic grindovat :)
 8. tomfi

  0.8.11 - Hlášení chyb

  To bude nějaká vánoční minihra :D ... taky už hraju :) Dodatek: Po pár minutách mi připadá ta minihra taková monotonní... další kolo zkusím za pár hodin :)
 9. Tu bych koupil i za 70k uhlí... Takže za mě super už se nemůžu dočkat ;)
 10. Tak uvidíme jak to dopadne.
 11. Já jsem misi z předchozího testu celou dokončil.... Takže se mi zpřístupní mise z předchozího testu proč?.. já vím.... Protože bagr.
 12. To si ze mě děláte srandu... Pominu, že prémiový účet u testu nebyl, ok. Ale když jsem včera dokončil "osobní úkol podzimní sezona číslo 2" a dneska po přihlášení na mě kouká načnutý "osobní úkol podzimní sezona číslo 1" to už je na mne moc. Trhněte si s veřejným testem nohou. To chrusto ... koukám máš už své zkušenosti ...
 13. tomfi

  Statistika obsahu kontejnerů

  Tak jsem otevřel modrej kontejner. Hádejte co dostanu, když mám v přístavu jen dvě prémiový šestky z nichž jedna je Warspite.
×