Jump to content

wittib1

Players
 • Content Сount

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11327
 • Clan

  [GLORY]

About wittib1

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Z tego co mi wyszło to najlepiej resetować linię do Harugumo, choć jak widać na poniższym screenie shima też może być (oczywiście jeśli wszystko dobrze policzyłem , no i w niektórych przypadkach może brakować expa z I na II tier - groszowe sprawy ) (pozostałe pola są puste bo już nie chciało mi się tego liczyć)
 2. Z tego co liczyłem to najmniej expa potrzeba bodajże na ruskie ddeki (w linii prostej, bez zbędnych modułów), gdzieś na lapku miałem tabelkę.. wrzucę ją rano.
 3. wittib1

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Znalezione na pepperku.. "niestety" dotyczy WoTa, ale może kiedyś pojawi się i w WoWssie
 4. wittib1

  Morskie legendy: K-21 – zwiastun

  Moim zdaniem łatwiejsze do ogarnięcia niż cv
 5. Przyspieszacze (konto premium) powinny być dopuszczone (w sensie.. misje uwzględniające ich bonus), WG musi mieć na tym interes, więc jak komuś zależy na szybkim zdobyciu nagród to niech inwestuje. Jak wspomniałem na poprzedniej stronie, sprawa jest do ogarnięcia tak, aby każdy był zadowolony, no ale znając życie to WG "wie wszystko lepiej"
 6. @rtfm_pl wspomina o nagrodach, a ja chciałbym zahaczyć temat dt. samego sposobu ich zdobywania.. Nie wiem jak Wy, ale mi szczerze mówiąc średnio podoba się pomysł od WG (tj. reset całej linii.. czyli sprzedaż 10-ego tieru i wszystko to co zachowałeś po drodzę..), zwłaszcza odkąd zmieniły się nagrody (na bonusach mi nie zależało [choć wiadomo fajnie byłoby je mieć], ale już takim Colbertem chętnie pograłbym, ale.. nie jestem aż tak bardzo "napalony", aby pozbyć się swojej kolekcji dyszek, które czasami sporo "kosztowały" nerwów (oraz czasu) i regrindować 5-6 linii od nowa, come on.. Moim zdaniem powinni zrobić coś takiego: - Wybieramy linię, którą chcemy "regrindować", ale dostęp do misji tylko jeśli ktoś już odblokował (i kupił?) X tier z danej linii. - W tym momencie dostajemy misje (coś w stylu misji na moduły legendarne dla X tierów, np składającego się tak samo z 5 etapów, ale odpowiednio łatwiejsze do zrobienia) dla każdego tieru osobno 4, 5, 6, 7, 8 (im wyższy tier tym misje trudniejsze.. w sensie bardziej czasochłonne). - Mówimy o okrętach z drzewka (premki się nie liczą), więc trzeba je odkupić, aby można było zaliczyć misje. - Niższe tiery pomijam bo tak i już (imo zbyt mała różnorodność i granie byłoby nużące na dłuższą metę). - A czas na wykonanie? Nie wiem.. ja wolałbym nieograniczony (jak przy legendarnych, ale to też "zależy"), a np. za kwartał dostajemy dostęp do kolejnych "misji" dla innej linii (to też kwestia do ustalenia). - Za ukończenie maratonów zdobywałoby się jakieś żetony czy coś tam (to już kwestia "dogadania"), które to można zamienić w zbrojowni na nagrody (czyli aktualnie na okręty). W takim przypadku zarówno WG jest zadowolone (zwiększa się ruch na niższych tierach, misje są czasochłonne, więc i konto premium miałoby wzięcie), jak i my gracze nie musimy się pozbywać naszych ulubionych okrętów z danej linii i możemy z nich korzystać w każdej chwili (np. CW czy rankedy oraz zależnie od samej mety gry, sami wiecie jak jest.. w tym patchu okręt lub cała klasa okrętów ssie, a w następnym może być już OP [i na odwrót..]. Moim zdaniem coś takiego fajnie wpłynęło na populację graczy na niższych tierach, tylko tu pytanie.. czy o to chodzi WG czy może cel tego projektu jest zgoła inny? Co o tym sądzicie?
 7. wittib1

  Letnia wyprzedaż 2019

  Chyba zmienili księgowego
 8. wittib1

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Idealna opcja do przesiadki dla BBrajanków Zalecany styl gry (snajpienie z max zasięgu) - ✓ Torpedy 20km, aby trzymać "optymalną" odległość - ✓ Sporo HPeków (jak na CA) - ✓ O czymś zapomniałem ?
 9. Nie wiedziałem, że były takie różnice co do dodatkowej na germańcach 105mm liczone 1/6, a 150mm już normalnie 1/4, to był błąd czy może to kwestia wielkości dział?
 10. wittib1

  Dzienniki deweloperów: aktualizacja 0.8.5

  Tną koszty na 'obsłudze' klienta, chyba zwijają biznes
×