Jump to content

FilhtyRimmer

Players
 • Content Сount

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13925

About FilhtyRimmer

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 12/15/1988
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,463 profile views
 1. FilhtyRimmer

  komu hra nejde?

  Jéééj parádní hra. Když už se člověk nějakým zázrakem zaloguje tak to padne na startu hry, samozřejmě za první AFK hru trest na 3 hry a teďka to padlo k velkému překvapení znova. Tomu říkám pokrok alá WG LIDL servery, poprosil by jsem víc CC a k tomu další nálož neodolatelných prémiovek, to že servery padají jak předvolební body Donalda Trumpa nikdo neřeší. (EDITED)
 2. FilhtyRimmer

  ► Vojcek1986 ◄ Soutěž ► Mr.Lavičkář ◄

  Já po hraní ranDOOMu :-D :-D
 3. Do komunity už jsem narval skrze soutěže víc než je zdrávo a jedno vím jistě, komunita je nenazrana a nevdecna. Takže ať si CC mají pravidla jaký chtějí, je to jejich právo a nemají povinnost vyjít vstříc každému ufnukanemu decku který umí jen ukazovat prstem kolem sebe. Navíc nemám rád lidi kteří začnou debatu stylem "Víte kdo já jsem?!", na to sem vyloženě alergickej tak sem ho chtěl postavit zpátky na zem, moje chyba, pamatoval sem si to jinak což sem taky uznal a omluvil se. Ty jediné co tu děláš je stále spamovani a ohaneni se nováčky a to má do diskuze daleko. Nejsi CC, nestreamujes. Nechápeš význam "podmínek soutěží", tím pádem je jakákoliv debata úplně o ničem. Prostě trol nic víc.
 4. @Someone_unknown Ale to s jakou pompou a s jakými rameny sem jitrnice naběhl a začal tu kvicet už si zapomněl že? Kopej si dál, očividně nic lepšího na práci stejně nemáš, další člověk kterému dělá problém pochopit psaný text se věnovat už nehodlám. Očividně jediný co ti jde a o co máš zájem je jen vyvolávat napětí. Třeba jednou dospěješ a pochopíš jak některý věci fungují a že tohle je pořád jenom hra.
 5. @Someone_unknown Chlape já ti nevím, přijdeš mi jako strašně ukřivděný člověk. Argumenty žádný, pořád dokola opakuješ to samé. Obrať se na WG se stížností, sepiš petici, zahaj hladovku, prostě cokoliv co má náznak nějakýho kloudného protestu. Tenhle shitstorm už ani není zábavný. Nelíbí se ti systém rozdávání kódu? Ok, proč teda nechodíš na ty zahraniční streamy pro odměny, zajdi k Flamuovi jako plebik bez suba pro cenu. Pořád se tu zmiňují nováčci. Jako nevím ale ti by se měli učit hrát a ne aby jejich jediná priorita byla chodit po CC a vyhrávat kódy. Sám víš že se tady budete dohadovat do doby než někdo přijde a vlákno lockne. Nebo jak už bylo psáno, zažádej si o CC, začni streamovat a nastav si vlastní, lepší pravidla a uvidí se jak na tom budeš. Tohle mi připomíná malý dítě co si v hračkářství lehne na zem a kope kolem sebe protože Pepík dostal hasičské auto a ty ne. Prostě je to směšný až k pláči.
 6. Nooo, pravda musel sem si trochu aktualizovat informace a pamatoval sem si to jinak takže v tomhle se musím omluvit z nařčení. Ale nemeni to nic na tom že pokud dojde někdo na stream když je soutěž, dá follow a hned na to čeká hlavní cenu je dost naivní. Pribehnout na forum a kvičet že to není fér atd. + se ještě ohánět nějakým adminstvím v nějaký skupině a že se to tam bude řešit mezi adminy apod. už je nejen naivní ale i dost ubohý. Něco ve smyslu "Víte kdo já jsem!?" Vojcek má pravidla jasně a zřetelně stanovený a pokud máš problém pochopit psané slovo je to tvůj problém. Chceš vyhrát? Chod na streamy, dej suba, venuj suba, projev jakoukoliv podporu.
 7. Jsou to doby doby dávno minulé ale co vím tak ano. Ale to byla velká rivalita a na fcb hráli Babišovci prim
 8. Fcb komunita říkáš? Jo jo tam se to soutěžemi jen hemží akorát to zapadá v prachu toho věcného pláče. Navíc v dobách působení p. Babishe jako CC a streamera který každý den zaplavoval fcb příspěvky a lákadly na stream si admini stránky řekli o CC kódy od jiného CC který chtěl připnout příspěvek o soutěži aby byl viditelný na zdi. Takže by jsem se moc neoháněl tím adminstvím, nevím co si p. Leoš myslí ale ta fcb stránka je čistě fanpage takže nic ofiko, nemluvě o tom že tamní příspěvky jsou jen věčný pláč a stěžování si.
 9. Jinak připomínám že po srazu je after párky party v Macově u Bl4cka. Takže pyžama sebou, jídlo naberem v Brně
 10. FilhtyRimmer

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Nomnom letadla
 11. FilhtyRimmer

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Prostě jak sem viděl koho mám naproti tak sem měl jasno. Sám by jsem ho neustřílel tak sem si ho nejdřív trochu naspotil a modlil se za kamarády aby na F3 reagovali. V řádech hodin čekám trest RNG -125% po dobu šesti měsíců. Ale bral to snad sportovně
 12. FilhtyRimmer

  Nábor do klanu CKVN

  No pokud vidím dobře je to sekce náboru do CKVN, tak si tu můžou psát co chtějí. Rozhodně lepší než neustálý spam že jsou volné místa.........retardace některých méně vyvinutých prvoků zde na foru je už fakt k smíchu....
 13. FilhtyRimmer

  Aktualizace 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

  Tak si shrneme tenhle super patch, nekonečný příběh alá rebalanc GZ spěje pomalu ale jistě k transformaci letadlové lodě na bitevní loď alá GK s AP bombry. Hra neustále zamrzá, kdyby jsem dostal den prémiáku za každý error mám na rok vystaráno, buguje se přístav kdy zmizí celej interface, bugují se spoluhráči do divizí kdy nemůžou přijmout pozvánku na CW protože se klient rozhodl že už v divizi jsou i když v ní nejsou, nepomohl ani reinstal klienta. Takže bych doporučil buďto změnit dodavatele, očividně ten matroš říznul něčím levnějším anebo to začít ředit. Styl jakým vydáváte patche by si zasloužil jedno, a to neoznačovat je vzestupně ale naopak sestupně protože to s "vylepšováním" nemá absolutně nic společného, ba naopak ta hra jde mílovými kroky zpět.
 14. FilhtyRimmer

  Roma

  V X bitvách bývám často.....kolikrát dostávám kotel od X BB ale to nemění nic na tom že ROMA má obrovský potenciál hrát i na vyšším tieru vzhledem k tomu kolik toho vydrží a kolik toho dokáže naložit. Lidi jsou jen rozmlsaný z OP BB alá BIS a když si musí win vydřít je to hned chyba lodi. Jediný co mi vadí jsou overpeny do křižníku, není problém plesknout X bitevku za 15k a víc ale jak je bokem křižník tak ne e, prostě overpen a zdar. Ale to bych chtěl moc vypínat křižníky na salvu. Každopádně ROMA je pro mně nejpoužitejnější bitevka proti nepřejícnýmu MM alá vše v X
×