Jump to content
Reminder: Free Upgrade Demount ends 20/02 05:00 UTC! Read more... ×

wittib1

Players
 • Content Сount

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13525
 • Clan

  [GLORY]

About wittib1

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. A za co konkretnie Flamu dostał po łbie?
 2. wittib1

  Staty, staty, staty

  Sprawdź tu: http://wows.makowski.xyz/ (Klikasz w wybrany klan) Więcej info u autora @woolf864
 3. wittib1

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Ta... będą uciekać przed samonaprowadzającymi się torpedami EDIT: usunięto wulgaryzmy :)
 4. Oficjalna wypowiedź MrConwaya: "As user already pointed out, there is never a guarantee that a ship will be available for a particular resource forever. There will also be quite some time between the removal for steel and the eventual re-introduction for coal, during which time only the people who bought it for steel will be able to play it. The reason we announced this so early, is so that you can make an informed decision going forward. There are no refunds planned for these ships and as there are other ships that will be released for coal, you will probably have enough to spend that on as well."
 5. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że łatwiej "zahaczyć" o plażę? W sensie, że płyniemy wzdłuż plaży (lub wyspy) i dosyć łatwo przywrzeć do niej.. do tej pory było tak, że ta odległość była dosyć niewielka, a w tej aktualizacji między moim pancernikiem a wyspą mógłby zmieścić się jeszcze jeden okręt.
 6. Póki co w fazie testów, ale jeśli to przejdzie to moim zdaniem granie ddekami będzie jeszcze bardziej "przyjemniejsze"
 7. wittib1

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Można powiedzieć że już to zrobili.. tutaj co prawda może nie ARP, ale coś w podobnym stylu (2 okręty 7 tieru) Przecenione z 1300zł.. wow! Brać póki nie poprawią ceny!
 8. wittib1

  Kleber nerf

  Moim zdaniem to najzwyklejszy power-creep. Robimy coś mocnego aby ludzie rzucili się do grindu, a po dwóch, trzech miesiącach (jak już wbili ten okręt Ci co mieli go wbić) nadchodzi korekta (przeważnie winda w dół), co ma sens.. populacja statystyczna jest już wystarczająca i można wyciągać jakieś wnioski co do OPowatości (lub przeciwnie) okrętu.. ok.. pierwsza część jest logiczna.., gorzej się robi gdy przychodzi czas na drugi etap.. czyli balans.. tu wg przeważnie przegina.. albo w jedną stronę, albo w drugą.. (przeważnie w drugą, heh) i ludzie się irytują (poświęcili swój czas na grind, a okręt z dnia na dzień traci na wartości.. czy to zdolności bojowe, czy zwykły fun z gry) Ale.. to też może mieć jako tako sens.. jeśli uznamy, że wg stosuje się do tego co napisałem w pierwszym zdaniu. Taki cykl może trwać dopóty, dopóki będą powstawać nowe linie.. i tak zabawa w "statki" nigdy się nie kończy (jeśli chcesz być na bieżąco).
 9. wittib1

  Bitwy klanowe: Sezon „Morze nadziei”

  Daliście dwie takie same mini-mapy do "land of fire" i "north" edit.. widzę, że poprawione.. ..nie ma za co
 10. To na 100% pomyłka.. Poprawna wersja jest taka: Najpierw dodają do sklepu premium okręt 8 tieru Siliwangi z DWT i powiedzmy, że po dwóch miechach (jak już wszyscy co mieli kupić ten okręt to go kupili) dają globalnego nerfa do wykrywania torped.. WG tak to się robi, nuby!
 11. Pod włoskie raczej nie podejdzie ten moduł bo to inny rodzaj wytwornicy dymu
 12. wittib1

  Nasze osiągnięcia

 13. wittib1

  Misje na Puerto Rico

  A możesz zapytać go ile w tej chwili ma punktów (postępu budowy PR) i ile musi wydać dublonów aby skończyć okręt? Może uda się obliczyć super tajny wzór na cenę Puerto Rico
 14. wittib1

  Misje na Puerto Rico

  Oto jest gracz na którego nie zasługujemy, ale WG potrzebuje
 15. wittib1

  Unique upgrades czy NTC v2?

  Commanders! Please pay attention to additional information and changes regarding latest DevBlog post about Unique Upgrades. First of all, we thank you for your feedback and suggestions. While moving Unique Upgrades to Research Bureau is a necessary step to evolve this system, we decided to prolong the existing Unique Upgrades missions for the whole year 2020. That means that you have plenty of time complete them at reasonable pace without the fear of loosing already received progress. Also, as initially stated, you still can receive these missions until Update 0.9.1. What's even more important, we appreciate your concerns about big changes to the gameplay aspect of Unique Upgrades themselves. We're happy to clarify: there are none. Unique Upgrades are meant as a way to customize your ship with a fair trade-off, and we are keeping them such. What we want to do with the announced changes is: - To introduce the long awaited new upgrades for some tier X ships that don't have them; - To finally revise the existing Unique Upgrades - some of them might be a bit too strong, and some of them might be to weak or overly specialized; - To move their delivery method to more flexible Bureau - while it may require some additional changes to Bureau in future, this system is much easier to sustain than the increasing number of combat missions for each ship. We will surely keep you updated on specific changes as they are being designed, but again, the core concept of these upgrades is absolutely the same: they offer some alternative playstyle, and do not work as direct buff. Thank you for your attention and input!
×