Jump to content

Timgold

Beta Tester
 • Content Сount

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9527
 • Clan

  [CLADS]

2 Followers

About Timgold

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 05/21/1993
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Timgold

  HMCS Haida(tier VII Commonwealth)

  Czy ktoś używa IFHE na nim i jakie są odczucia ? Co do wchodzenia w dym z niemcem to ja bym tylko zaryzykował atak na Maasa w Sub albo End Gamie. Od 6km zaczynając strzelać strącając HP a po zadymieniu wejść z sondą oraz pełną prędkością w dym z Maasa. Na samym początku przy dzisiejszej radar mecie to może być tragiczne Haida zatonie a wroga deska zostanie na ogrysku ale zostanie... .
 2. Timgold

  "Rankingowy sprint"

  Ranga 1 zdobyta w zaskakująco szybkim tempie 91 bitew 71%WR + jedna bitwa z superligi. Odkryciem była Khaba z zasadą "kapuj jak najszybciej, bo przeciwnik musi zkapować bazę nr 2" . Po zdobyciu bazy moja drużyna miała nadwyżkę punktową a przeciwnik musiał rushować, więc był albo oflankowywany lub niszczony na kapie do pushowania.
 3. Timgold

  Superliga "Zapisy na ustawkę"

  Witam. Jako iż dobiłem do 1ki i brak jest graczy na pojedynki mistrzów, to chciałbym zaproponować aby od 4 SIERPNIA wszyscy co mają możliwość gry w superlidze wchodzili do bitwy od 21.00. Data rozpoczęcia :(Piątek) 4.08 godz 21:00 Koniec:(Niedziela) 6.08 21:00 -23:59 Zapraszam wszystkich i życzę miłej zabawy :)
 4. Timgold

  Chabarowsk X tier

  Jak dla mnie mogli by mu dać torpedy nawet na 4km tylko aby miał te 15km zasięgu. Torped używam sporadycznie max 2razy na bitwę ani razu nie zdarzyło mi się upolować DD'ka na Capie przez torpedy, w przypadku niszczycieli z niższym spotem bardzo często likwiduje klientów na capie.
 5. Timgold

  Eh i znów weekend...

  Po tej bitwie nie wiem jak opisać poziom inteligencji niektórych osobników. Na początku bitwy Gearing plus Shima w dywizjonie zamiast iść na kapa wpłynęła na początku bitwy za nasze pancerniki i zaczęła torpedować wszystko co popadnie. Po 3 minutach już był 1 Team kill od patryka na shimie, pisałem nic nie działało. Shima przez team kill sama się odstrzeliła gearing natomiast i osobnik go prowadzący kręcił się non stop w kółko przy krawędzi mapy niedaleko spawna na 3 minuty przed końcem bitwy, gdzie bitwa była podciągnięta i mieliśmy przewagę punktową zaczą ostrzał kurfursta z działek z 8km po czym padło to zwierze. Przegrana na punkty, robiłem co mogłem niestety o 60k za mało DMG . http://wows-numbers.com/player/502440594,muh3/, http://wows-numbers.com/player/504760412,patryk131435/ ,
 6. Timgold

  Michail Kutuzov, 8 tier

  Moją taktyką na nim jest podpłynięcie na odległość ok 7km od krawędzi capa za DDkiem i postawienie długiego dymu. W początkowej fazie bitwy odradzam ruch w dymie gdyż wyspotowane torpedy spowodują niemożliwość ucieczki od nich co do blind shootów to zdarza się raz na 10 bitew więc polecam ustawienie się pod "kątem ucieczkowym" od capa w razie 1. torped, 2. Blind shoota aby zminimalizować uszkodzenia. PS. Odnośnie strzelania.. Polecam szczelanie z każdej wieżyczki co 2 sekundy, wówczas obrażenia z całej salwy wchodzą jakby większe. Prawdopodomnie mechanizm RNG
 7. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  _Allie_ https://www.twitch.tv/videos/140332330?t=51m48s Proszę o to link do bitwy bitwa jest od 52 minuty PS. Ta próba pomocy w odnalezieniu i skasowaniu DD'ków oraz spot na początku jest genialny .
 8. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany hultaj, raj i IDAGI. Powiedzieliście zrób screena no to proszę screena. W tej bitwie mieliśmy 3ch fioletów i 3ch niebieskich, przeciwnik posiadał 3ch fioletów i jednego niebieskiego więc oto efekt. IDAGI prawie mnie usmażyłeś
 9. Timgold

  Crash

  Ja dziś miałem taką samą sytuacje ostatni raz zdarzyło mi się coś podobnego pół roku temu .... PS. Nieużywam modów
 10. Timgold

  Kod bonusowy dla obecnych kont i nowo

  Do mnie żadna wiadomość zwrotna na email nie przyszła, mam konto na gmailu. Czy ktoś ma podobnie ?
 11. Timgold

  Benson

  Mam dylemat, czy wybrać kadłub B czy C Kadłub B posiada o 25% większą siłę ognia kluczową w walce o capy lecz Kadłub C posiada zwrotność lepszą i rozbicie eskadr potrzebne do manewrowania w czasie bitwy o Cap. Prosiłbym o poradę ,gdyż niemogę się zdecydować.
 12. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany Remek na lotniskowcu. Spotował, zestrzeliwał, walczył niestety miał słabą drużynę
 13. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany i zatopiony przez Lucius Dendalus ex Torpedolos na Belfaście nasz team się niestety złożył . Gdyby kolega z dywizjonu nie zrobił głupiego Yolo to prawdopodobnie byśmy wygrali. Będzie rewanż
 14. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Pukuwer to ponoć pracownik WG
 15. Timgold

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany Ciasteczkowy potwór na moskwie z kolegami, ładnie nas spushowaliście
×