Jump to content

Pepega_Rimmer

Players
 • Content Сount

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11359
 • Clan

  [BL4CK]

About Pepega_Rimmer

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 12/15/1988
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Pepega_Rimmer

  ► Vojcek1986 ◄ Soutěž ► Mr.Lavičkář ◄

  Já po hraní ranDOOMu :-D :-D
 2. Do komunity už jsem narval skrze soutěže víc než je zdrávo a jedno vím jistě, komunita je nenazrana a nevdecna. Takže ať si CC mají pravidla jaký chtějí, je to jejich právo a nemají povinnost vyjít vstříc každému ufnukanemu decku který umí jen ukazovat prstem kolem sebe. Navíc nemám rád lidi kteří začnou debatu stylem "Víte kdo já jsem?!", na to sem vyloženě alergickej tak sem ho chtěl postavit zpátky na zem, moje chyba, pamatoval sem si to jinak což sem taky uznal a omluvil se. Ty jediné co tu děláš je stále spamovani a ohaneni se nováčky a to má do diskuze daleko. Nejsi CC, nestreamujes. Nechápeš význam "podmínek soutěží", tím pádem je jakákoliv debata úplně o ničem. Prostě trol nic víc.
 3. @Someone_unknown Ale to s jakou pompou a s jakými rameny sem jitrnice naběhl a začal tu kvicet už si zapomněl že? Kopej si dál, očividně nic lepšího na práci stejně nemáš, další člověk kterému dělá problém pochopit psaný text se věnovat už nehodlám. Očividně jediný co ti jde a o co máš zájem je jen vyvolávat napětí. Třeba jednou dospěješ a pochopíš jak některý věci fungují a že tohle je pořád jenom hra.
 4. @Someone_unknown Chlape já ti nevím, přijdeš mi jako strašně ukřivděný člověk. Argumenty žádný, pořád dokola opakuješ to samé. Obrať se na WG se stížností, sepiš petici, zahaj hladovku, prostě cokoliv co má náznak nějakýho kloudného protestu. Tenhle shitstorm už ani není zábavný. Nelíbí se ti systém rozdávání kódu? Ok, proč teda nechodíš na ty zahraniční streamy pro odměny, zajdi k Flamuovi jako plebik bez suba pro cenu. Pořád se tu zmiňují nováčci. Jako nevím ale ti by se měli učit hrát a ne aby jejich jediná priorita byla chodit po CC a vyhrávat kódy. Sám víš že se tady budete dohadovat do doby než někdo přijde a vlákno lockne. Nebo jak už bylo psáno, zažádej si o CC, začni streamovat a nastav si vlastní, lepší pravidla a uvidí se jak na tom budeš. Tohle mi připomíná malý dítě co si v hračkářství lehne na zem a kope kolem sebe protože Pepík dostal hasičské auto a ty ne. Prostě je to směšný až k pláči.
 5. Nooo, pravda musel sem si trochu aktualizovat informace a pamatoval sem si to jinak takže v tomhle se musím omluvit z nařčení. Ale nemeni to nic na tom že pokud dojde někdo na stream když je soutěž, dá follow a hned na to čeká hlavní cenu je dost naivní. Pribehnout na forum a kvičet že to není fér atd. + se ještě ohánět nějakým adminstvím v nějaký skupině a že se to tam bude řešit mezi adminy apod. už je nejen naivní ale i dost ubohý. Něco ve smyslu "Víte kdo já jsem!?" Vojcek má pravidla jasně a zřetelně stanovený a pokud máš problém pochopit psané slovo je to tvůj problém. Chceš vyhrát? Chod na streamy, dej suba, venuj suba, projev jakoukoliv podporu.
 6. Jsou to doby doby dávno minulé ale co vím tak ano. Ale to byla velká rivalita a na fcb hráli Babišovci prim
 7. Fcb komunita říkáš? Jo jo tam se to soutěžemi jen hemží akorát to zapadá v prachu toho věcného pláče. Navíc v dobách působení p. Babishe jako CC a streamera který každý den zaplavoval fcb příspěvky a lákadly na stream si admini stránky řekli o CC kódy od jiného CC který chtěl připnout příspěvek o soutěži aby byl viditelný na zdi. Takže by jsem se moc neoháněl tím adminstvím, nevím co si p. Leoš myslí ale ta fcb stránka je čistě fanpage takže nic ofiko, nemluvě o tom že tamní příspěvky jsou jen věčný pláč a stěžování si.
×