Jump to content

KHS01

Players
 • Content count

  424
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About KHS01

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. connect issues

  Same here.
 2. Performans - DX 11 Uygulaması

  Son güncellemeden sonra oyun iyice kasmaya başladı. Dx9'a ayarlasam bile kasıyor. Eski akıcılık kalmadı. Eski yüksek ayarlarımı düşüğe çevirmek zorunda kaldım ve bu da oyunun tadını kaçırdı tabi. Bu oyunu başta güzel grafikleri için oynuyorum zaten. Eğer düzeltilmezse silmek zorunda kalacağım.
 3. Dostum NFS World de böyle böyle sonunda fişi çekmek zorunda kaldı. Bunlar da benim gördüğüm kadarıyla aynı yoldalar. Sanırım yaptıkları oyunla oynamıyorlar. Oynasalar hatalarını görürler. Söylenenleri de kale almıyorlar. NFS World'de böyle bir sürü param uçtu gitti. Aynı olayı burada da yaşamak istemiyorum çünkü bu şekilde devam ederlerse sonu onlar gibi olacak sanıyorum. Bu oyuna gönül vermiş, yıllardır oynayan kişilerin kıymetini, uyarılarını ve isteklerini dikkate almıyorlar. Değer vermiyorlar. Destek desen binbir rica minnet ile keyifleri yerindeyse. Forum desen (bizimki) derin dondurucu gibi. Hani evdeki dondurucuda yer kalmasa getir fazla yiyecekleri buraya koy ömür boyu dayanır. Hafta sonu prime time da bile oyuncu sayısı artık 20 bin civarına düştü (60 binleri hatırlıyorum), röportajda bunu normal karşılıyor arkadaşlar. İlginç. Dikkatli olup fazla para harcamamak lazım bence. Sütten bir kere dilimiz yandı.
 4. Son güncellemeden sonra benim bilgisayar da kasmaya başladı. Artık eski gibi yüksek ayarlarda oynayamıyorum. En düşük ayarlara çekip bazı ayarları yükseltmek suretiyle laglı maglı idare etmeye çalışıyorum ama tabi eski tadı kalmadı.
 5. 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği!

  30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu vesile ile ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyorum. Mekanları cennet olsun inşallah.
 6. Gamescom Oyun İçi Etkinliği

  until

  İlginiz için teşekkürler. Gerek kalmadı.
 7. Gamescom Oyun İçi Etkinliği

  until

  Yarın gece yarısı bitiyormuş. Yardımcı olabilecek birisi yok mu acaba? Nasıl kayıt yaptırıyoruz?
 8. Gamescom Oyun İçi Etkinliği

  until

  Merhaba. Bu kayıt nasıl yapılıyor? ics uzantılı bir dosya iniyor. Bunu ne yapıyoruz?
 9. BİSMARCK

  Bismarck'ı sattım ancak kardeşi Tirpitz için kullandığım komutan becerileri şöyle.
 10. Sen 250K yap sonra maçı kaybet. Benden size olsun.. Bu arada bu başlığı açan semm arkadaş nerelerde? Hiç sesi çıkmaz olmuş.
 11. Sıcağı sıcağına koyayım dedim.. Aşağıda hangi madalya hangisi için açıklama var. Valla ben karıştırıyorum.
 12. Yeni Gemiler: Kii (Japon)

  Hmm güzel görünüyor. Umarım premium değildir.
 13. Klan değil ama...

  Selam istek gelmiş ama o sıra maçtaydım. Ardından ben gönderdim ama bu sefer oyuncu başka takımda mesajı aldım.
×