-
Content Сount
6 -
Joined
-
Last visited
-
Battles
22805 -
Clan
[-ORP-]
About _Xercon_
-
Rank
Seaman
- Profile on the website _Xercon_
-
Insignia
Recent Profile Visitors
385 profile views
-
-
Ten rodzaj bitwy również i mnie nie bawi ta gra powinna zachować standardy do II wojny światowej a nie jakieś lasery kosmosy i bóg wie co jeszcze śmiech i nic po za tym .
-
Oto godny rywal na polu bitwy w grze Wоrld of Warships " HMS Eagle". z samolotami Westland Wyvern S4 (szturm.) ,Blackburn Firebrand TF4 (myśl-bomb.),Fairey Firefly FR (myśl.) Dane taktyczno - techniczne Lotniskowca : Uzbrojenie po zbudowaniu 16 dział uniwersalnych 114 mm w wieżach (8xII) 61 działek plot 40 mm Bofors (8xVI, 2xII, 9xI) od 1964 8 dział uniwersalnych 114 mm w wieżach (4xII) 6 wyrzutni pocisków przeciwlotniczych krótkiego zasięgu Seaca i co wy o tym sądzicie drodzy gracze powinien się ukazać ten oto wspaniały lotniskowiec waszym zdaniem w grze jako Premium ? no w końcu Franklin D. Roosevelt miał by godnego rywala na polu bitwy bo jak na razie nie ma sobie równych w grze .
-
Proponuje grać rankingi wypowiedz ( Firkines) po 20 stali śmiech na sali i może za 3 lata kupi statek .Czytaj co piszą a nie piszesz coś jak byś chciał by było po twojemu , pytanie jest proste czyż nie ? . ORP Grom H71 1936 Blueprint powinien zajść się w grze czyż nie ;) nasz Polski niszczyciel .
-
A co sądzicie Wymiana doświadczenia za Stal ? myślę tu o osobach które nie chcą być w jaki kol wiek sposób pod presją bycia w klanie bo inaczej okrętu za stal nie kupie bo będzie zbierać 3 lata po 20 stali za misje żal a przecież nie o to tu chodzi . A co wy byście zaproponowali w jaki sposób pozyskać stal nie będąc w klanie macie jakieś inne pomysły ?
-
-
Lipa 179 pereł a tu koniec projektu R ;(
