Jump to content

___DarkPower___

Players
 • Content Сount

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12982
 • Clan

  [TURK-]

About ___DarkPower___

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. ___DarkPower___

  [VET] Veterans Klan Manifestosu

  Can bey Merhaba, Klan Manifestosunu okudum, çok değerli buldum. Aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyarım. Selamlar.
 2. ___DarkPower___

  0.5.13 Açık Testi

  Oyun o kadar monoton ve sıkıcı bir hal aldı ki, böyle küçük değişiklikler bile bizleri biraz olsun heyecanlandırmaya yetiyor. Ödül sistemini canlandırma fikri çok yerinde bir karar. Oyuncu profili veya Oyundaki görünür oyuncu bilgilerinde çok eksiklik var, Savaşın başında ekip teki bütün oyuncular hakkında bilgi sahibi olacağımız hiç bir veri yok. Bu bence çok büyük bir eksiklik, Rakipteki veya takımımdaki iyi oynayan veya az başarılı olanı bilmeliyiz ki savaş stratejilerimiz bu bilgilere göre de şekillendirelim. Bireysel sıralama veya rütbe sistemi olmalı mutlaka. Başarı oranlarına göre rütbe verilmesi lazım. Ayrıca Filo sisteminin 3 oyuncu ile kısıtlı olması, sıralamalı savaşlara filo ile girilmemesi çok olumsuz bir durum oyun için, Reklamlar sayesinde çok kullanıcı ekleyebilirsiniz ama asıl mesele o kullanıcıları oyunda tutabilmek. Yukarıdaki olumsuz durumda ısrar edildiği sürece bu mümkün görünmüyor. Tabi birde bu yazdıklarımız birileri çeviri yapıp okuyordur umarım.
 3. ___DarkPower___

  Dretnot Sınamaları

  Yok yaa, Başka isteğiniz..... Birde para verip gemi alacakmışız, kendimizi daha fazla enayi hissedelim diye mi? Gemi satacağınıza şu sıralamı ile ilgilenin artık. 2 zırhlı 1 krvz 4 muhriple geçiyor artık maçlar. böyle saçmalık mı olur. krvz lere yaptığınız indirim de işe yaramıyor. eşleşmelerde krvz bulursa savaş başlıyor.
 4. ___DarkPower___

  Bir Bilene Sor !

  Son sözünüze katılıyorum, Deniz savaşları üzerine bu seviyede başka oyun yok, Uzay da 4 sene gemi uçurmuş bir oyuncu olarak biraz da denizde yüzdürelim dedik ama, Wows bu hevesimi burnumdan getirdi resmen, güncellemeler genel de başarılı ama daha çok yol almaları lazım, Ts grubumuz vardı ve o zaman zevkli oluyordu ama çoğu bıraktı, nereye kadar dayanıcaz bakalım.
 5. Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Kanalınızda ki diğer videolarda çok bilgilendirici.
 6. ___DarkPower___

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Beyler !!! Konunun başlığını tekrardan okuyun bir. Açıklamasında ne fikir sunmuşum bir sade fikirle düşünün ve ondan sonra yorum yapmaya devam edin.
 7. ___DarkPower___

  Keşif Uçağı ve Katapult Avcı Uçağı Kontrolü

  Bir uçak gemisindeki ortalama 50 60 uçağı istediğimiz yere yönlendirebilecek sistem varsa, Yine aynı şekilde Kruvazör ve Zırhlılarda ki Katapult avcıları bombardıman ve torpido uçaklarına saldırı için yönlendirebiliyor sak, aynı şekilde Keşif uçağını da kendimiz kontrol edebiliyor olmamız lazım. Tartışmayı, Keşif Uçağının Oyuncu tarafından kontrol edilebilmesi üzerinden devam ettirirsek daha uygun olur. Bir konu daha var aklımda ama bu konuyu da ben açmayayım Başka bir topikte bu konuyu tartışabiliriz. Geminin sarf malzemelerini ( Sonar tarama-Uçaksavar etkinliği , Katapult Avcı- Keşif uçağı) Ekip dizilimi belli olduktan sonra değiştirebilsek iyi olmaz mıydı? Örneğin: Savaşa Uçaksavar etkinliği veya Katapult avcıyı alarak girdik ama rakipte Uçak gemisi yok, Şimdi ne işe yarayacak bu malzemeler. Tam tersi durumda da uçaksavar etkinliğimizi kullanamamış oluyoruz. Yükseltmelerdeki düzenlemeyi sarf malzemelerinin seçiminde de bekliyoruz. [merged]
 8. ___DarkPower___

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Yav he he he
 9. ___DarkPower___

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  . yav he he [edited] Şu yazdıklarımdan yaptığın çıkarıma bak öldüm gulmekten ya [merged]
 10. ___DarkPower___

  Sunucudaki Oyuncu sayısı İstatistiği

  29.06.2016 19:58 WOWS EU : 14.652 Kullanıcı 04.07.2016 00:51 WOWS EU : 18.800 Kullanıcı
 11. ___DarkPower___

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Şimdi soruyorum size; Zırhlıyla girdiniz savaşa rakipte 4 muhrip, sizin ekipte de 3 muhrip var diyelim. Rakipteki premium muhripler sizin muhripleri duman eti, sen de oyunu yalamış yutmuşsun, 2 zırhlıyı aldın kruvazörlerde birbirilerini yedi kaldın 3 muhriple başbaşa, ne kaçabilirsin ne alan tutabilirsin. Bu savaş tan nasıl bir psikoloji ile çıkardın. Anlatmak istediğimiz bunlar. Oyun dediğin olay insana zevk vermeli, Bende diyorum ki ben Vs atmaktan çok zevk alıyorum. Keşke böyle bir seçenek te koysalar. 5 zırhlıya 5 zırhlı damageler kaptan köşkleri havada uçuşsa. Tamamen becerine kalmış olay, Amam çıkıyorsunuz; çok saçma fikir diyorsunuz, gereksiz konuşmak yeni fikirlere kulak tıkamaktır bence. Madem oyun bu haliyle size yetiyor gidin oyununuzu oynayın. Bu fikir alışverişi platformunda durmanıza gerek yok.
 12. ___DarkPower___

  Tespit Edilmeden Ateş Edilmesi

  Zırhlı için olmazsa olmaz altın kurallar; *Muhrip kovalama. * Ekipten ayrılma, ekibin önüne geçme. * Tek kruvazörün peşine düş, tek değilse sıka sıka uzaklaş. * Zırhlıya yan dönme, Dikine üstüne git en iyi ihtimal kamikaze yaparsın. Yan dönmüş gemiye acıma, önceliği ona ver. daha da ilaveler yapabilirsiniz,
 13. Zırhlılarda ve Kruvazörler de takılı olan Keşif Uçağı ve Katapult Avcı Uçaklarının, oyuncu tarafından kontrol edilebilmesi gerekiyor. Bu uçakların gemi kaptanıyla mutlaka bağlantısı olmalıdır. Yoksa sadece etrafımda yuvarlak çizen Keşifciyi, düşman uçağı torpidoyu bıraktıktan sonra saldıran Katapultu niye yük edeyim sırtıma, Bu Uçakları istediğimiz yerlere uçurma imkanımız olsa; Özellikle yakınlardaki görünmez muhripleri tespit etmek için çok işe yararlardı.
 14. ___DarkPower___

  4. Sezon Sıralamalı Savaşlar İlk İzlenim

  Öyle oyuncular var mı yahu ben göremedim hiç Sıralamalı da 10. kademeye kadar geldim. Izumo nun araştırmasını tamamlamıştım ama sağolsun wows sıralamada VII level üste yer vermediğinden. Amagı yı satıp Hızlı olmasından dolayı Nagato yu aldım. Genelde zırhlı oynadığım için elim çok alıştı, boş salvosu yok hiç. rakip zırhlılara çok fena köşkler indiriyorum. birde yanlamış sa15k 25k arasında damageler çıkıyor. Colorado da oynadım, Colorado Ateş gücünde yazan hasar bilgisinin hakkını veren bir gemi tek tek atışlarda(bu gemiye göre uygun taktik) bile çok iyi damageler çıkartıyor. Yavaş olması çok dezavantaj savaş alanına fazla girdiğiniz zaman sabit hedef tahtası oluyorsunuz. Özet olarak Aktif şekilde savaşın içinde olmak istiyorsak Nagato, Geride durup geleni indirim diyorsak Colorado derim. [edited]
 15. ___DarkPower___

  VS ve Karma Savaş Seçeneği

  Komik mi bu şimdi...! Oyunu eleştirmekle, oyunu oynayamamam sonucuna hangi mantıkla vardınız? Forum amacı da budur ki oyuncuların fikirleri gördüğü eksiklikleri paylaşmasıdır. Bence forumlarda; Polyannaların (Hani yarısında su olan bardağa dolu demenin ötesinde tamamıyla dolu zannetmek) yazı yazmasının ne oyuna nede oyunculara faydası yok.
×