Jump to content

_Flame_PL

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3437

About _Flame_PL

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Poza tematem. Jest wiele nieścisłości słownych w WG. Np. misje dzienne. Zdanie "Podpal 20 okrętów wroga a otrzymasz 20000 "- co to jest ? Podpal faktycznie 20 rożnych okrętów ,czy dokonaj 20-stu podpaleń? Wszak można ten sam okręt podpalić kilka razy. Ja widzę to drugie, ale to znaczy ,ze zdanie jest nie ścisłe. Tak ?
 2. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  10.000.000 na odbudowę,zbudowanie okrętu.Wtedy wskakuje "K" i kończy się gra.To akurat jest proste do zrozumienia.Jak nie odrestaurowany(zbudowany) to jak może zaistnieć !
 3. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  O perły.Jest zapisane "Zebrano 263 perły. - Dostępnych 263 perły" To głupie ,bo wszystkie nagrody wskakują bez problemu. Rozumiem zebrano, ale samo to zdanie "dostępnych",to tak jak -musisz je gdzieś przekazać np. do puli 10000000 lub ,ze możesz coś kupić. Ale co ? O to chodziło koledze. Jak i gdzie ?
 4. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Dzięki,Tez tak myślę.Ale w tych wszystkich wydarzeniach ,misjach ,promocjach itp. rożnie możne być. Sam wiesz ,nikomu nie można ufać. Ale widzę kolega kojarzy pseudo. Brawo.Popieram. CWP.
 5. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Słuszne pytanie. Sam się nad tym zastanawiałem. Ale zobacz zakładkę -Cele osobiste. Kamikaze odfajkowany?!.Co pisze"Zbierzcie 260p.a otrzymacie Kamikaze R!" Czyli już go masz. Natomiast zapis "zebrano", "dostępnych" -sam nie wiem o co chodzi,ale wiele jest dyskusji w nieścisłości zdań WG ,czy tłumaczenia itp.Mam to samo i czekam na zakończenie ewentu. Jeśli się mylę, może ktoś uświadomi bo kolega "kania"zamiast pomagać(od tego jest forum) bawi się w szefa. Pozdrawiam.
 6. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Fakt. Miałem na myśli Tyrpiza(klasa Bismarck).Pamiętam bitwy gdzie na drożynę było po 8 Tyrpizow. Będzie powtórka z Kamikaze- na pewno.
 7. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Pytanko. Jak myślicie,czy będzie można go sprzedać? Bo ugranie tych 260 pereł nie było zbyt trudne i domniemam,ze będzie zalew tych Kamikaze. Cos ,a może nawet gorzej, jak z Bismarckiem na początku.
 8. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Ok,ok. Zrozumiałem,po prostu jak umieszczałem posta, jeszcze mi nie wkleiło waszych odpowiedzi. Ale nawiasem mówiąc na stronie projektu R,gdzie są nagrody,misje itp, nie pisze premium. Pisze niepowtarzalny i takie tam. Ale dobra dzięki,bo miałem poważne wątpliwości,ze to może coś takiego jak ARP Kongo. Jakkolwiek,Dzięki. NaRa
 9. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  No to lipa.Tyle zachodu i zamieszania o zwykłą okręcine? Nie może to być ?
 10. _Flame_PL

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Pytanie. Czy ten kamikaze to okręt premium? Nic takiego nie piszą,nie widzę, nie słyszę, wiec wychodzi,ze nie. A jeśli nie ,to lipa.
 11. _Flame_PL

  Witam spory problem z uruchomieniem

  kiliknij prawym na ikonę gry - uruchom z procesorem graficznym - zintegrowana karta graficzna.
×