Jump to content

Jacox1

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  684

About Jacox1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Jacox1

  Arms Race - Rankedy

  Jestem słabym graczem więc w rankingówki staram się nie grać by nie psuć zabawy innym, ale nasuwa mi się pytanie kto wpadł na pomysł by awans był tylko po wygranej bitwie. Już wyjaśniam o co mi biega: powiedzmy że gram rankedy i MM losuje mi 10-15 razy dobry team który pomimo mojej fatalnej gry wygrywa, moja ranga leci w górę, ląduje na jakimś wyższym levelu ale nadal z braku umiejętności psuję grę innym. Ja wiem że WG w swojej dobroci chce dać wszystkim po równo ale chociaż w rankingówkach dali by spokój niech to będzie oparte na umiejętnościach a nie na losowości. Zdaniem mojej skromnej osoby najprościej byłoby przyznawać awans za ilość expa na końcu bitwy bez względu na wygraną czy przegraną, powiedzmy pierwszych czterech awansuje, druga czwórka zostaje w miejscu a reszta spada niżej. To jest oczywiście takie gdybanie nooba i pewnie błędne ale czemu by ziarna nie oddzielić od plew a przy okazji powstałby MM oparty na skilu. Nawet jeżeli miałbym siedzieć na ostatniej randze to pod takim MM podpisuje się obiema rękami. Pozdrowienia kapitanowie i nie torpedujcie za bardzo biednego Jacoxa który się dopiero uczy grać, i w swej niewiedzy może pisać głupoty Ps. znajdę gdzieś jakiś poradnik z aktualnymi perkami dla kapitanów?
 2. Jacox1

  BŁĄD KRYTYCZNY

  Co jest grane z tą grą, już któryś raz wiesza mi się cały komputer, macie może jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?
 3. Jacox1

  Tom

  Jakie znowu zamulenie? Ciekawe z tym wywalaniem, na 180 bitew mnie jeszcze nigdy nie wyrzuciło z bitwy.
 4. Jacox1

  Problem z grą

  Doradz mu by w kwestii komputerów nic nikomu nie doradzał.
 5. Jacox1

  Problem z grą

  Na pewno lepsze od boxa ale o podkręcaniu fx-a na tym chodzeniu to zapomnij.
 6. Jacox1

  Problem z grą

  Tu nie ma co kombinować tylko wywal to chłodzenie boxowe bo po prostu ono nie wyrabia. Poniżej jest twój screen z occt, ta temperatura nie jest wysoka ona jest wręcz krytyczna dla tego procesora!!! PS. Na dole moje chłodzenie na fx-ie 8350 Thermalright sb e extreme , w grach temp dochodzą do 50st przy 4.6GHz
 7. Jacox1

  Problem z grą

  69 st to nie jest przyzwoita temperatura dla fx 8350, jakie masz chłodzenie i jakim programem mierzysz temp?
 8. Jacox1

  Myogi

  Duuuużo gorszy od Kawachi, no nic przejść i zapomnieć.
 9. Jacox1

  Ściny, fps, lagi

  Jako posiadacz amd (fx 8350) i intela (i5 4670k) odradzam wybór amd jeżeli komputer ma służyć pod gry. Przykład na wocie, powyższe komputery i dwie takie same karty (asus hd 7950) i5 (4.5GHz) roz. 1920x1080 ustawienia graficzne na full i fx (4.7GHz) roz. monitora 1680x1050 w przypadku fx-a musiałem dość ostro zjechać z ustawieniami by dorównał i5-tce w fps-ach. Wybierzesz oczywiście co ci będzie pasowało, choć osobiście radziłbym intela. P.S. Jeden plus fx ma taki że można go kręcić do bólu http://www.3dmark.com/fs/266778 tutaj mój stary wynik 5GHz (procesor był chłodzony LC )
 10. Jacox1

  Ściny, fps, lagi

  MSI Afterburner.
 11. Jacox1

  Ściny, fps, lagi

  Podepnę się do tematu. Na tych ustawieniach graficznych (wszystko na max) mam stałą ilość fps 75-77 dosłownie fpsy są zamrożone nie zejdzie poniżej 75 ale i powyżej 77 też nie wskoczy. Jako iż jestem nowym graczem w WoW to mam pytanie czy jest wbudowany jakiś mechanizm pilnujący by fpsy były na stałym jednakowym poziomie? A co do optymalizacji to WoW w moim przypadku wykorzystuje w ok 60% mój sprzęt.
×