Jump to content

Timgold

Beta Tester
 • Content Сount

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14921
 • Clan

  [AAO]

3 Followers

About Timgold

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. If you're playing CV never but never write anything on chat , cause you would get chat ban even for saying hello
 2. @BLUB__BLUB Karma = 0 all time .. If I would do Kraken there is -10 (02 for each kill0) ^^
 3. Timgold

  Shikishima

  Moja recenzja Shiki przeklejona 1. Okręt skrajnie chimeryczny niczym Gneisenau v Georgia, gdzie wpadaja cytadele zabierające po min 1/2HP w krążkach albo overpeny lub peny w pancerniki. 2.W moim odczuciu doskonały do atakowania okrętów stacjonarnych na całej mapie. 3.Dystans idealny do działania to ok 17km z powodu IFHE & HE mety, jednostka nie nadaje się do szturmowania mojszego capa w 3 minucie gry 4.Największy problem dla nie go to nie torpedy lecz Smoleński i krążki dalekosiężne, więc odstrzelenie ich na początku bądź sam ostrzał z początku bitwy powoduje psychologiczny aspekt zagrożenia i często widoczne wycofanie się ich na dalszy dystans i zmniejszenie prawdopodobieństwa zostania usmażonym. 5. Okręt kupiony jako kolekcjonerski nabytek (takie pragnienie posiadania super-yammy ^^) 6.Burgundia vs Shiki to z powodów taktycznych wyborem korzystniejszym jest Burgundia jako okręt uniwersalny aniżeli stacjonarna bateria, mam jeszcze 40k stali to może nabędę ją jeśli nie będzie lepszego doboru jednostek w przyszłości. 7. Yamato czy Musashi jest lepsze poprzez 9 dział = większe P trafienia 8. Obrona P lot silna nawet jako okręt zrobiony pod full survival. Dostosowywanie obecnie okrętów pod Full AA uważam za ............... nieprzemyślane 9.Frajda z gry to Musashi jest bardziej satysfakcjonujące. 10. Odgłos dział jest fenomenalnyyyyy. Taka Ciekawostka to, wystrzał słychać na całej mapie 11.Zarobki nieodbiegające od tradycyjnych okretów T10 z kamo. Obecnie granie na T10 jest praktycznie darmowe więc bez znaczenia ile zarabia, w 2017r było drogie i dlatego obecnie średnia z mety skoczyła na wyższe tiery, gdzie niskie wymarły. Bitwa ta pomimo 3130 bazowych XP dała tylko 795k srebra z flagą zulu i kontem premium IMO Yama vs Siki to Yamato jest lepsze w proporcji 55 :45
 4. Timgold

  Kontenery - Dyskusja

  Chciałem go kupować a wypadł z pierwszej i jedynej skrzynki
 5. Timgold

  Midway

  Testując Haku powiem, że jest lepszy od M przez większy wpływ na eliminacje CA-BB, minusem jest gorsza jakość w niszczeniu DDków przez słabe samoloty z rakietami i brak DMG/ bombę AP. Na Haku można bez problemu robić obecnie ok 150k / bitwę więc oba lotniskowce powinne zostać zrównane w jakości więc albo nerf torped Haku albo buff elipsy lub torped na M. Ja bym przywrócił elipsę a zostawił rozrzut bomb do krawędzi elipsy. Up x 11
 6. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany @MacArthur92 ... Dzięki za myśliwce nad głową
 7. Timgold

  Midway

  Up x1
 8. Timgold

  AbsolutDżastis

  @Pshemozz Zrobiłem 200k i 2k bazowego na przegranej.... Gdyby nasza lotnia użyła samolotów z rakietami zamiast torpedowców do zatopienia Mogadora czyli jednego z najszybszych DD w grze to może byłby win. Nasze pancki tez powinne były stać na kapie i używać HE w end gamie. Stawałem na głowie aby wygrać ale BBki i CV zrobiły wiele aby przegrać i oto rezultat...
 9. Timgold

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @AhmedDetonujBoom Podobno niegrywalne Cv i niegrywalne DDki ^^. Carry mod active 2ga bitwa na nim i wynik też całkiem dobry. Problem ze sterowaniem w Auto dalej nierozwiązany.
 10. Timgold

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Można wykonać również atak przez slingshot i następnie obrót celownika o 90stopni nad okretem w celu uderzenia tylko to jest już dość trudne. A samotny Yamato z 5 myśliwcami w powietrzu jest w stanie wyczyścić całą eskadrę uderzeniową 12 - 3(sling) - 5(fiighter)= 4 gdzie większość spada od AAA więc drop z 1 samolotu następuje. Zastanawiam się nad kupnem Ark Royal i pytam się posiadaczy czy jest wart zakupu ?
 11. Timgold

  [X] Smoleńsk

  @MacArthur92 Tylko widzisz stworzenie Minotaura 2.0 nie wyróżniłoby okrętu na tle brytyjskich poza ruską banderą a balans opancerzenia aby łatwiej obrywał spowoduje 1.ostrożniejsze granie (nieobeznani i tak zostaną zdewasowani) i 2. zachowanie większego dystansu do przeciwnika, przez co nastąpi obniżenie DMG i kancerogennego wpływu na bitwy. Temat z innej beczki, gdy Midwayem się robiło bitwy po 220k w serii po 50 bitew to WG 1. Zrebalansował torpedowce do max 3k/torpedę 2. Elipsę i opad bomb aby nie było dropów po 22k 3.HP samolotów a w 0.8.8 kolejne obniżenie Nx.itd... Lotnie dostały potężnego nerfa przez kancerogamingowy wpływ na biwy i spowodowały dostosowania się do nowego stulu gry. Tak samo w tej nowej de facto klasie superlekkich krążków, nerf spowoduje zmianę stylu gry tym nowym typem okrętów.
 12. Timgold

  [X] Smoleńsk

  1.Smoleńsk powinien dostać natychmiastowy nerf opancerzenia kazamaty z 30 do 27mm ustawiony pod kątem <30 stopni pięknie odbija pociski 406mm... . Dobre osoby się ustawiają pod kątem i mogą prowadzić śmiało ostrzał nawet na otwartym oceanie.. zaś broadsiderzy narzekają na słabość jednostki.. Minotaur posiada naprawkę i ta go ratuje przed penetracjami na 19mm opancerzeniu... Okręt zaburza moim zdaniem balans na tych tierach podobnie jak Belfast tylko on jest niesamowicie kruchy.. a Smoleńskiem można rushować Iowe/Montanę pod kątem (wykonałem pare takich akcji), gdyż dziobem dotanie dewasta. 2.Kolejny nerf to zasięg który powinien wynosić 16,5km ale nie 19,1 !!!!! ( z wydłużeniem) Ruski okręt Białoruska gra zobaczymy z czasem czy coś zostanie zmienione... Ja okrętem gram na wygraną a nie na DMG i robienie po 150k przy podejsciu gry taktycznej a nie palenia pancerników jak to robią gracze mające na nim po 170-180k i samo to świadczy o tym że ta jednostka powinna dostać nerf. Z Ciekawostek dodam, że w momencie zatrzymania pushu wroga ustanowiłem nim nowy REKORD.. (130k na JEDNYM dymie z samych pocisków bez torped) poprzednikiem był (Minotaur z liczbą ok 90k na działach) Ostatni argument to taki, iż w momencie stałego ostrzału z dymu bądź z za osłony okręt ma siłę !!!! Dwóch Chabarowsków !
 13. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Ta ryba okazała się zbyt gruba jak na moją khabe @_Gruba_Ryba .
 14. Timgold

  Charles Martel (VIII)

 15. Timgold

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Saipan to Mini-Midway, a Midway obecnie to pośmiewisko z możliwości jakie oferują CV-ki. 1.Na miejscu WG przywróciłbym dawną elipsę 2.Zmiana spotu.. aby działało jak radar .... okręt wykrywa i atakuje gracz lotniskowaca zaś po 3 sekundach (tutaj można by użyć różnych czasów pojawienia się różnych klas w grze) pojawia się dla reszty drużyny 3.Dmg z bomb zmienić z 30% wartości bomby do mniejszej wartości 10-15% i zmienić mechanikę saturacji modułów dla DD-ków atakowanych z powietrza z powodu uszkoszeń przez bomby pokładu a nie struktury dolnej 4.Focus na całych eskadrach, z perkiem manual AA na ostatnim samolocie/eskadrze. Gdy zaczynałem grac lotniami w 0.8.3 pierwsze 150 bitew to była czysta nauka i dmg fatalny od 200 bitwy do czasu wejścia 0.8.4można było spokojnie wykręcać bitwy po 180k-210k na bitwę ( od ataków na DD w fazie otwarcia do grillowania BBków na koniec) Po 0.8.5 Cieszę się gdy mam bitwę na 130k (można robić i po 160k tylko bez gry taktycznej atakując BBki, tylko nie o to chodzi w grze tą klasą).... To pokazuje jak wykastrowane zostały lotniskowce przez zły balancing. Najgorszy i najśmieszniejszy jest fakt, iż CC-ki i streamerzy oraz gracze, którzy nie rozegrali więcej niż 20 bitwe na nowych lotniach płaczą i użalają sie do WG jakie to OP są lotniskowce i efektem braku wiedzy o tej klasie są globalne nerfy, Tylko przez eksperymenty z nową mechaniką dla lotni można próbować naprawdę zbalansować tę klasę inaczej efekt będzie taki, iż zostanie na nich 2x mniej graczy niż przed Reworkiem.
×